Rüyada idrar yapmak

İş hayatında ve aile hayatında yaşanan sıkıntılı durumların en kısa zamanda sona ereceğine, sosyal hayatta rüyayı gören kişinin içine düştüğü karamsarlığın ve korkunun atlatılacağına, maddi durumda meydana gelen sorunların düzeleceğine ve var olan hastalıklara Allah’ın izni ile şifa bulunacağına delalet eder.

Rüyada idrar yapmak, sıkıntıların son bulmasına, fakir insanların zenginleşmesine, eşlerin mutlu olmasına, yolların bitmesine, barışın sağlanmasına ve çok hayırlı ve güzel günlerin gelmesine tabir edilir.

 

Rüyada İdrar Yaptığını Görmek

Hayat içerisinde yaşanan sorunlardan kaynaklanan üzüntülerin son bulacağına, dertlerin en kısa zamanda biteceğine, ayrılmış olanların kavuşacağına, hasretliklerin bir araya geleceğine, maddi sıkıntı çekenlerin feraha çıkacağına ve hastalıktan kurtulmaya işaret eder.

 

Rüyada İdrar Yaparken Görmek

Rüya sahibinin, aile hayatında çok mutlu bir dönem geçireceğine ve çok büyük bir sevinç duyacağı hayırlı bir haber alacağına ve hayatını bu haber üzerine düzene sokacağına tabir edilir.

 

Rüyada Tuvalete İdrar Yapmak

Rüyayı gören kişinin, uzun zaman önce girdiği ve çok çaba harcamasına rağmen yarım kalan bir işin çok hayırlı bir şekilde biteceğine, çok büyük kazançlar getireceğine, maddi ve manevi sorunların hiçbir zarar bırakmadan ortadan kalkacağına ve çok rahat ve huzurlu bir hayatın kapılarının açılacağına delalet eder.

 

Rüyada Yatağa İdrar Yapmak

İş hayatında büyük bir rahatlık yaşanacağına, zorlu bir çalışmanın kolay bir şekilde son bulacağına, sıkıntıların bitip ferahlığa çıkılacağına, endişelerin sona ereceğine, hastalıkların en kısa zamanda şifa bulacağına ve mutlu ve huzurlu günlerin çok yakında olduğuna rivayet eder.

 

Rüyada Ayakta İdrar Yapmak

Rüya sahibinin, iş hayatında bin bir zahmet ile kazandığı malını ve parasını hiçbir yarar getirmeyecek boş bir işe yatıracağına ve heba edeceğine alamet eder.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.