Rüyada inlemek

Uğursuzluk ve şanssızlık olarak kabul edilir.

Rüyayı gören kişinin güçten ve kuvvetten düşeceğine, geçim sıkıntısı yaşayacağına, rızkının eksileceğine, işlerinin duracağına, kazancının da azalacağına delalet eder.

Rüya sahibinin sıkıntılarla, sorunlarla, zorluklarla, aksiliklerle ve engellerle karşılaşacağına, başarısının düşeceğine bunun da geri planda kalmasına ve unutulmasına neden olacağına işaret eder.

 

Rüyada İnleyerek Ağlamak

Hiç iyi değildir ve rüyayı gören kişinin başına gelecek kötü olaylara ve içine düşeceği çaresiz hallere alamet eder.

Rüya sahibini aşılması çok zor problemler ve böylesine çileli günler bekliyor demektir.

Mutsuzluğa, göz yaşına, derde ve kedere tabir edilir.

 

Rüyada Ölünün İnlemesi

Rüyayı gören kişinin uykusunda inlediğini gördüğü kişinin gerçekten ölü olması onun ruhunun gazap içinde olduğuna ve rahat olmadığına rivayet edilirken o kimsenin sadece uykusunda ölü olması yani gerçek hayatta yaşayan kimsenin ona ölmüş olarak ve inleyerek görünmesi de o kimsenin vicdan hesabı yaptığı ve bazı gerçeklerle yüzleştiği anlamına gelir.

 

Rüyada Köpek İnlemesi

Rüyayı gören kişinin dostu olan kişinin çok zor durumda olduğu haberini alacağına ve onun kendisine ihtiyaç duyduğunu hissederek adım atacağına alamet eder.

Rüya sahibinin kötü haberler alacağına, üzüleceğine ve duruma müdahale etmek üzere harekete geçeceğine delalet eder.

 

Rüyada Sızlanmak

Rüyayı gören kişinin arka arkaya hayal kırıklıkları, başarısızlıklar, üzüntüler yaşayacağına, çok mutsuz olacağına, hastalanacağına, işini kaybedeceğine, yaşama hevesinden olacağına ve yarınlarına dair tüm umutlarını kaybedeceğine tabir edilir.

Rüya sahibi melanetli ve uğursuz olaylar yaşayacak, kötü haberler alacak, hak etmediği sözler işitecek, haksızlık, vefasızlık ve nankörlük görecek demektir.

 

Rüyada Ağlamak Dövünmek

Rüyayı gören kişinin üzülmesine, isyan etmesine, gözyaşı dökmesine, mutsuz olup içine kapanmasına neden olacak olayların baş göstereceği şeklinde kabul edilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.