Rüyada işaret görmek

Hemen her zaman uyarı anlamına gelir.

Kişiyi ikazda bulunan bu tip rüyalar, dikkatli olunması gereken durumlara dikkat çekerler.

İşaret gören kişi, hayatındaki bir takım düşmanlara veya kendisini çekemeyen insanlara karşı tedbir almalıdır.

Kişiye iyi görünen ancak gerçekte kötü niyetli olan kimselerin her an zarar verici davranışlarda bulunabileceğine, kişinin her zaman ayık ve uyanık olması gerektiğine de yorumlanır.

Görülen işaretin niteliğine uygun şekilde tabir edilmesi çok daha doğru olacağı gibi, rüyanın genel durumu da işin içine katılmalıdır.

Dikkatli olmak gerektiğine, özellikle seyahate çıkacak olanların tedbirli olmalarına alamettir.

 

Rüyada Trafik İşareti Görmek

Kanunlarla ilgili sorun yaşanabileceğine ya da kişinin mahkemelik bir duruma düşeceğine işaret eder.

Fevri davranışların sonuçlarının iyi olmayacağını, daha dikkatli ve kontrollü davranmak gerektiğini vurgulayan rüya, özellikle kanunsuz işlere bulaşmamak gerektiğini de tabir eder.

Trafik işareti görenlerin iş yerlerinden önemli bir uyarı almaları söz konusu olur.

Disiplinsiz davranışları yüzünden kişinin amirlerinden tepki alacağını da işaret eden rüya, davranışlardaki aşırılıkları törpülemek, daha prensipli ve disipline şekilde çalışmak gerektiğini de bildirir.

 

Rüyada İşaret Vermek

Birine işaret verdiğini görmek, o kişi tanınıyorsa, gerçek hayatta da ikazda bulunulacak demektir.

İşaret verilen kimseyle sosyal ilişkilerin ya da arkadaşlığın bozulacağına yorumlanan rüya, kişinin hayat görüşüne zıt bir insanla çıkacağı yolculuğun kötü biteceğine, acı tecrübeler edineceğine ancak gelecek için bu deneyimleri olumlu şekilde kullanacağına delalettir.

Tanınmayan birine işaret verdiğini görmek ise, gereksiz işler peşinde koşmanın kişiye kaybettireceği zaman ve paranın büyük olacağına yorumlanır.

 

Rüyada İşaret Görmenin Yorumu

Başına gelen aksiliklerde veya şanssızlıklarda sorunun kökenini kendisinde arayan rüya sahibinin giderek suçluluk psikolojisine girdiğinin alametidir.

Her konuda şüpheyle hareket etmesine neden olan tecrübeleri yüzünden ikili ilişkilerinde de gerekli samimiyeti kuramayan kişilerin yaşadıkları sosyal sıkıntıların sembolüdür.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.