Özel İçerik:

Technology Will Help Keep Your Home from Becoming Obsolete

I understand how that could positively effect your body,...

New Small Speaker Review: Pricing is Not Always the Only Criteria

I understand how that could positively effect your body,...

Celebrity Make-up Artist Gary Meyers Shows you His Beauty Tricks

I understand how that could positively effect your body,...

Hastane Görmek

Rüyada hastane görmek

Hayra yorulmaz. İşinizin mevkiinizin değişeceğine işarettir.

Rüyada hastaneye girmek, yapmış olduğunuz, işlemiş olduğunuz günahların affedileceğine, fiziksel ya da ruhi açıdan gelişme kaydedeceğinize delalet eder. R

üyada kendinin hastaneye girdiğini görmek, şehit olacağınıza işarettir. Rüyada hastanede verilen yemeklerden yediğini görenin, sağlık durumunun bozulup hasta olacağını gösterir.

Hastaneyi güzel, temiz süslü ve ferah şekilde görmek ise halkın işlerinin yolunda gittiğini gösterir.

 

Rüyada Hasta Görmek

Hastaları iyi durumda görmek, herkesin iyi ve mutluluğunu, hastaları kötü durumda görmek, memleketin ya da halkın iyi durumda olmadığına ve o durumdan daha kötü yerlere geleceğine işaret eder.

Rüyada hastane görmek, Allah’ın doğru yolundan ayrılıp kötü yollara gittiğinize işaret eder.

Herhangi biri kendini akıl hastası olan kimselerle beraber görmesi yahut deliler ile bir ortamda görmesi kötü şeyler olacağına hatta hapse atılmasına işaret eder.

Eğer rüyayı gören kişi sağlık durumu bakımından iyiyse günden güne kötü olacağına, hasta ise daha kötüye gideceğine ya da öleceğine delalet eder.

Bazen de hastaneyi görmek, fakir için ulaşacağı zenginlik, kolaylığa ve rahata kavuşup hiç kimseden hiçbir şey istemeyeceği anlamına gelir.

 

Rüyada Hastane Ziyareti Yapmak

Rüyada hastanedeki birini ziyaret etmek, mutluluk, sevinç demektir.

Sizin isteğinizle olmayan bir ziyaret ise hoşunuza gitmeyen insanlarla birlikte aynı ortamda bir araya geleceğinize işarettir. Rüyada hasta bir adam görmek ise gam ve kedere işarettir.

Hasta ziyareti etmek İslam dininde çok üst mertebedir. Bu yüzden rüyada bir hastayı ziyaret etmek, o anki sıkıntılardan kederlerinden kurtulup rahatlığa kavuşacağına delalettir.

 

Rüyada Hastane Koridoru Görmek

Rüyada hastane koridoru görmek, endişeye, sıkıntıya düşeceğinize ve bundan kurtulmanın yollarını bulmaya çalışacağınıza işarettir.

 

Rüyada Doktor Görmek

Rüyada doktor görmek iş hayatınızda çalıştığınız insanlar arasından bir takım düşmanlarınız olduğunu gösterir.

Doktor görmek, bilge bir kimseye işarettir. Bir doktorun ona ilaç verdiğini görmek, vucüdu rahatlığa kavuşur.

 

Rüyada Hastane Temizlemek

Rüyayı gören kişinin cemaat ya da halkın faydası için gönüllü olarak çalışması demektir. Maddi bir karşılık beklemeden hayır için bazı fedakârlıklar yapmaya işarettir.

Yüce gönüllü ve vicdan sahibi olunması sayesinde parasal olarak paha biçilemeyecek kadar değerli ve takdire şayan işler yapılacağı anlamına gelir.

 

Rüyada Hastane Ziyareti Yaptığını Görmek

Sevilen bir dostunun başının dertte olduğunu ya da çaresiz hallerde kaldığının öğrenileceğine ve onun adına yapabilecekler için hemen harekete geçileceğine yorulur.

Rüyayı gören kişinin kendisi için değerli olan bir kimsenin yüreğine su serpeceğine ya da moralini yerine getirerek ona ilaç olacağına ve onu rahatlatacağına işarettir.

 

Rüyada Hastane Bahçesi Görmek

Hayırlı bir rüya olmakla birlikte çok ferah, rahat ve huzurlu bir hayata sahip olunacağına delalettir.

Rüya sahibinin tüm işleri hayırlısıyla hallolacak, düzeni yerine gelecek, yaşamı ve sağlığı iyi yönde gelişme gösterecektir.

Kişinin yaşadığı ve karşılaştığı uğursuzlukların sona ereceğine, şansının artacağına, rahatının yerine geleceğine ve psikolojisinin yaşadığı güzel olaylar sayesinde daha iyi olacağına alamettir.

 

Rüyada Hastane ve Doktor Görmek

Şifa bulmak anlamına gelir.

