Özel İçerik:

Technology Will Help Keep Your Home from Becoming Obsolete

I understand how that could positively effect your body,...

New Small Speaker Review: Pricing is Not Always the Only Criteria

I understand how that could positively effect your body,...

The Biggest Hollywood Celebrities Visit the Jungles of Thailand

I understand how that could positively effect your body,...

Hapse Girmek

Rüyada hapse girmek

Sağlığına dikkat etmesi ve yeterli ve dengeli beslenmesi sayesinde çok uzun ve sağlıklı bir ömre sahip olacağına delalet edilir.

Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin, çok sevdiği ve değer verdiği insanlar ile uzun bir zaman sonra tekrar bir araya geleceğine işaret edilir.

 

Rüyada Hapishane Görmek

Aile hayatında yaşanan sıkıntılara karşı sakinliği korumak gerektiğine, kötü, kırıcı ve gereksiz söz söylemekten kaçınmaya ve çekemeyen insanlar tarafından kışkırtılmaya alamet edilir.

Ayrıca, yapılan iyi şeylerden ötürü başarılı ve her alanda sözü geçen insanlar ile irtibat kurulacağına yorumlanır.

 

Rüyada Birini Öldürmek

Uzun zamandır dert edilen bir konuda duyulan endişenin son bulmasına, yaşanan sıkıntıların ortadan kalkacağına ve ruhsal olarak kötü durumlara düşmekten kurtulmaya işaret eder.

 

Rüyada Hapse Girmek ve Ağlamak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında çok güzel ve hayırlı şeylerle karşılaşacağına ve çok huzurlu ve mutlu bir hayat süreceğine yorulur.

Ailesi içinde yaşanan sürtüşme ve tartışmaların nihayete ereceğine tabir eder.

 

Rüyada Tutuklanmak

Rüya sahibinin, çok büyük bir parasal sıkıntı içine gireceğine, çevresindeki insanlardan yardım ve destek göremediğine ve bu yüzden çok problemli bir döneme girdiğine alamet edilir.

 

Rüyada Kavga Etmek

Çok sıkıntılı üzüntülü bir döneme girileceğine, eş, dost ve akrabalardan kaynaklanan sorunlardan ötürü problem yaşayacağına ve hayat içerisinde zorluklar ile karşılaşacağına yorumlanır.

 

Rüyada Hapse Girmek ve Çıkmak

Rüyayı gören kişinin, uzun bir zamandan beri çektiği ve maddi ve manevi olarak çok zarar gördüğü rahatsızlıktan kurtulup ayağa kalkmasına işaret edilir.

 

Rüyada Hapse Girmek Ve Kaçmak

Hayır ve iyiliktir.

Rüyayı gören kişinin güzelliklerle karşılaşmasına, yaşadığı tüm kötü günleri, olayları, karşılaştığı art niyetli kimseleri, uğradığı yenilgileri, kayıpları, zararları kısacası tüm dertleri arkasında bırakmasına, yaşamının geri kalanı için deyim yerindeyse yepyeni bir sayfa açmasına alamet eder.

Yeni başlangıçlar yapmaya, bunalımdan, umutsuz düşüncelerden ve hastalıklardan kurtulmaya yorulur.

Rüyada tünel kazarak hapisten kaçmak, yarınlara dair içerisine girilen beklenti ve hedeflerden bir an olsun vazgeçmemeye, ne olursa olsun galibiyetten bir an olsun şüpheye düşmemeye ve hayallere er ya da geç kavuşmaya işaret eder.

Rüyada hapisten kaçmak istemek fakat bunu başaramamak, gerçeklerin farkına varmak ve bu doğrultuda yaşamayı kabullenmek demektir.

 

Rüyada Hapse Girmek Üzere Olmak

Bir karar noktasında olmak anlamına gelir.

Rüyayı gören kişinin alacağı bir kararın geleceğini ya olumlu ya da olumsuz yönde etkileyeceğine fakat kendisinin hangisinin daha doğru ve isabetli olduğu konusunda kesin bir karara varamayışına yorulur.

Rüya sahibi bu durumun sıkıntısı içindedir.

Rüyada hapse girmek üzere olduğunu ve ellerinde kelepçe bulunduğunu görmek, yaşanacak bir olay karşısında yapacak hiçbir hamlenin kalmamasıdır.

Rüyada hapse girmek üzere olduğunu ve çevrede askerlerin bulunduğunu görmek, kişinin etrafındaki güvenilir ve hayırlı kimselerden gelecek yardım demektir.

 

Rüyada Suçsuz Yere Hapse Girmek

Rüya sahibini çok incitecek, yüreğini yaralayacak ve umutlarını kıracak bir muameleyle karşılaşacağına alamet eder.

