Rüyada ilişkiye girmek

Rüyayı gören kişinin, aile hayatında ya da iş hayatında gerçekleştirmek istediği, çok uzun yıllardan beri hayalini kurduğu ve gerçekleştirmek için birçok sıkıntıya katlandığı isteklerine ve amaçlarına ulaştığına tabir edilir.

Aynı zamanda, iş hayatında çok iyi işlere imza atarak yöneticiler tarafından çok üst bir mevkiye getirilerek ödüllendirilmeye ve insanların çok saygı ve sevgi duyduğu itibar sahibi birisi olunacağına alamet edilir.

 

Rüyada Erkekle İlişkiye Girmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatındaki rakiplerinin kendisine üstün geleceğine ve bu yüzden iş hayatı konusunda çok büyük üzüntüler yaşayacağına tabir edilir.

 

Rüyada Eşiyle İlişkiye Girmek

İş hayatında ve çok güzel ve iyi çalışmalar gerçekleştirerek çok hayırlı, bol ve bereketli kazanca sahip olup Allah yolunda yardım etmek için kullanacağına işaret edilir.

 

Rüyada Ters İlişkiye Girmek

Normal giden hayat seyrinden çıkmaya, çalışma hayatında zor bir döneme girmeye ve çeşitli şekillerde zarar görmeye alamet eder.

Aynı zamanda, aşk hayatında ve aile hayatında istenmedik durumlar ile karşılaşılacağına ve endişeli ve üzüntülü zamanlar geçirileceğine delalet eder.

 

Rüyada Sevişmek

İki şekilde yorumlanır.

Eğer rüyada sevişilen kişi gerçek hayatta rüya sahibinin eşi ise, çok büyük ve hayırlı bir haber alınacağına işaret edilir.

Sevişilen kişi rüyayı gören kişinin eşi değilse eğer, çok sıkıntılı ve zor bir döneme girildiğine ve bir problemli bir hayat yaşanacağına yorumlanır.

 

Rüyada İlişkiye Girmek ve Kan Görmek

Rüya sahibinin uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere ulaşacağı sırada karşısına çıkan bir engel yüzünden hayallerinin suya düşeceğine tabir eder.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.