Rüyada iltihap görmek

Pek de iyi şekillerde tabir edilmez.

Rüyayı gören kişinin canın sıkılmasına, keyfinin, huzurunun ve ağız tadının kaçmasına neden olacak bir takım sorunların baş göstereceği anlamına gelir.

Rüya sahibinin meslek hayatındaki verimliliğin düşmesine bu durumun özel hayatını da etkileyerek kişiyi mutsuz etmesine yorulur.

Kişi, emeklerinin karşılığını istediği gibi alamayacaktır diye yorumlanır.

 

Rüyada İltihap Sıkmak

Bu rüya iki şekilde tabir edilir.

Rüyayı gören kişinin sıktığı iltihabın patlayarak akması, dileklerinin ve dualarının kabul olması sayesinde rahatlığının da yerine geleceğine tabir edilir.

Fakat rüya sahibinin sıktığı iltihabın patlamaması durumunda çektiği sıkıntı ve zahmetin uzayacağına işaret eder.

 

Rüyada İltihap Akması

Çok hayırlı bir rüyadır.

Rüyayı gören kişinin yaşadığı kötü günlerin artık son bulacağına, şansının döneceğine, kısmetinin açılacağına, borçlarının kapanacağına, sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, işlerinin bollaşacağına, ticaretinin genişleyeceğine ve kazancının da çoğalacağına rivayet edilir.

 

Rüyada İltihap Kusmak

Rüyayı gören kişinin yaptığı bir hatanın farkına varacağı ve el açıp Allah’tan af dileyeceği ve tövbekâr olacağı şeklinde kabul edilir.

Rüya sahibinin doğru yolu bularak içine düştüğü yanlışı bir daha tekrar etmeyeceğine ve bunun kendisine iyi bir ders olacağına alamet eder.

 

Rüyada İltihap Akıtmak

Rüya sahibinin içine düştüğü çıkmazdan kurtulmaya çalıştığına tabir edilir.

Rüyayı gören kişinin yaşadığı sıkıntılardan bunaldığına ve tüm enerjisini kurtuluşu bulmak için kullandığına işaret eder.

Kişi yakın zamanda feraha erecek ve düze çıkacak demektir.

 

Rüyada İltihap Temizlemek

Rüyayı gören kişinin şansının yaver gitmesi sayesinde hayatının yoluna girmeye başlayacağı, başarılarının artacağı, kısmetinin çoğalacağı yaşamına bolluğun, bereketin ve mutluluğun hakim olacağı anlamına gelir.

Rüya sahibinin yaşadığı kötü günleri arkasında bırakacağına ve unutacağına tabir edilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.