Rüyada imdat görmek

Çok hayati bir sıkıntı nedeni ile acil yardım edilmesi gereken bir durum içinde kalınacağına işaret eder.

Bu rüya korku ve endişe duyulacak gergin zamanların da habercisi olduğu gibi, kişinin can güvenliğini tehdit edecek durumlar yaşamak zorunda kalmasına ve yakınlarından yardım almak istemesine de yorumlanır.

Manevi anlamda bir çöküş içinde olunduğundan dolayı her şekilde destek alınması gerektiğinin de altını çizer.

 

Rüyada İmdat Diye Bağırdığını Görmek

Başa gelecek kötü bir olay sonrasında kişinin çok zor bir durum yaşayacağını ve iş konusunda, ev içinde, her ortamda yalnız kaldığını, başkalarından yardım isteyeceğini alamet eder.

İmdat diye bağırdığını gören kişilerin hayatları alt üst olur ve aile düzenleri de sarsılır.

Bu rüya aynı zamanda yeni bir başlangıcın da simgesi olarak kabul edilir ve kişinin yaşayacağı üzücü bir olay sonrasında tüm hayatını baştan sona değiştireceğine tabir edilir.

Yardım çağrısı yaptığını gören kişiler hayatlarını kurtarmak için tanıdıklarından destek isterler.

 

Rüyada İmdat Diyen Birini Görmek

Rüyada imdat çağrısı yapan kişi tanıdık ise gerçek hayatta o kimsenin başının belada olduğuna ve rüya sahibinden yardım isteyeceğine alamettir.

Tanınmayan birinin imdat çığlığını duyan kişi ise, kendisini bir anda içinden çıkılması zor durumlara düşmüş olarak bulur.

Başkasına yardım etmek için kendi düzenini ve hayatını riske atmak anlamına geldiği gibi, maddi anlamda başkasına borç vermek ve verdiği borcu zamanında alamayacak olmanın da alametidir.

 

Rüyada İmdat Görmenin Yorumu

Psikolojik olarak zor zamanlar geçiren, her geçen gün içine kapanan ve yardıma ihtiyacı olan kişileri imgeler. Bu rüyayı görenlerin gerçek hayatta da profesyonel bir yardım almaları gerekir.

Çok zor günler geçirildiğine, kişinin sorunları ile baş etmekte zorlandığına ve ayakta durabilmek için ihtiyaç duyduğu güce bir türlü kavuşamadığına da yorumlanır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.