Rüyada işkence görmek

Hayırlara alamet eder.

Rüyayı gören kişinin rahat bir hayatı olacağına, geçimini zorluk ve zahmet çekmeden, kolay yollardan kazanacağına, mutluluk verecek gelişmeler yaşayacağına, yeni kararları sayesinde yüzünün güleceğine ve hayatının da yoluna gireceğine işaret eder.

Keyfin ve ağız tadının yerine geleceğine, hastalığın biteceğine, borçların kapanacağına ve sorunların halledileceğine tabir edilir.

Şans ve kısmet anlamına da gelir.

 

Rüyada İşkence Etmek

İyi değildir.

Rüya sahibinin umutlarını yitireceğine, hayal kırıklığı yaşayacağına, üzüleceği ve çok mutsuz olacağı bir dönemin yaşanacağına, her şeyin aksi şekilde ilerlemeye başlayacağına ve pek çok aksiliğin üst üste geleceğine işaret eder.

Başarısızlık yaşamaya ve zorluğa düşmeye tabir edilir.

 

Rüyada İşkence Yapıldığını Görmek

Rüyayı gören kişinin küçük de olsa hayatını aksatacak, işlerini geri plana atacak ve bir süre sadece kendisi ile meşgul olmasını gerektirecek bir takım kişisel sorunların yaşanacağına işaret eder.

 

Rüyada Tecavüz Edildiğini Görmek

Musibetlerle karşılaşmaya, art niyetlerle girişeceği işlerde, kendi bindiği dalı keseceğine, evdeki hesabın çarşıya uymayacağına ve bu nedenle de gerek maddi gerekse manevi anlamda zarara uğrayıp çok kötü günler geçireceğine alamet eder.

 

Rüyada Tecavüze Uğradığını Görmek

Rüya sahibinin başına hiç istemeyeceği bir olay geleceğine ve bu olayın kendisini çok olumsuz etkileyeceğine, uzun süre bu olayın etkisinden kurtulamayacağına yorulur.

Meslek hayatından çok günlük hayat ile ilgili olarak yaşanacak bir sıkıntı olarak ifade edilir.

 

Rüyada Birine Tecavüz Edildiğini Görmek

Kişinin birine haksızlık edeceğine ya da iftira atacağına fakat durumun anlaşılması ile kendisinin rezil olacağına ve yüzünün kızaracağına yorulur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.