İyi niyetler taşımaya ve güzel şeyler yapmayı isterken şerle karşılaşmaya üzülmeye ve mutsuz olmaya yorulur.

Rüyada suçsuz yere hapse girip ağladığını görmek, tam tersine suçsuzluğun ortaya çıkması demektir. Yani rüyayı gören kişinin hiçbir şekilde alakası hatta haberi bile olmadan arkasından çevrilen bir şaibeden aklanmasına ve masumluğunun anlaşılmasına delalet eder.

 

Rüyada Kısa Süreliğine Hapse Girmek

Bir vicdan muhakemesi içine girmeyi gerektirecek durumların ve olayların içinde kalmaya yorulur.

Kişinin, yaptığı bir iş, söylediği bir sözün, attığı bir adımın ya da hal ve hareketinin doğruluğu konusunda kaygıları olduğuna bunun için de bu konuda kendini sorguladığına işaret eder.

Rüyada kısa süreliğine hapse girmemek için kaçtığını görmek, rüya sahibinin kendisine kusurlarını, eksiklerini ve yetersizliklerini gösterecek bir işe girişeceğine ama yine de hatalarını kabul etmek istemeyeceğine alamet eder.

 

Rüyada Adam Öldürmek Ve Hapse Girmek

Pişmanlık duymaya neden olacak bazı gelişmelerin yaşanması, kişinin sürekli olarak bundan kendini sorumlu tutması ve tabiri caizse kendini yiyip bitirmesi anlamına gelir.

Hep hata olarak anılacak fakat her insanın başına gelebilecek insani bir olayın gerçekleşmesi demektir.

Rüyada adam öldürmek ve hapisten kaçmak, bir konuda büyük bir endişe ve huzursuzluk içinde olunacağına alamet eder.

Rüya sahibinin açığa çıkmasından ve duyulmasından çekindiği bir meseleye ve bu meselenin beynini kemirip durmasına delalet eder.

 

Rüyada Bir Yakınının Hapse Girdiğini Görmek

Vakitsiz alınacak, üzülmeye ve ağız tadının kaçmasına neden olacak kötü bir haber demektir.

Kötü etki yaratacak, geride kalmış acıları depreştirecek ve küllenmiş ateşi dahi canlandıracak nitelikte bir olayın yaşanacağına ve bunun kişide büyük bir sarsıntıya neden olacağına yorulur.

Rüyada bir yakınının hapisten kaçtığını duymak, rüya sahibinin öğrendiğinde üzülse mi yoksa sevinse mi diye karar vermeyeceği bir gerçeği öğreneceği anlamına gelir.

Yani kişinin duygu karmaşasına düşmesi ve kafasının bulanması demektir.

 

Rüyada Sevdiğin Birinin Hapse Girdiğini Görmek

Mani olunmak istenen bir durumu engellemen adına sesini yükseltmeye ve tavrını açıkça göstermeye yorulur.

Kişinin yanı başında doğrularıyla çelişen yani kendisine yanlış gelen bir olayın gerçekleşeceğine onun da olanca nefesiyle buna karşı duracağına alamet eder.

Rüyada sevdiğin birinin cezaevinin kapısında ellerinde kelepçe olduğunu görmek, sevilen bir kimse için üzülmek ve onun hayatından endişe etmektir.

Rüyada sevdiğin birinin cezaevi aracında olduğunu görmek, sevilen kimseyi görme özgürlüğünün kısıtlanması demektir.

Örneğin taraflardan birinin yurt dışına ya da çok uzak bir şehre taşınması olabilir.

 

Rüyada Oğlunun Hapse Girdiğini Görmek

İkileme düşmek anlamına gelir.

Rüyayı gören kişinin deyim yerindeyse bir yanının olur dediği bir yanının asla dediği bir ruh haline düşmesi, yapacağından aklının ve yüreğinin tam olarak emin olamamasıdır.

Rüyada oğlunun hapse girdiği için gözyaşlarına boğulduğunu ve içinin cız ettiğini görmek, adımlarından ve girişimlerinden hayır bulmaya, maddi özgürlüğe ve kolaylığa kavuşmak demektir.

Rüyada oğlunun hapisten kaçtığını görmek, işlerin daha karmaşık ve içinden çıkılmaz bir hal almasına ve çığırından çıkmasına yorulur.

 

Rüyada Eşin Hapse Girmesi

Eşle çatışmaya düşmeye işaret eder.

Eşin yapacağı bir işin sonuçlarına katlanmak zorunda kalmaya, bunun için ona çok kızmaya, onunla kavga ve huzursuzluk içine girmeye delalet eder.

Rüyada eşin hapse girdiğini ve şok olduğunu görmek, bir olay karşısında tepki verememeye, ağzın dilin bağlanmasına ve sesiz kalmaya işaret eder.

