Rüyada iltifat görmek

Yapılan işlerin kişiye büyük kar getireceğine ve alınacak övgülere, kişinin başarılarının bazı kıskançlıklara neden olacağına ve bu süreçte kendisini çekemeyen kişiler tarafından hoş olmayan bazı sözlere maruz kalınacağına alamet eder.

Eğlence dolu ortamlarda bulunacak olan rüya sahibinin sanat ile ilgili yaratıcı yönünün gelişeceğine, yeteneklerini çok daha göze çarpacak şekilde ortaya koyma fırsatı bulacağına tabir edilir.

İltifat görmek aynı zamanda kişinin üzerinde nazarın etkili olacağına ve hayatındaki gelişmeleri izleyen aşırı meraklı gözlere de delalettir.

Yaşamsal anlamda zenginlik ve bolluk işareti olan rüya, yaşamın en güzel yönlerini yaşayabilecek bir sürece girildiğinin de haberini verir.

 

Rüyada İltifat Etmek

Aile içinde sorunu olan birine karşı motivasyon sağlayacak sözler söylemeye veya ona yardımda bulunmaya, kişinin kendi iş yerinde muhtaç kimselere iş vermek suretiyle büyük bir sevap işleyeceğine ve yaptığı iyiliklerin sonucunda manevi olarak da güçlü, huzurlu ve mutlu hissedeceğine işaret eder.

Evli kimselerin evliliklerinde ikinci bahar yaşayacakları, bekarlar için de tam anlamı ile kendilerine uygun olarak nitelendirebilecekleri biri ile karşılaşıp yıldırım aşkına tutulacaklarını müjdeler.

 

Rüyada İltifat Almak

Kadınlar için güzelliklerinin zirvesinde olmak, erkekler için güçlerini tam olarak ortaya koyabilecekleri ve özellikle karşı cins açısından büyük ilgi göreceklerini işaret eder.

İş veya kariyer açısından da kişinin hedeflediği noktaya gelebilmek için önünde hiçbir engel olmadığına ve sorunsuz bir iş hayatı sürdüreceğine, mevkisinde sevilen ve sözü dinlenen, önemli bir şahsiyet olacağına alamet eder.

İltifat almak, anne baba tarafından gurur duyulacak, iyi kalpli ve dua alan bir evlat olunacağı anlamına da gelir.

 

Rüyada İltifat Görmenin Yorumu

Onay görmek, beğenilmek, sevilmek ve karşı cins tarafından ilgi görmek ihtiyacına işaret eden rüya, kariyer planı yapıldığının ve maddi güç elde etmek isteğinin de sembolü olarak ifade edilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.