Rüyada halat görmek

Hayırlara ve iyiliklere kavuşmaya işaret eder.

Çok güzel bir rüyadır ve kişinin dertlerinin biteceği, isteklerinin gerçekleşeceği, ekmeğinin ve malının çoğalacağı, hayatının düzeleceği anlamına gelir.

Rüya sahibi hem maddi hem de manevi zenginliğe kavuşacak bu sayede huzur bulacak demektir.

Rüyada halat görmek, manevi duyguların artacağına, rüyayı gören kişinin Kur’an ve Allah aşkıyla yanıp tutuşacağına, kendini dine ve din işlerine adayacağına tabir edilir.

 

Rüyada Halat Çekmek

Bir kimse rüyasında halat çektiğini görürse, yüzünü kıbleye döner, kalan hayatını yetim güldürmek, düşküne yardım etmek gibi hayır işleri yapmakla ve bol bol ibadet etmekle geçirir.

Adakların yerine getirilmesi, tövbeye bağlı kalınması ve din yoluna büyük bir tutkuyla sahip çıkılması anlamına gelir.

 

Rüyada Halat Bağlamak

Rüyada halat bağladığını gören kişi meşakkate düşer.

Rüyayı gören kişinin, tatsız ve kötü haberler alacağı, çirkin sözler işiteceği, kusurlu ve kötü işler yaparak işini ve kazancını kaybedeceği bu nedenle de yokluk içine düşeceği şeklinde yorumlanır.

 

Rüyada Halat Kopması

Uğursuzluk ve şanssızlık olarak değerlendirilir.

Rüya sahibinin iyi giden hayatının tersi şekilde ilerlemeye başlayacağına, sahip olduklarını bir bir kaybedeceğine, üzüntünden sağlığından olacağına, hak yolunu unutacağına işaret eder.

 

Rüyada Kalın Halat Görmek

Rüyada kalın ve çok sağlam bir halat görmek, rüya sahibinin hayatı boyunca sağlığından yana afiyette olacağına, sağlığıyla ilgili çıkmazlara düşmeyeceğine, huzurlu ve rahat bir hayatı olacağına delalet eder.

Kişi uzun yıllar yaşayacaktır diye tabir edilir.

 

Rüyada Urgan Görmek

Bir kişi rüyasında bir urgan görürse rüyası, başına türlü belaların geleceği, içine acı bir ateş düşeceği, felaketlerle karşılaşacağı, sevdiklerine hasret kalacağı, gözünden yaşın eksik olmayacağı şeklinde ifade edilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.