Rüyada insan öldürmek

Rüyayı gören kişinin, öldürdüğü kişi ile çok büyük ve çok sağlam bir arkadaşlık ilişkisi kuracağına, aralarından su sızmayacağına, birinin başı sıkıştığında diğerinin yardıma koşacağına ve çok uzun yıllar bu dostluğun devam edeceğine alamet eder.

Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin, çok büyük bir hata yaptığına ya da çok kötü bir günah işlediğine ve bu yüzden çok büyük bir baskı altında olduğuna rivayet eder.

 

Rüyada Silahla İnsan Öldürmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ya da aile hayatında çok büyük bir tartışma yaşadığı, yaptığı işlere mani olan ve her zaman açığını kollamak için peşinde olan birisini affedeceğine ve bu durumdan ikisinin de çok mutlu olacağına işaret eder.

 

Rüyada İnsan Öldürmeye Çalışmak

Rüya sahibinin, iş hayatında kendisine çok büyük zararları olan, arkasından kuyusunu kazan, çok büyük üzüntülere ve sıkıntılara sokan kişinin, kim olduğunun bulmasına, yaptıklarının ortaya çıkarmasına ancak tüm bunlara rağmen herhangi bir şey yapamayacağına ve düştüğü sıkıntılı durumdan bir türlü kurtulamayacağına tabir edilir.

 

Rüyada İnsan Öldürdüğünü Görmek

Rüyayı gören kişinin, yaptığı çalışmalara zarar veren, başarılarını çekemeyen ve her zaman çok sıkıntılı durumlara düşmesine sebep olan biri kişinin yol açtığı sıkıntıdan en kısa zamanda kurtulacağına, çok büyük zarara uğrayacakken yapılan karar değişikliği sayesinde çok zahmetli ve kötü bir durumdan zarar görmekten kurtulacağına alamet edilir.

 

Rüyada İnsan Öldürüp Gömmek

Rüya sahibinin, iş hayatı ya da aile hayatı ile ilgili olarak uzun bir zaman boyunca düşünüp taşınarak verdiği bir karardan ötürü herhangi bir pişmanlık duymadığına ve de rüyayı gören kişinin vermiş olduğu bu karardan hiçbir sebeple herhangi bir geri adım atmayacağına işaret eder.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.