Rüyada ikramiye görmek

Kişinin hak ettiklerini nihayet alacağına yorumlanır.

Özellikle uzun zamandır beklenen ve ele geçmeyen bir paranın gelmesiyle yaşanacak rahata ve sevince işaret eden rüya, kuruntulardan ve endişelerden kurtularak daha müreffeh bir hayata adım atılacağını da bildirir.

Sonuçların müspet olmasına, iş veya eğitim alanında kişiye ün getirecek başarılar elde etmeye de yorumlanır.

Baht açıklığı ve zenginlik anlamına gelen rüya, takdir görmeye, her ortamda saygı duyulan biri olmaya, sözünün eri ve herkese yardım edecek kadar alçak gönüllü bir hayat sürdürüleceğine de delalettir.

Hayra yorulan bu rüya, gören kişi için risklerin yok olduğuna, ticari kariyere ve ikinci bir işte daha başarı elde ederek hayal edilenden daha varlıklı biri haline gelmeye de tabir edilir.

 

Rüyada İkramiye Kazanmak

Temiz niyetli insanlarla tanışmaya, ani alınan müjdeli haberlere ve kazancın daim olmasına alamettir.

Önceden para etmeyen bir arazinin veya arsanın değer kazanması ile çok yüksek meblağlar elde etmenin, yeni bir eve taşınmanın da işaretidir.

İkramiye kazanmak İslami olarak iyiye yorulmaz ve genellikle kişinin ahiret hayatını hiçe sayacak şekilde hareket ettiğini, paraya karşı zaaflı olduğunu ve şükür bilmeden yaşadığını delalet eder.

 

Rüyada İkramiye Kazanıp Hepsini Harcamak

Başa gelecek bir sıkıntının habercisi olan rüya hastalığa yakalanmak şeklinde de yorumlanır.

Dini hiçe sayan davranışlara, günaha bulaşmaya ve anne, babasına hürmet göstermeyen kişinin sevdiklerini incitecek şekilde sözler sarf ediyor olmasına tabir edilir.

 

Rüyada İkramiye Görmenin Yorumu

Tembel ve hazıra konarak yaşama gayreti içinde olan kimselerin hayatları için çabalamak yerine, başkalarını kullanarak, duygu sömürüsü yaparak işlerini sürdürdüklerini ifade eder.

Maddi şeylere düşkün olmaya veya manevi değerlerden yoksun bir yaşam sürmeye de işaret eden rüya, sadece kendini önemseyen ve başkalarını hiçe sayan kimselerin de sembollerinden biridir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.