Rüyada işe geç kalmak

Yöneticilerden ihtar almak veya hoşa gitmeyen sözler duymak anlamına gelir.

Kişinin duyacağı eleştiriler sonrasında motivasyon kaybına uğrayacağını ve işine dört elle sarılmak yerine, daha da gevşek şekilde hareket edeceğine, alacağı diğer ihtarlar sonrasında ise işten çıkarılmasının gündeme geleceğine yorumlanır.

Bu rüya aynı zamanda kişinin derin endişelerle yaşadığına ve hayatındaki düzenin bozulmasından, işini kaybetmekten dolayı sürekli tedirginlik yaşadığına da yorumlanır.

Sahip olunan yaşam şartlarının pek çok emek vererek elde edilmesinden dolayı, kişinin herhangi bir aksiliğe karşı tahammülü olmadığına, şansa inanmadığı gibi, riske girmeyi de sevmediğine yorumlanır.

Garantici bir yaklaşıma ve hayatı daha ayakları yere basan, gerçekçi şekilde yaşamaya çalışmanın da alametidir.

 

Rüyada İşe Geç Kalmak Yüzünden Azar İşitmek

Amirinden ya da yöneticisinden işe geç kaldığı için azar işittiğini görmek, gerçek hayatta da iş yerinde yaşanacak sorunlara, kişinin üzerindeki bir sorumluluğu yerine getirmekte zorlanması sonucu alacağı ihtara alamettir.

Üstün körü iş yapmanın ya da gerektiği kadar işine özen göstermemenin sonucunda kişinin hak ettiğini düşündüğü terfiyi alamamasına ve çok istediği bir pozisyona başkasının getirilmesi sonucu derin bir keder ve küskünlük yaşayacağına delalet eder.

 

Rüyada İşe Geç Kalmak Ve Kovulmak

Kişinin gerçek hayatta da iş konusunda büyük bir sıkıntı çekeceğini, hatta işindeki sorunlar yüzünden özel hayatının da bozulacağını bildiren rüya, dikkatsizlik neticesinde yaşanacak bir aksilikten ötürü, kişinin savunma verecek olmasına yorumlanır.

Rüya sahibinin amirlerin isteklerine, emirlerine karşı gelmek suretiyle şimşekleri üzerine çekip, yöneticilerle arasının açılacağına, yaşadığı sorunlar yüzünden yeni bir iş bakmaya başlayacağına alamet eder.

 

Rüyada İşe Geç Kalmanın Yorumu

Uykusu ağır olan ve sabahları kalkmakta zorluk çeken, genel olarak iş hayatında işe geç kalma sorunu yaşayan kişilerin genellikle sabaha karşı gördükleri bu rüya, geç kalmaktan dolayı duydukları endişenin işaretidir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.