Rüyada eşini ceza evinde ziyarete gittiğini görmek, hanede yaşanacak maddi kısıtlamalar nedeniyle sıkıntı çekmektir.

 

Rüyada Kardeşinin Hapse Girmesi

Hane üzerindeki kötü elektriğin ve kem gözlerin varlığına işaret eder.

Kıskanç kimselerin nazarına uğramaya, bu nedenle ailede yaşanacak ve herkesi etkileyecek kötü olaylara ve de bu olaylardan duyulacak hicaba yorulur.

Rüyada kardeşinin haksız yere hapse girmesi, aile adına bir savunma yapmak durumunda kalmak anlamına gelir.

Rüyada kardeşinin adam öldürmesi ve hapse girmesi bir konu üzerinde uzlaşmazlık yaşamaya, küsmeye ve görüşmemeye alamet eder.

 

Rüyada Annemin Hapse Girdiğini Görmek

Sıkıntı içine düşmeye ve kişinin bu duruma hiçbir şekilde müdahale edemeyeceğine bunun da kendisinde büyük bir bunalıma neden olacağına yorulur.

Kötü bir olay yaşamaya, durumu iyileştirebilmek için hiçbir alternatif ve çare üretememeye ve bu durumu kendine dert edinmeye delalet eder.

Rüya sahibinin bu meselede içine düştüğü acizlik nedeniyle kendisine kızması ve acizliğine yenilmesine yorulur.

Rüyada annemin hapse girdiğini ve hastalandığını görmek, yaşanacak zorlu günleri aşacak gücü ve inancı kendinden bulamamak demektir.

Rüyada annemin hırsızlık yapıp hapse girdiğini görmek, başkalarının aklına uymak ve daha önce hiç düşülmemiş ve hiçbir zaman da düşülmek istemeyecek hallere düşmek anlamına gelir.

 

Rüyada Babamın Hapse Girdiğini Görmek

Rüya sahibinin belini bükmesine neden olacak bazı borçlar altına girmesine bu nedenle aşsız, parasız ve sefil kalmasına, ailesini geçindiremeyecek noktalara gelmesine işaret eder.

Fazladan bazı harcamalar yapmaya ve giderin gelirden çok olmasına bunun da zor günleri beraberinde getirmesine delalet eder.

Rüyada babamın adam öldürüp hapse girdiğini görmek, aile temelini sarsacak ve bireylerin birbirleri hakkında şüpheye düşmesine neden olacak bir gelişme demektir.

 

Rüyada Hapse Girmenin Yorumu

Hapis girmek, bireydeki özgürlük duygusunu yitirmesine dair bir göstergedir.

Bu rüya açık ve seçik olarak bireyin kesin olarak bir sıkıntı içinde olduğunu ifade eder.

Kişi ya kazançtan yana ya da maneviyattan yana bir takım sorunlar yaşıyor demektir.

Maddi sıkıntı, kişinin harcamaları ve geçimi konusunda özgürlüğünün kısıtlanmasına karşı duyguyu kaygıyı simgelerken manevi sıkıntısı da bazı duyguları tatmaktan mahrum kalacağına dair kaygısını yansıtır.

Latest

Discover the Newest Waterproof and Fast Smartphones that Come on Sale

I understand how that could positively effect your body,...

New Small Speaker Review: Pricing is Not Always the Only Criteria

I understand how that could positively effect your body,...

Apple Electronics Climb the List of the Top Gadgets in Forbes Magazine

I understand how that could positively effect your body,...

Technology Will Help Keep Your Home from Becoming Obsolete

I understand how that could positively effect your body,...

Newsletter

spot_img

Don't miss

Discover the Newest Waterproof and Fast Smartphones that Come on Sale

I understand how that could positively effect your body,...

New Small Speaker Review: Pricing is Not Always the Only Criteria

I understand how that could positively effect your body,...

Apple Electronics Climb the List of the Top Gadgets in Forbes Magazine

I understand how that could positively effect your body,...

Technology Will Help Keep Your Home from Becoming Obsolete

I understand how that could positively effect your body,...

Things to Look For in a Financial Trading Platform Environment

I understand how that could positively effect your body,...
Atlas
Atlas
Geçmiş, Şimdi, Gelecek, Her şey birbiriyle bağlantılıdır. Hayatımızın Kıymetini Bilelim.
spot_imgspot_img

Discover the Newest Waterproof and Fast Smartphones that Come on Sale

I understand how that could positively effect your body, but alchemizing means turning elements to gold basically through magic. That lead me to research...

New Small Speaker Review: Pricing is Not Always the Only Criteria

I understand how that could positively effect your body, but alchemizing means turning elements to gold basically through magic. That lead me to research...

Apple Electronics Climb the List of the Top Gadgets in Forbes Magazine

I understand how that could positively effect your body, but alchemizing means turning elements to gold basically through magic. That lead me to research...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.