Rüyada inek kesmek

İşin ehli olmaya, rakiplere fark atmaya, ilerlemeye, başarılı olmaya, yükselmeye ve merdiven atlamaya rivayet edilir.

Rüyayı gören kişi elini attığı her işten alnının akı ile çıkacak ve herkesi kendine imrendirecek demektir.

Rüya sahibinin karşısına hayırlı kısmetler çıkacağına ve kendisinin de bunu en doğru, en iyi şekilde değerlendirmesini bileceğine bu sayede de büyük başarıların altına imzasını atacağına işaret eder.

 

Rüyada İnek Kestiğini Görmek

Rüyayı gören kişinin hedeflediği kariyere ulaşacağı anlamına gelir.

Makam sahibi olmaya, kendi işini kurma hayalini gerçekleştirmeye, emeklerin karşılığını bulmaya, en zor ve uzak gibi görünen amaçları, hayalleri ve hedefleri yakın etmeye yorulur.

Kişi, azimli olmaya, inanmaya ve de çalışmaya devam ettiği sürece hayallerine mutlaka kavuşacak demektir.

 

Rüyada İnek Eti Kesmek

Rüya sahibinin dünya nimetlerinden ve güzelliklerinden nasiplenme şansına ve kısmetine sahip olacağına, takdir toplayacağı ve rütbe alacağı işler yapacağına, yetenekleri ile ön plana çıkacağına delalet eder.

 

Rüyada İnek Kesildiğini Görmek

Bir kişi eğer rüyasında inek kesildiğini görürse o kişinin birilerinin desteği sayesinde rızıktan, kazançtan ve mutluluktan yana pay alacağına, bu kimselerin kendisi için büyük hayır getireceklerine ve kendisinin şansı olacağına tabir edilir.

 

Rüyada Kurban Kesmek

Rüyayı gören kişinin üzerindeki ağırlıktan, şanssızlıktan, uğursuzluktan ve kısmetsizlikten kurtulacağına, onu huzura ve şifaya götürecek yollar bulacağına, bu sayede hem sağlığa hem de neşeye, ağız tadına, huzura ve keyfe kavuşacağına alamet eder.

 

Rüyada İnek Görmek

Rüya sahibi için bolluk ve bereket olarak kabul edilir.

Rüyayı gören kişinin kazançlı işler yapacağına, gelecekle ilgili isabetli kararlar vereceğine, zenginliğe kavuşacağına, malının üstüne mal ekleyeceğine ve dünya mallarından yana tatmin olacağı oranda varlık elde edeceğine yorulur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.