Rüyada irkilmek

Hayır olarak kabul edilmez.

Şanssızlık yaşamaya, ağız tadını kaybetmeye başarısızlığa düşmeye, kötü ve zor günler geçirmeye, sırttan bıçaklanmaya, hayal kırıklığına uğratılmaya, emeklerine karşı saygısızlık görmeye, haksızlık ve iftiraya uğramaya ve keyif kaçıracak olaylarla karşılaşmaya delalet eder.

Aynı zamanda, iş hayatı içinde çok sıkıntılı ve zor günler geçirileceğine ve rahatsızlık yaşanacağına alamet eder.

 

Rüyada İrkilerek Uyanmak

Kişinin en sevdikleri, değer verip, güvendikleri kişilerden biri ya da birkaçı tarafından çok kırılacağına, üzüleceğine, bu yüzden kendi içine kapanacağına, insanlardan uzun bir süre uzak kalacağına ve sıkıntı alacağına tabir edilir.

Ayrıca, uğursuzluk ve mutsuzluk getirecek işlerin peşine düşüleceğine, kötü kimselerin gittiği yollara girileceğine ve gereksiz yere emek harcanacağına işaret eder.

 

Rüyada Sıçramak

Yapılan hatalardan ders çıkarılması sayesinde çok güzel ve iyi bir hayata sahip olunacağına, yaşanan yokluğun biteceğine, başarıların her geçen gün çoğalacağına, kazancın artacağına, işe gösterilen ilginin artacağına, itibarın ve makamın yükseleceğine, yapılan işte ustalaşılacağına ve mutluluğun ve huzurun çoğalacağına alamet eder.

 

Rüyada Göğe Sıçramak

Başarıların artmasıyla birlikte gelirin yükseleceğine, yaşamın güzelliklerle dolacağına, işlerin rast gideceğine, ticaretin açılacağına, geleceğin hayır ve güzellik getireceğine, kısmetin açılacağına, iş hayatında alınacak zaferler sayesinde rakiplerin geride bırakılacağına ve sahip olunan maddi imkânların fazlalaşacağına delalet eder.

 

Rüyada Zıplamak

İş hayatında yapılacak bir atılım sayesinde çok iyi yerlere gelineceğine, sıkıntılardan ve üzüntülerden kurtuluşa erileceğine, hayallere kavuşulacağına ve çok mutlu ve sevinçli bir hayata sahip olunacağına tabir edilir.

 

Rüyada Yükseğe Sıçramak

Çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına, üzüntülerin son bulacağına, iş yerinde ve hanede bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, çok mutlu olunacağına ve huzurlu bir hayat yaşanacağına rivayet eder.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.