Rüyada ıslak mendil görmek

Kişinin tarafsızlığını sorgulamak zorunda kalacağı olaylar yaşayacağını ve yakın çevresinde birbirleri ile husumet içinde olan arkadaşlarının ortasında kalıp, bir seçim yapmaya zorlanacağını bildirir.

Başkaları yüzünden zor durumda kalmak, beklenmedik tartışmalarda nesnelliği yitirmek anlamına gelen rüya, aile içinde nicedir çözüm bekleyen bir sorunu gündeme taşıyarak her bir aile bireyiyle konuşup, bu problemi tamamen ortadan kaldırmak için uğraş verileceğini de bildirir.

Rüya sahibinin ailesi dışında, içinde bulunduğu sosyal çevreden de baskılar görmesine, fikirlerini ifade ederken engellemelerle karşılaşacağına delalet olduğu gibi, zor da olsa prensipler doğrultusunda hareket edileceğini ve ruhani açıdan huzurlu biri haline gelineceğini bildirir.

 

Rüyada Islak Mendil Satın Almak

Alınacak güzel haberler sonrasında kişinin kendisini geliştirmek konusunda daha azimli ve istekli olacağına, düşüncelerini eyleme dönüştürecek fırsatlar bulacağına ve özellikle iş alanında yeni keşifler, olaylara farklı perspektiflerden bakma yeteneği sayesinde amirlerin de dikkatini çekip terfi alınacağına yorumlanır.

Rüya sahibinin mantığını ön plana çıkardığını ancak ikili ilişkilerde de duygusallığı asla elden bırakmayacağını tabir eder.

Geçmişte boşa harcanan zamanlar için duyulan pişmanlığa ve kişinin geleceğe yönelik planlarına bir an önce başlayacağına, somut adımlar atacağı gibi, aynı zamanda para biriktirmeye de başlayacağını ifade eder.

 

Rüyada Islak Mendille Ellerini Silmek

Az miktarlarda ama uzun süre ele geçecek paraya, maddi anlamda adım adım rahatlamaya alamettir.

Alınan dersler neticesinde daha akıllıca davranmaya ve kişinin başarısızlıkları karşısında gülen kişileri utandıracak işlere imza atmayı, baht açıklığını ve helal lokma yemeyi bildirir.

Kişinin her işten alnının akıyla çıktığını, asla harama göz dikmediği gibi, ahlaki olarak da örnek bir kimse olduğunu tabir eder.

 

Rüyada Islak Mendil Görmenin Yorumu

Geçici heveslerin kişinin gözünü kör ettiğini ve gerçekleri görmemekte ısrarcı olduğunu, boş hayallerin peşinde koşarak zaman kaybettiğini ve kendisini anlamsız işlere adadığını bildirir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.