Rüyada insanlar görmek

Rüyayı gören kişinin gerçek hayatta insanlarla olan iletişimine, onlarla iyi geçimine, insanlara karşı hitabet gücüne sahip olduğuna ve bu doğrultuda bir iş yapacağına ve başarılı olacağına rivayet edilir.

Rüya sahibinin kalabalıkları yönlendirecek, onlara iş öğretecek, bilgisinden verecek bir iş yapacağına ve bu işte en yüksek makamdaki kişi olarak büyük itibar kazanacağına işaret eder.

 

Rüyada İnsanlar Tarafından Kovalanmak

Rüyayı gören kişinin herkes tarafından takdire layık görülecek ve tabiri caizse ayakta alkışlanacak bir iş yapacağına, hem insanların sevgisini ve saygısını kazanacağına hem de kendini ispat edeceği bir iş yapmış olmanın huzurunu ve gururunu yaşayacağına delalet eder.

 

Rüyada Gülen İnsanlar Görmek

Rüyayı gören kişinin kendisine hayır, güzellik ve iyilik getirecek işler yapacağına alamet eder.

Rüya sahibinin şansının yaver gideceğine, karlı işlere gireceğine, garanti olacak kazanç elde edeceğine bu sayede rahatının ve konforunun da yerine geleceğine tabir edilir.

Kişi, bu duruma ortaklık yapmak ve doğru kişilerle bir arada olmak sureti ile gelecek demektir.

 

Rüyada Ağlayan İnsanlar Görmek

Rüyayı gören kişinin eğlenceli ve kalabalık bir ortama gireceği şeklinde yorumlanır.

Rüya sahibinin keyifli saatler geçireceği kişilerle bir araya geleceğine, yaşamın günlük stresinden kurtulacağı, hafifleyeceği, rahatlayacağı ve kendini çok iyi hissedeceği anlamına gelir.

 

Rüyada Kavga Eden İnsanlar Görmek

Rüyayı gören kişinin birbirleri ile dayanışma ve birlik içinde olacağı kimselerle bir araya geleceğine, onlarla fikir ve gönül ortaklığı ederek bazı işler yapacağına, bu kişilerle başarıda da, başarısızlıkta da bir arada kalarak birbirlerine destek olmaya devam edeceklerine delalet eder.

 

Rüyada Oynayan İnsanlar Görmek

Pek iyi bir rüya değildir, rüyayı gören kişinin sıkıntıya düşmesine neden olacak bazı kişilerin varlığına yorulur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.