Rüyada idam edilmek

Üzüntü, sıkıntı ve dert olarak tabir edilir ve rüya sahibinin başına gelecek tatsız olaylara delalet eder.

Rüyayı gören kişinin, güvendiği kişiler nedeni ile başının derde gireceği, huzurunun ve rahatının kaçacağı anlamına gelir.

Kişi, insanlara inandığı ve iyi niyetli olduğu için işinden ve ekmeğinden olacak demektir. İbretlik olaylar yaşamaya ve kötü kişilerin varlığına işaret eder.

 

Rüyada İdam Mahkûmu Olmak

Başında belanın kol gezdiği yorumu yapılır.

Hayra alamet etmez bilakis şerli olaylar yaşanacağına, uğursuz, arsız ve yüzsüz kişilerle karşılaşılacağına ve onların gazabına gelineceğine tabir edilir.

 

Rüyada İdamdan Kurtulmak

Hayırlı, güzel ve iyi olaylar yaşanacağına, kişinin şansının ve kısmetinin açılacağına, işinin yoluna gireceğine, masraflarının azalacağına ve ihtiyaçlarını daha kolay karşılar olacağına işaret eder.

Kötü günlerin biteceği ve iyi günlerin geleceği anlamına gelir.

 

Rüyada İdam Edilmiş Adam Görmek

Rüyada idam edilmiş adam görmek ya da idam edilmiş birini görmek, rüya sahibinin terbiyeli ve ahlaklı oluşu ve herkese karşı güler yüzlü ve hoşgörülü davranışları ile herkes tarafından sevilen, değer ve takdir gören kimse olacağına işaret eder.

 

Rüyada İdam Cezası Almak

Hileye ya da tuzağa düşmeye, dost ve arkadaş canlısı olup, sırtından bıçaklanmaya ve insanların kötü yüzleri ile yüzleşip, hayal kırıklığı yaşamaya ve çok üzülmeye tabir edilir.

 

Rüyada İdam Cezasına Çarptırılmak

Zor günler yaşanacağını haber verir.

Rüyayı gören kişinin düzeninin ve sağlığının bozulacağı, art niyetli ve kötü kişilere uyarak kazancını yitireceği, bu yüzden büyük borçlara gireceği anlamına gelir.

Kişi, iyi gününde yanında olan sözde dostlarını zor gününde yanında bulamayacak demektir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.