Rüyada halı yıkamak

Ferahlık anlamına gelirken bir diğer yandan da zengin olamaya rivayet edilir.

Rüya sahibinin şansının, bahtının ve kısmetinin kıskanılacak kadar açık olacağına, hayatının da herkesin imreneceği ve sahip olmak isteyeceği kadar güzel geçeceğine rivayet edilir.

İşlerin angarya yükünden kurtulmaya, daha az yorulup, daha az çalışarak eskisinden iki kat kazanç elde etmeye, rahata ermeye, hayra ve bolluğa kavuşmaya ve de düze çıkmaya işaret eder.

 

Rüyada Halı Yıkadığını Görmek

Rüyada halı yıkadığını gören kişi, sıkıntılı ve kötü günlerini geride bırakacak, fakirliğini yenecek, iş ve makam sahibi olacak, hayallerine ulaşma imkânı elde edecek ve güzel günler yaşamaya başlayacak demektir.

 

Rüyada Halı Görmek

Hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin dünya nimetlerinden yana bolca nasipleneceği, dilediği gibi yaşayacağı, istediği yerlere gidebileceği, her ihtiyacını kolaylıkla gidereceği ve para sıkıntısı çekmeden yaşayacağı bir hayata kavuşacağı, çevresinde de kendisi gibi varlıklı insanların olacağı anlamına gelir.

 

Rüyada Halı Serildiğini Görmek

Rüya sahibinin hayatından yana hayır ve mutluluk göreceğine ve doyasıya bir ömür yaşayacağına, Allah’ın kendisine çocuklarının mürüvvetini görmeyi nasip edeceğine delalet eder.

 

Rüyada Küçük Halı Görmek

Kıt kanaat geçinmeye, ay sonunu zor getirmeye ve darlık içinde olmaya işaret eder.

Rüya sahibinin çok az maaşa çalıştığı ve geçim sıkıntısı yaşadığı anlamına gelir.

 

Rüyada Temizlik Yapmak

Anlaşmazlıkların biteceği, sorunların çözüleceği ve hastalıkların ilacının bulunacağı ile yorumlanır.

Rüyayı gören kişinin mutluluğuna ve başarılarına engel olan her türlü problemi aşmayı başaracağına, içinde olduğu kötü ruh halinden ve karamsarlıktan kurtulacağı, bundan sonra yolunun açılacağı, mutluluğunun bir ömür süreceği şeklinde değerlendirilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.