Rüyada iki görmek

Gerçekte de vakit olarak yorulmalıdır.

İki rakamı genellikle yaşanacak güzel bir durumun iki vakit sonra olacağını bildirdiği gibi çok farklı anlamlara da gelmektedir.

Rüyanın yorumlanmasında görülen diğer etkenlerin rolü de oldukça büyüktür. İki görmek, kişinin kararsız kalmasına da tabir edilir.

Genellikle önemli durumlarda yaşanan bir kaygıya veya endişeye işaret eden rüya, kişinin vereceği karardan bir türlü emin olamayacağına, kendisi için neyin doğru, neyin yanlış olduğuna dair yorumda bulunmakta zorlanacağına delalettir.

Evlilik hazırlığı yapan kimseler için kendilerince bazı rahatsızlıkların oluşması yüzünden bir anda evlenmekten vazgeçeceklerini ancak bu durumu aileleriyle paylaşmak yerine içlerine atacaklarını, bu nedenle mutsuz olacaklarını bildirir.

Ani karar vererek sonradan pişman olmak, yalan söyleyip vicdan azabı çekmek gibi anlamlara da gelir.

 

Rüyada İki Rakamı Görmek

Tezcanlı olmak nedeniyle güzel bir fırsatı mahvetmek ve olacak işleri de bozmak anlamındadır.

Rüya sahibinin sabretmesi gereken bir konuda devreye girmesi yüzünden isteklerine ulaşmakta daha çok zaman gerekeceğini, iş başvurusunda bulunanların araya birden fazla insan sokmalarının da aksi tesir yaratacağını ve o işe giremeyeceklerini tabir eder.

İki rakamı evli erkekler için hayatlarında gayrimeşru bir ilişkinin var olacağını ve evliliklerini tehlikeye atacak türden yakınlaşmalar yaşayacaklarını da işaret eder.

 

Rüyada İki İnsan Görmek

İki bayan görmek aile tarafından çok sevilmeye ve evlenildiğinde kişinin eşinin üzerine titreyeceğini bildirir.

Görsel açıdan çok sıhhatli bir dönemde olunduğu gibi, başkalarının beğenisini kazanacak olan rüya sahibinin egosunun da yükseleceğini ifade eder.

İki erkek görmek güç kazanmak, itibarını sağlamlaştırmak ve yönetici, müdür gibi önemli makamlarda söz sahibi biri olmak şeklinde yorumlanır.

 

Rüyada İki Görmenin Yorumu

Genel anlamda kişinin ikircikli bir hayata sahip olduğunu ve aynı zamanda karakter açısından da farklı eğilimler gösterdiğini tabir eder.

Kişinin tutarsız davranışlar içinde olduğunu ve başkaları için güvenilmez bir görüntü çizdiğinden dolayı üzüntü duyduğunu da delalet eder.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.