Rüyada ikaz görmek

Gerçek hayatta da kişinin bir uyarı ile karşılaşacağı anlamına gelir.

İş yerindeki davranışlarının amirleri tarafından hoşa gitmediğini anlayan kişinin kendisine derhal çeki düzen vermesi gerektiğini işaret eden rüya, yaşam şeklini değiştirmediği sürece, kişinin pek çok sıkıntıyla karşılaşacağına ve özel yaşamında da sorunlar edineceğine yorumlanır.

Genç kimselerin anne ve babalarından alacakları uyarılara, kötü alışkanlıklara meyletmek suretiyle sıkıntı yaşayacaklarına ve geç olmadan yanlıştan dönmeleri gerektiğine de yorumlanır.

Kendisinden yaşça büyük kimselerin hayat tecrübelerinden yararlanmak, kendi yaşamını değiştirmek ve güzelleştirmek için verilen öğütleri dinlemek manasına da gelir.

Asi bir kişiliğe sahip olan rüya sahibinin kendisine getirilen kısıtlamalar karşısında özgürlüğünü savunacağına ancak başına gelecek sorunlar ve belalardan sonra tavrında bazı değişiklikler yapmak zorunda kalacağına da delalet eder.

 

Rüyada İkaz Etmek

Birini ikaz ettiğini görmek, kendisine karşı yapılan bir haksızlığa karşı gelmek anlamına gelir.

Kişiye yapılan her türlü haksızlığa, iş yerinde arkadan konuşan ve kuyu kazan kişilerin varlığına da alamet olan rüya, düşmanlara karşı tedbirli davranmak gerektiğine karşı bir uyarı olarak ele alınmalıdır.

Dikkatli hareket edilmesi gereken bir dönemden geçen kişinin, bu süreç içinde her türlü desteği alacağına ve sevdiği kimselerin yardım önerilerini geri çevirmeyerek doğru şekilde ilerleyeceğine de yorulur.

 

Rüyada İkaz Lambası Görmek

Savruk bir hayat yaşandığının ve bir noktada kişinin durmak, yaşam şeklini yeniden gözden geçirmek zorunda kalacağının işaretidir.

İkaz lambası, aşırı hareketler veya uçlarda gezinen duyguların da tabiri olduğundan, kişinin girdiği yolun sonunda mutsuz olacağını ve bir an önce kendisine çeki düzen vererek, yaptığı yanlışlardan dönmesi gerektiğine de vurgu yapar.

 

Rüyada İkaz Görmenin Yorumu

Dışardan yanlış anlaşılacak şekilde hareket edildiğinin ve zaman zaman kastı aşan hareketler veya sözler sarf ederek tüm okları üzerine çeken rüya sahibinin zor durumda kaldığının işaretidir.

Düşünmeden davranan veya sonunu görmediği durumlara balıklama atlayan kişilerin hata üstüne hata yaparak mutsuz bir yaşam sürmesinin de sembolüdür.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.