Rüyada ilahi söylemek

Çok hayırlı ve güzeldir, Allah’ın nimetlerinden bol bol faydalanmaya, zenginliğe kavuşmaya, iç huzurun yerinde olmasına tabir edilirken bir diğer yandan da Allah’ın pek çok lütfu ile karşılaşmaya, manevi anlamda ilim ve irfan ile donanmaya, güzel, hayırlı ve makbul kul olma makamına yükselmeye işaret eder.

Rüyada ilahi söylemek, çekilen zahmetlerden ve hastalıklardan kurtulmaya ve hayatın kalan kısmı için kötülüklerden korunmaya delalet eder.

 

Rüyada İlahi Dinlemek

Rüyada ilahi dinlemekle, ilahi söylemek esasen farklı anlamlara gelmez.

Rüya sahibinin ömrünün mutluluk, hayır, kazanç, huzur, şans, kısmet ile dolacağına, dualarının ve dileklerinin kabul olacağına, kişinin herkesin sahip olmak isteyeceği maddi ve manevi varlığa sahip olacağına delalet eder.

 

Rüyada İlahi Okuduğunu Görmek

Rüyada ilahi okuduğunu görmek de şans ve uğur getirecek rüyalar arasındadır, rüya sahibi için hayatta makbul olan şeyler yaşayacağına, sağlığının yerinde olacağına, kazancının hiç eksilmeyeceğine, kısmet kapılarının hiç kapanmayacağına ve Allah’ın rahmetinin üzerinde olacağına işaret eder.

 

Rüyada İlahi Okuyan Birini Görmek

Bir kişi sayesinde sıkıntıdan kurtulmaya delalet eder.

Rüya sahibi, birisi tarafından ömür boyunca unutamayacağı ve belki de anne babasından görmeyeceği kadar büyük bir hayır görecek, bu sayede hayatının dönüm noktası sayılacak kadar temiz bir işe girecek ve bir ömür rahat edecektir.

 

Rüyada Mevlit Okumak

Rüya sahibinin yapacağı hayır işleri sayesinde herkesin takdirini toplamasına, hayır yaptığı kişilerin de dualarını ve iyi dileklerini almasına yorulur.

Kişi Allah yoluna adadığı kazancı sayesinde sadece sevap işleyip dua almakla kalmayacak aynı zamanda Allah’ın izniyle kötülüklerden, kazalardan, belalardan ve musibetlerden de uzakta olmuş olacak.

Kutsal bir güç sayesinde daima güvende olacak demektir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.