Rüyada ikram etmek

Gönlü bol bir kimse ile tanışmaya, kişiye hediyeler gelmesine veya eve gelen büyük bir sürpriz pakete, yeni evli bayanlar için ziynet eşyalarının artmasına ve eşinin kendisine fazlaca ehemmiyet göstermesine alamettir.

Zenginliği ile böbürlenmeyip, elindekileri her zaman ihtiyacı olanlara da dağıtan biri olmaya, Allah katında gönlü bol, vicdanlı ve herkesin duasını alan biri olunduğuna da tabir edilen rüya, kişinin evinin misafirlerle dolup taştığına ve bereketinin de her zaman ona göre olduğuna yorumlanır.

Rızkı çok olan kişinin, elini attığı işlerde de her zaman dilediği sonuçları alarak çıkmasına alamettir.

 

Rüyada Ekmek İkram Etmek

Fırından çıkmış taze bir ekmek ikramında bulunduğunu gören kişiler iş sahibi iseler geçim sıkıntısı yaşayan birine iş verir veya onu himaye altına alırlar.

Evlatları olmayan kimseler için çocuk edinmeye, evlatlık almaya veya maddi zorluklar yaşayan bir çocuğun eğitimini üstlenmeye işaret eder.

Sıcak ekmek ikramında bulunmak sevapları nedeni ile kişinin Allah nazarında güzel bir yere sahip olacağını da ifade eder.

 

Rüyada Tatlı İkram Etmek

Evlenmeye, kız istemeye veya kişi bekar bir bayansa kendisine görücü gelmesine, ağız tadı ile geçen bir süreye, aile hayatının mutlulukla daim oluşuna alamettir.

Tatlı ikram etmek işlerin her zaman yolunda gideceğine ve özellikle sağlık sorunlarının da son bulacağına yorumlanır.

Tatlı ikram eden kişi iyi bir işe girer ve aklı başında, zengin, iyi bir hayata sahip biri ile dünya evine girer.

 

Rüyada İkram Etmenin Yorumu

İkram etmek sürpriz yapmayı seven ve hayatındaki kişilerin kendisine karşılıksız olarak sevgi göstermesini bekleyen kişilerin psikolojilerini ifade eder.

Hayal kuran ve gerçeklere yaklaşımında genellikle romantik bir tavır sergileyen kişilerin aşırı duygusal yanlarını gösteren rüya, maddi konularda elindekileri koruyamayan ve savurganlığı nedeni ile zor zamanlar yaşayanları da tabir eder.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.