Rüyada ıslak saç görmek

Baştan savma yapılan bir iş yüzünden eleştiri oklarını üzerine çekmek ve iş yerinde hoş olmayan bir uyarıya maruz kalmak anlamına gelir.

Duyulan sözlerin kişiyi kısa bir süre etkileyeceğine ancak yine de herhangi bir davranış değişikliğine gidilmemesi sonucunda kişinin işini kaybetme tehlikesi ile karşı karşıya kalacağını bildiren rüya, davranışlarda dikkatli olunması gerektiğine ve sorumlulukların doğru şekilde yerine getirilmesi konusunda uyarıda bulunur.

Şımarık çocuklar yetiştirmek ve ailesinin isteklerine karşı kişinin cevap vermekte zorlanması şeklinde de tabir edilen rüya, vurdumduymaz bir şekilde yaşayanların bir süre sonra bu yüzden sıkıntı yaşamak zorunda kalacağını da tabir eder.

 

Rüyada Islak Saç Kestirmek

Hasta kimselerin yaşam şekillerini değiştirmek yerine sürekli olarak yakındıklarına ve aslında kısa sürede iyileşebilecekleri halde, dikkatsizlikleri nedeni ile hastalık durumlarının uzun süreceğine alamettir.

Sürekli olarak bahaneler yaratan rüya sahibinin özel hayatında yalnızlık çekmesine rağmen karşısına çıkan kişilerin ve kısmetlerin her zaman olumsuz yanlarını görerek onları reddettiğine işarettir.

İnsanları olduğu gibi kabul etmenin gerektiğine dikkat çeken rüya, kişiyi değiştirecek bir aşkın yakın zamanda karşısına çıkacağının müjdesini de verir.

 

Rüyada Islak Saçla Gezmek

Lükse çok düşkün olan rüya sahibinin bu alışkanlığının uzun vadede maddi darlık yaşamasına neden olacağını ve durumu iyiyken ve kazancı yerindeyken birikim yapması gerektiğini işaret eder.

Daha tutumlu olmak ve para konusunda doğru yatırım yapmak için bilgili kişilerden fikir almak gerektiğini bildiren rüya, arkadaş çevresinde aşırı çıkarcı kimselerin bulunduğuna da dikkat çeker.

 

Rüyada Islak Saç Görmenin Yorumu

Görselliği ile ilgili konularda kompleks sahibi olan ve kendisini güzelleştirmek için büyük çaba harcayan, sosyal çevresinde kabul görmek için dış görünüşünü kuvvetlendirmeye çalışan kişilerin ruh hallerini işaret eder.

Yüzeysel bir bakış açısına sahip olunduğuna ve kişilikten çok sahip olunan güçle var olmak istenildiğinin de alametidir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.