Rüyada iğde yemek

Kişinin çok iyi niyetli, herkesin yardımına koşan ve elindekini, kazancını diğer ihtiyaç sahibi kimselerle de paylaşan, hak yemeyen ve kendi ailesi dışında da pek çok kişi tarafından saygı gören biri olduğunu bildirir.

Gurur duyulacak bir evlat olmaya ve her zaman toplum yararını gözeten işler içinde bulunmaya da alamet eden rüya, evli erkeklerin kendileri gibi çocuklar yetiştireceklerine de işaret eder.

İslami olarak bu rüyayı gören kişilerin dünyevi hayatlarında arkalarından pek çok hayır duası edilir.

İğde İslami olarak maneviyatı güçlü olan kimseleri simgeler ve tamamen inancına uygun bir yaşam sürdürmenin de altını çizer. Kişi için güzel bir hayata ve geleceğe tabir edilir.

 

Rüyada İğde Ağacı Görmek

Yoksulların yararlanacağı bir hayrat yaptırmak, cami inşası veya bir okul için bağışta bulunmak, insanlardan çok sayıda hayır duası almak ve tüm hayatı boyunca mutlu olmak anlamına gelir.

İğde ağacı kişinin ailesini de hayatını da sağlam temeller üzerine inşa ettiğini, aynı zamanda tüm gelirini helal yollardan ve alnının akıyla kazandığını, insanların kendisine duydukları sevgi ve saygıdan şımarmayıp, her zaman alçak gönüllü davrandığını da bildirir.

İğde ağacı gören kimse hayatını dini vecibelerine uygun şekilde yönlendirir ve ona göre yaşar.

 

Rüyada İğde Toplamak

Rüya sahibinin ailesini her zaman bir arada ve dimdik tutabilmek için üstün bir çaba harcadığına, evli ise çocuklarının kendisini utandırmayacak olduğuna ve onların başarılarıyla gururlanacağına, güzel huyları ile her zaman takdir toplayacağına ve her ortamda aranılan biri olacağına alamet eder.

Çok sayıda iğde topladığını görmek kişinin her türlü maddi beklentisinin gerçek olacağına da tabir edilir.

 

Rüyada İğde Yemenin Yorumu

Çocukluğunda güzel bir hayata sahip olup daha sonradan yaşadığı hayatın zorlukları nedeni ile içine kapanan ve sürekli olarak geçmiş mutlu günlerini düşünerek geçiren kişilerin ruhsal açıdan yalnızlık çekiyor oluşlarının simgesidir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.