Rüyada inci kolye görmek

Kişinin gözyaşı dökeceğine ve uzun süre boyunca ağlayacağı pek çok olay yaşayacağı anlamına gelir.

Bekar bir genç kız inci kolye görürse, bu çok sayıda kısmete sahip olacağını ve evleneceğini işaret eder.

Genç ve bekar hanımlar için birkaç dünür arasında kalmaya ve aşk hayatında ikircik yaşamaya da işaret eder.

Rüyasında inci kolye gören kişi evli bir bayansa hamile kalır, eşi çok büyük ve pahalı bir hediye alır, ailesinden miras olarak bir gayrimenkul sahibi olur.

 

Rüyada Dizilmiş İnci Görmek

Özellikle evlat sahibi olmak isteyenler için çok hayırlı bir rüyadır.

Evli kadınlar için gebe kalmaya işaret eden rüyada eğer kişi incileri ipe kendisi geçiriyorsa bu durumda çok sevineceği ve mutluluktan gözyaşı dökeceği olaylar yaşar.

 

Rüyada İnci Kolyenin Dağıldığını Görmek

Rüyasında inci kolyesinin ipinin koptuğunu ve incilerin dağıldığını gören kişinin aşk hayatı allak bullak olur. Evli ise boşanır.

Bekar ve nişanlı ise nişanlısından ayrılır. Duygusal anlamda da kişinin ruhsal bir çöküş yaşayacağı anlamına gelir.

Aynı zamanda rüyada incilerin dağıldığını görmek uğursuzluk sebebidir ve kişinin tüm işlerinin aksi gideceğini, kısmetlerinin sona ereceğini ve içe kapanık, mutsuz bir hayat süreceğini bildirir.

 

Rüyada İnci Kolye Takmak

Bekar kimseler için ani gelişen bir evliliğe, bekar erkekler için zengin bir hanımı zevce olarak almaya, yaşlı kimseler için torun sahibi olmaya ve aynı zamanda gebe kalmaya da işarettir.

Rüyasında inci kolye takan kişi büyük bir ikramiye kazanır, değeri çok yüksek bir hediye alır ve çok aşığı olur. Zaman zaman inci kolye takmak psikolojik açıdan çok hassas bir döneme girildiğini ve kişinin aşırı duygusal olduğunu da gösterir.

Farklı bir yoruma göre, rüyasında inci kolye takan kişi kararlarını her zaman duyguları ile alır ve mantığını devreye sokmadığı için sürekli hata yapar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.