Rüyada halı silkmek

Kişinin yaşadığı sıkıntılardan kendi aklını ve yeteneklerini kullanarak kurtulmasına delalet eder.

Rüyada halı silkmek çoğu zaman maddi sıkıntıların kurtulmak, hayatınızdaki sizi üzen ve size zararı olan bir takım olaydan kimseye ihtiyaç duymadan, sorunsuz bir şekilde kurtulmaya işarettir.

Rüyada balkondan halı silktiğinizi görmeniz, hane içinde size yansıyan olumsuzlukların son bulacağına tabir edilir.

Şayet rüyada halı silktiğini gören kişi erkekse, temiz ve iyi niyetli bir bayanla evlenerek, maddi sıkıntı çekmeden bir hayat sürecek, kadın rüya sahibi için ise, maddi durumu iyi olan bir erkekle evlenecek ve hiç fakirlik çekmeyecek demektir.

 

Rüyada Halı Yıkamak

Dünyevi işlere, zenginliğe ve bolluğa tabir edilir.

Rüyada yıkanan halkının köpürdüğünü görmek malınızın çokluğunu temsil eder.

Kişinin yıkanan halının üzerinde yürüdüğünü görmesi ileride kazançlarının daha fazla olacağına ve parasını idareli bir şekilde kullanacağına işaret eder.

Rüyada kalabalık bir ortamda halı yıkadığınızı görmeniz zengin bir çevreye ve arkadaşlara sahip olacaksınız anlamına gelir.

Kadının rüyasında halı yıkaması ele geçecek bir paraya, erkeğin halı yıkadığınız görmesi ise rızkının ve kazancının artacağına delalet eder.

 

Rüyada Kilim Silkmek

Günlük hayatınızda ihtiyaç duyduğunuz şeyler nedeniyle yardım isteyeceğinize ve en kısa zamanda ailenizden birinin size yardım edeceğine işaret eder.

Rüyada balkonda kilim silkmek ev halkından birinin size yardımcı olacağına, camdan halı silkmek ise komşularınızdan birinden yardım alacağınıza delalettir.

Rüyada silktiğiniz kilim kıymetli olduğunu görmeniz ise, size değer veren bir kişiden alınacak yardımı temsil etmektedir.

 

Rüyada Kilim Yıkamak

Rüyada kişinin kilim yıkadığını görmesi temiz bir geleceğe sahip olmak şeklinde yorumlanır. Kişinin kariyeri ve işi ile ilgili yaşanacak olumlu ortamlarda bulunacağına delalettir.

Aynı zamanda rüyada yıkanan kilimin değerli ve eski olması, değerli kişilerle bir araya gelineceğine işaret eder.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.