İlişkinizi Kurtarmanın Yolları

0
343
iliskinizi-kurtarmanin-yollari

İyi giden bir ilişkiniz var ama bir süre sonra ilişkiniz artık iyi gitmemeye ve arkası bitmek tükenmek bilmeyen kavgalara dönüşmeye başladıysa, bu sizin canınızı sıkıyorsa bunların hepsinden kurtulmanız için biraz çaba sarf etmeniz gerekiyor!

Süprizler yapın : İlişkiniz artık monoton olmaya mı başladı? Bu monotonluktan kurtulmazsanız ilişkiniz bir süre sonra çökmeye başlayacaktır. İlişkinizi kurtarmak için sevdiğiniz insana beklemediği anda süprizler yapın. Mesela dışarıya çıkmak gibi bir planınız yoksa lüks bir yer olmasa bile baş başa olabileceğiniz bir yerlere gidin.

 

Eşinizi Dinleyin: Tartışmaların çoğu çiftlerin birbirlerini dinlememesinden, üste çıkmaya çalışmasından kaynaklanmaktadır. Eşinizi dinleyin, anlatmak istediklerini anlamaya; kendinizi onun yerine koymaya çalışın ve çözümler üretin.

Özür dilemeyi bilin: Gurur mu baskın geliyor, öfkeliyken kendinize mi hakim olamıyorsunuz bilemiyoruz ama yaptığınız hataların farkına varın ve özür dilemeyi bilin. Tabi ki bunu alışkanlık haline getirmekten bahsetmiyoruz ama hatalıysanız özür dilemekten çekinmeyin, ve gönlünü almaya çalışın.

Sizce Yorumunuz Nedir ?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.