Rüyada iş değiştirmek

Gerçek hayatta da bulunduğunuz durumu değiştirerek farklı bir hale girmenize yorumlanmaktadır.

Bu rüyayı gören kimse, eğer sıkıntı yaşıyorsa bu sıkıntılardan kurtulacağı bazı fırsatlarla karşılaşır ve bunları kullanarak rahata erer.

Eğer rüyada bulunan iş hayırlı ve iyi ise dünyada da iyi olacağınıza ve kendiniz için hayırlı yollar bulacağınıza; rüyada bulunan iş kötü ise gerçek hayatta da bazı sıkıntılar yaşayacağınıza işaret eder.

 

Rüyada İşinden Ayrılmak

Rüyasında işinden ayrılan kimse gerçek hayatta da bazı değişiklikler yapar.

Bu değişiklikler özel hayatta da iş hayatında da olabilmektedir.

Bu rüya bazen de kişinin karşısına çıkacak bazı fırsatlar değerlendirmesine, yeni bir işe girmesine, öğrendiği sanatı terk edip yeteneklerini başka alanlarda geliştirmesine, ilim sahibi olmasına veya kendisini geliştirecek atılımlarda bulunmasına delalet eder.

 

Rüyada Başka Bir İşte Çalışmak

Rüyasında kendi işinde değil de başka bir işte çalıştığını gören kimse dünya hayatında bazı hallerini değiştirerek kendisine yeni bir yol çizer.

Bazen de bu rüya gören kişinin işinde mutlu olamamasına, çalışma hayatında yaşadığı problem ve zorluklara, girişimlerinden başarı elde edememesine veya umduğu mevkiye ulaşamamasına işarettir.

 

Rüyada İşten Çıkıp Eve Dönmek

Farkı şekillerde yorumlanır.

Rüyasında işten ayrılıp eve giden, gerçek hayatta huzur bulur ve arzularına kavuşur.

İşinden tamamen çıkan kişi ise dünya hayatında birtakım zorluklarla karşılaşır.

Bazı tabircilere göre ise bu rüya işinde yükselmeye, yeni iş kollarının açılmasına, bulunduğu mevkiden çok daha iyi bir makama gelmesine yorumlanmaktadır.

 

Rüyada İş Kurmak

Rüyada iş kuran kişi, dünyada da çalışma hayatında çok başarılı olur, büyük bir gelir elde eder ve insanların saygısını kazanır.

Bu rüya yeteneklerinizi doğru kullanmanız sonucunda birçok imkan elde edeceğinize ve maddi manevi her konuda isteklerinizi gerçekleştireceğinize işarettir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.