Kötü halden iyi hale geçileceğine, güzelliklere rast gelineceğine, vicdanlı, akıllı, bilge ve kudretli kimselerle karşılaşılacağına tüm bunlarında kişinin kendisi için en büyük şans olacağına alamettir.

 

Rüyada Hastane Koridoru Görmek

İnsanların üzüldüğü ve ağladığı bir hastane koridoru görmek, kötü bir gelişme ve üzüntüye meal verecek bir habere yorulur.

Rüyada insanların sevinç ve keyif içinde olduğu bir hastane koridoru görmek yaşamındaki engellerin ve onu zorluklara düşüren sorunların kolaylıkla ve kısa süre içinde giderileceğine delalettir.

 

Rüyada Hastane Odası Görmek

Aydınlık, temiz, geniş ve ferah bir hastane odası görmek, güzel ve kişinin menfaatine olacak büyük ve kalıcı olacak bazı değişimlerin yaşanacağı anlamına gelir.

Rüyada kirli, havasız, karanlık ve küçük bir hastane odası görmek, kişinin bunalmasına, ruhunun sıkılmasına, hayatının da kendisi için zehir olmasına neden olacak bir süreçten geçeceğine yorulur.

 

Rüyada Hastane Kapısında Beklemek

Rüya sahibinin çektiği çilenin bitmesi, hayatının daha kolay olması ve yaşam şartlarının iyileşmesi için çarelere ihtiyacı olduğuna ve bunun arayışı içine gireceğine alamettir.

Kişinin altına girdiği sorumlulukların ağırlığı nedeniyle belini büktüğüne bu nedenle nefes almakta zorlandığına ve dolayısıyla da rahat nefes almanın yollarını aradığına yorulur.

 

Rüyada Hastane Aramak

Hastane aramak ve bulduğunu görmek, kişinin hiç ihtimal vermediği ve neredeyse umudunu tamamen kestiği bir işin hallolması demektir.

Hastane aramak fakat bulamadığını görmek, çaresiz ve çözümsüz kalmak, büyük sıkıntılardan geçmek, üzülmek, yıpranmak, acı çekmek ve gözyaşı dökmektir.

 

Rüyada Hastane Yangını Görmek

Hayır, iyilik ve şifa gelen bir kapının kapanması ya da böyle bir işin noktalanması demektir.

Örneğin; kişinin ekmek teknesi olan işinin bozulması ya da gelir elde ettiği başka bir kaynağın tükenmesi anlamına gelir.

Maddi kayıplar yaşanacak, rakipler tarafından bozguna uğratılacak ve bir iflas tehlikesiyle karşı karşıya kalınacaktır.

 

Rüyada Hastanede Çalışmak

Kişinin ekmeğini adeta aslanın midesinden aldığına işarettir.

Kötü şartlarda, uzun saatler, çok mesai harcamaya fakat emeğine değer bir gelir elde edememeye ve bunun çaresizliği ve sıkıntısı içinde olmaya yorulur.

Hiç de kolay olmayan işlerden para kazanmak ve sırtından terler akıtmak demektir.

 

Rüyada Hastane Merdiveni Çıkmak

Bir umudu yeşertmeye çalışmak anlamına gelir.

Rüya sahibinin oldurmaya çalıştığı bir mevzu için tüm şartlarını bir araya getirmenin yollarını arayacağına, tüm fırsatları değerlendireceğine ve imkânları zorlayacağına alamettir.

İnancını hep taze tutmaya ve tabir yerindeyse çıkmayacak candan umut kesmemeye işarettir.

 

Rüyada Hastane Tuvaleti Görmek

Temiz bir hastane tuvaleti görmek, kaybedilen maddi ve manevi her ne varsa geri kazanılacağına, bu sayede emeklerinin boşa gitmeyeceğine ve kişinin o eski gülen yüzünün geri geleceğine yorulur.

Rüyada pis bir hastane tuvaleti görmek, rüya sahibinin rahatsız olmasına neden olacak bazı gerçekleri telefonda duyarak ya da biriyle konuştuğu esnada öğreneceği anlamına gelir.

 

Rüyada Hastane Ve Bebek Görmek

Yeni hedeflere, yeni başlangıçlara, yeni kararlara ve bu konuda isabetli davranarak yaşamına değer, mutluluk ve yeni bir anlam katmaya yorulur.

Kişinin daha önce de aklına gelen ya da kendisine teklif edilen fakat buna rağmen sıcak bakmadığı, yaklaşmadığı ve kendini bu nedenle mahrum ettiği güzel duyguları yaşamak adına adım atması ve sonra da “iyi ki yapmışım” diyeceğine alamettir.

 

Rüyada Hastane Odasında Yatmak

Korku yaşamaya, ihanete uğramaya, arkadan vurulmaya, yarı yolda bırakılmaya ve haksızlık görmeye işarettir.

Rüyayı gören kişinin hayatın kötü ve acı yanlarını öğrenmesine neden olacak kötü ve nahoş olayların arka arkaya yaşanacağına ve her şeyin üstüne üstüne geldiğini hissederek bunalacağına yorulur.

