Rüyada inmek

Genellikle hayat standardının düşeceğine, kişinin kendi hayatının kontrolünü kaybedeceği ve buna bağlı olarak da aile yaşamını riske atacak davranışlarda bulunacağını bildirir.

İnmek maddi konularda da olumsuzluğa işaret eder, kişinin borçlarının çok fazla olacağını, ödeme güçlüğü nedeni ile devletle mahkemelik durumlara geleceğini bildirir.

Şanssızlıkların kişinin peşinden gideceğine, yaşadığı kötü olaylar neticesinde psikolojik olarak da yıpranacağına delalet eden rüya, ikili ilişkilerde yaşanacak ayrılıkların veya evli kimseler için boşanmaların da ifadesidir.

Rüya sahibinin olumsuz gelişmeler yaşayacağı, çevresine karşı inancını ve güvenini yitireceğini, giderek içine kapanacağını bildirir.

İslami olarak da inancın zayıfladığını ve hataya meyilli bir hayat sürüldüğünü bildirir.

 

Rüyada Yokuş Aşağı İnmek

Maddi kayıplara işaret eden rüya, özellikle iş yaşamında ticaretle uğraşan kimselerin girişimlerinin başarısızlıkla sonuçlanacağını, yatırımlarının boşa gidip tüm emeklerinin ziyan olacağını ve bu yüzden gelir düzeyinde ciddi bir azalma olacağını alamet eder.

Parasal konularda sıkıntı yaşayan rüya sahibinin sahip olduğu ev ya da arsa gibi gayrimenkullerini de satarak çözüm bulmaya çalışacağını, bu nedenle ailesiyle çatışmalar yaşayacağını da bildirir.

 

Rüyada Merdivenden İnmek

İşlerin bozulması nedeni ile kişinin gelir düzeyindeki azalmaya alamet olan rüya aynı zamanda yaşanacak olumsuz gelişmelerin kişinin yaşamında yeni bir sayfa açmasına sebep olacağını da bildirir.

Merdivenden aşağı inmek genel olarak hayat kalitesinin düşeceğine, kişinin daha mutsuz, sıkıntılı bir geleceğe sahip olacağına da işaret eder.

İnilen merdiven uzunsa sıkıntıların uzun sürmesine, kısa ise geçici bir sıkıntıya işaret eder.

 

Rüyada İnmenin Yorumu

Psikolojik olarak ruhsal bir bunalım geçirildiğine işarettir.

Kişinin hayatındaki hiçbir şeyden memnun olmadığını, ruhsal olarak zayıfladığını ve bu dönemde yardıma muhtaç olduğunu ancak kimseyle bu konuda konuşmadığını da bildirir.

Huzursuz ve aşırı kırılgan bir kişiliğe sahip olanların gördüğü sembolik bir rüyadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.