Rüyada iblis görmek

Rüyayı gören kişinin aldatılacağına, dolandırılacağına, iftiraya uğrayacağına, kötü kişilerin şerrine denk geleceğine, kem gözlü insanların da nazarına uğrayacağına alamet eder.

Uğursuzluk ve şanssızlık olarak kabul edilir.

Rüya sahibinin arkasından dedikodusunu yapan, onu çirkin olayların içine çekmeye çalışan, adını kirletmenin, dolayısıyla da itibarını zedelemenin ve önünü tıkamanın planlarını yapan birileri olduğu anlamına gelir.

 

Rüyada İblis Öldürmek

Rüyayı gören kişinin art niyetli oldukları kadar aymaz, arsız, yüzsüz ve de tehlikeli kişilerden yakasını kurtarmayı başaracağına bu sayede omuzlarından sanki büyük bir yük kalkmışçasına rahatlayacağına, hafifleyeceğine, şifa, mutluluk ve huzur bulacağına alamet eder.

Düşmanları ve rakipleri yenmenin yollarını ve fırsatlarını bulmaya yorulur.

 

Rüyada İblis Olmak

Rüyayı gören kişinin egolarına ve nefsine yenileceğine, bu yüzden doğru yoldan sapacağına, hem günahkâr olma hem de kazalara ve belalara yakın durma durumuyla karşı karşıya kalacağına, daha önce hiç meyil etmediği bazı işlere girişeceğine ve hak yolundan sapacağına tabir edilir.

Rüya sahibinin daha sonradan hatırlamak istemeyeceği bir takım yanlışlara düşeceği şeklinde yorumlanır.

 

Rüyada İblisten Korkmak

Rüyayı gören kişinin gerçekten de insanların tekin olmayanlarından hep korktuğuna, onlardan uzak durmaya ve korunmaya özen gösterdiğine bu nedenle mümkün mertebe kendi halinde yaşamaya çalıştığına ve kimseye uymadığına delalet eder.

 

Rüyada İblisi Yenmek

Rüyayı gören kişinin kötü duygu ve düşüncelerinden, hoş olmayan alışkanlıklarından ve günahlarından arınacağına, hak yolunu bulacağına, dinde ve ahlakta güzelleşeceğine ve de olgunlaşacağına alamet eder.

 

Rüyada İblisi Dövmek

Rüyayı gören kişinin başarılarını ve mutluluğunu bir türlü hazmedemeyen kimselerden uzaklaşacağına, onları hayatından bir daha asla yüzlerini görmemek ve seslerinin duymamak üzere çıkartacağına böylece eskisinden de başarılı ve mutlu olacağına tabir edilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.