 

Rüyada Hastane Morgu Görmek

Rüya sahibinin bazı plan ve projelerinin bazı kimselerin engellemeleriyle karşılaşması, bunun için de hedeflediği zamanda gerçekleşmemesi ve bu durumda yaptığı tüm plan ve projeleri uygun olacak bir zamana ertelemek zorunda kalması demektir.

Kişi, kendisi dışında yaşanacak bazı tatsız durumlara mecburiyetten göğüs germek zorunda kalacaktır.

 

Rüyada Harabe Hastane Görmek

Rüyayı gören kişinin etrafındaki herkesi ilgilendirecek önemli bir sorunun baş göstereceği anlamına gelir.

Bu kişiler, yaşadığı mahalledeki ya da semtteki komşuları, mesai arkadaşları, hatta yaşadığı ülkenin insanları olabilir.

Toplumsal, kültürel, ulusal olan sosyal ya da siyasi bir problem yaşanacağına işarettir.

 

Rüyada Hastane Açmak

Rüya sahibinin çok etkileneceği bir olaydan hareketle diğer insanların aynı sıkıntıları ve çaresizlikleri yaşamaması ve de kendi çektiklerini çekmemeleri adına vatanı ve milleti adına faydalı bir iş yapacağına alamettir.

Kişi büyük, unutulmayacak ve insanlar adına çok elzem bir hayır işi yapacaktır.

 

Rüyada Hastane Ve Kan Görmek

Ne yazık ki pek hayırlı değildir.

Rüyada kan görmek zaten başlı başına bile hiç iyi yorumlanmaz. Uğursuzluktur.

Kaza ve bela atlatılacağına, duaların boşa gideceğine ve karşılanması neredeyse mümkün olmayacak zararların yaşanacağına yorulur.

Kan rüyaları makbul değildir ve kişi adına söylenecek iyi bir şey yoktur.

Toplumsal ve çok yaygın olarak bilinen bir inanışa göre de kanın rüyayı bozduğuna inanılır.

 

Rüyada Hastane Görmenin Yorumu

Hastane objesi bireyin kalıcı bir sağlık sorunu olması ya da ailesinden birinin örneğin anne, baba, kardeş, evlat vs. gibi birinci dereceden bir aile bireyinin kalıcı bir hastalığı olması durumunda bir defa değil sürekli olarak rüyalarına etki edebilir.

Çünkü bu şartlar altında yaşayan kişinin hayatının çoğunun hastanelerde, doktorlarla, hemşirelerle, hasta bakıcılarla ve hastane odalarıyla geçiyor olması kaçınılmaz bir durumdur.

Dolayısıyla bu ağır sürecin kişi üzerinde psikolojik etkisi de tartışılmayacak kadar büyük ve yıpratıcıdır.

Bu kimselerin rüyalarında hastane, ilaç, kan gibi sağlık üzerinde önemi olan bazı objeleri görmesinin nedeni budur.

Hastane objesinin aynı zamanda psikolojik olarak bir açıklaması daha vardır ki; o da kişide yaşamına ve geleceğe dair iyi ve faydalı şeylere dair arayışları ve beklentileri olduğudur.

Latest

Discover the Newest Waterproof and Fast Smartphones that Come on Sale

I understand how that could positively effect your body,...

New Small Speaker Review: Pricing is Not Always the Only Criteria

I understand how that could positively effect your body,...

Apple Electronics Climb the List of the Top Gadgets in Forbes Magazine

I understand how that could positively effect your body,...

Technology Will Help Keep Your Home from Becoming Obsolete

I understand how that could positively effect your body,...

Newsletter

spot_img

Don't miss

Discover the Newest Waterproof and Fast Smartphones that Come on Sale

I understand how that could positively effect your body,...

New Small Speaker Review: Pricing is Not Always the Only Criteria

I understand how that could positively effect your body,...

Apple Electronics Climb the List of the Top Gadgets in Forbes Magazine

I understand how that could positively effect your body,...

Technology Will Help Keep Your Home from Becoming Obsolete

I understand how that could positively effect your body,...

Things to Look For in a Financial Trading Platform Environment

I understand how that could positively effect your body,...
Atlas
Atlas
Geçmiş, Şimdi, Gelecek, Her şey birbiriyle bağlantılıdır. Hayatımızın Kıymetini Bilelim.
spot_imgspot_img

Discover the Newest Waterproof and Fast Smartphones that Come on Sale

I understand how that could positively effect your body, but alchemizing means turning elements to gold basically through magic. That lead me to research...

New Small Speaker Review: Pricing is Not Always the Only Criteria

I understand how that could positively effect your body, but alchemizing means turning elements to gold basically through magic. That lead me to research...

Apple Electronics Climb the List of the Top Gadgets in Forbes Magazine

I understand how that could positively effect your body, but alchemizing means turning elements to gold basically through magic. That lead me to research...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.