Rüyada incir yemek

Aile hayatında ve sosyal hayatta çok güzel ve iyi zamanlar geçirileceğine, çok hayırlı ve iyi insanlar ile karşılaşarak en kısa zamanda evlilik yoluna girileceğine ve rüyayı gören kişinin, temizliğine ve beslenmesine dikkat etmesi sayesinde çok sağlıklı ve uzun ömürlü bir kişi olacağına alamet edilir.

Aynı zamanda, yapılan işlerle kazanılan para ile altın gibi çok değerli eşyalar almaya işaret edilir.

 

Rüyada İncir Yediğini Görmek

Sosyal hayatında kendisine uygun ve hayırlı bir kısmet ile anlaştığına ve aile büyüklerinden onay ve destek alındıktan sonra dünya evine girip hayırlı bir evlat sahibi olacağına tabir edilir.

 

Rüyada İncir Ağacı Görmek

İş hayatında ve sosyal hayatta gerçekleştirilen projelerde, ortaya konan işlerde ve yapılan çalışmalarda çok iyi ve büyük başarılar kazanılacağına ve bu sayede çok hayırlı ve güzel bir aile hayatı sürüleceğine işaret edilir.

 

Rüyada Siyah İncir Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında yaptığı kötü şeyler ve verdiği hatalı kararlar için çok pişman olduğuna ve bu yüzden hem iş yerinde sorumlu olduğu kişilerden hem de aile bireylerinden özür dileyeceğine delalet edilir.

 

Rüyada Sarı İncir Görmek

Sağlığına pek dikkat etmemesi, bulduğu sağlıklı ya da sağlıksız her şeyi yemesi ve temizliğine dikkat etmemesinden ötürü sağlığından olacağına ve büyük bir rahatsızlığa yakalanacağına tabir edilir.

 

Rüyada Yeşil İncir Görmek

Rüyayı gören kişinin iş hayatında uğradığı bir zararı gidermek için eş, dost ya da akrabalarının birinin eşinden ya da annesinden borç olarak bir miktar altın alacağına yorumlanır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.