Rüyada İngilizce görmek

Rüyayı gören kişinin sınırlarını aşan başarıların altına imza atacağına, mesleğinde yabancılarla el sıkışacak ve anlaşmalar yapacak duruma geleceğine, adının ülke dışında yayılacağına, işinin de enternasyonal bir nitelik kazanacağına alamet eder.

Rüya sahibinin ithalat ya da ihracat işine gireceğine, sık sık yabancı iş adamları ile bir araya geleceğine ve onlarla daima iletişim içinde olacağına işaret eder.

 

Rüyada İngilizce Dersi Görmek

Rüyayı gören kişinin hedeflerinin ne kadar büyük olduğunu gösterir ve rüya sahibinin kendisini geliştirmek, ilerletmek ve daha bir donanımlı hale getirmek için çalışmaktan ve inanmaktan vazgeçmeyeceğine rivayet edilir.

 

Rüyada İngilizce Yazı Yazmak

Rüyayı gören kişinin kendine özgü icatlar çıkararak, yeni fikirler üreterek ve daha önce denenmemiş işler yapma cesareti göstererek herkesin tabiri caizse parmakla göstereceğine ve şöhreti ile tanıyacağı kimse olacağına delalet eder.

 

Rüyada İngilizce Kursuna Gitmek

Rüyayı gören kişinin en büyük hedefinin üst düzey bir yönetici olmak olduğuna ve kendisini bu yönde ilerletmek için çabaladığına, bunun için kitaplar okuduğuna, seminerlere katıldığına ve bunun gibi daha pek çok kaynaktan beslenerek amacına ulaşmak adına nefes tükettiğine işaret eder.

 

Rüyada İngilizce Öğretmenini Görmek

Rüyayı gören kişinin okumaya olan hevesinin ve bağlığının hep o ilk günkü gibi taze ve canlı kalacağı, bunun da kendisine kayıtsız ve şartsız başarı getireceği, onu rakipsiz kimse konumuna taşıyacağı ve hayattan istediklerini alma fırsatı vereceği anlamına gelir.

 

Rüyada İngilizce Konuşmaya Çalışmak

Rüyayı gören kişinin kendisini farklı bir iş sektöründe uzmanlaştırma kararı alacağına, yeni alanlara yöneleceğine, başka işler deneyeceğine ve farklı konularda da yeteneklerinin üstüne gideceğine tabir edilir.

Rüya sahibi yeni denemelerde bulunacak ve bu konuda kararlı davranacak demektir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.