Geniş bir terasa sahip modern tek yatak odalı iki katlı daire

Size 110 metrekarelik bir alana yayılmış, modern bir iç mekana ve Brezilya mizacına sahip tek odalı iki katlı bir daireye harika bir örnek sunuyoruz.

Genç sahibi, endüstriyel ve modern tarzın hayranı ve Sao Paulo’daki JA Interiores uzmanlarına güveniyor.

Mezonet, herhangi bir tasarımcı için gerçek bir meydan okuma olabilen bir evdir. Bölgenin teraslı dağılımının yanı sıra binanın kırılmış şekli, mobilya seçiminde daha fazla hayal gücü sağlamak için ön koşuldur.

Beyaz tuğla duvarlar, yüksek tavanlar, açık alanlar ve zengin sanat eserleri koleksiyonu, bu evi iki düzeyde karakterize etmektedir. Ayardaki şık kontrast, siyah ön kapıya, TV dolabına, koltuklara ve sehpalara sahiptir .

Duvarlardaki boru konstrüksiyonları ve üst kattaki sarım merdivenleri size sanayi tarzını hatırlatır. Armatürler gizlidir, ancak çok uygundur.

Yatak odası sade fakat rahattır. Yüksek bir pencere, birinci kattaki oturma odasına görsel erişim sağlar. Koltuk, pamuklu kumaşlar ve duvar resimleri odanın güzel manzarasını sunar.

Balkon, konutun en büyük avantajlarından biridir. Güzel bitkilerin bolluğuyla uyum içinde tasarlanan rahat koltuklar ve masalar, terasa özel bir romantizm ve çekicilik katar. Elinizde bir fincan kahve ile gün doğumu karşılamak için harika bir yer.

Önceki İçerik12 – 18 Kasım 2018 Haftalık Burç Yorumları
Sonraki İçerikPeople’s Choice Kırmızı Halı Görüntüleri
Kadınlar Nette konuk yazarı; Hayatın ne kadar anlamsız olduğunu, Anlamsız hayatlarda yaşayarak bulmak zorunda kalmayın...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz


Fatal error: Uncaught AmpProject\AmpWP\Exception\InvalidService: The service ID "paired_routing" is not recognized and cannot be retrieved. in /srv/users/serverpilot/apps/knette/public/wp-content/plugins/amp/src/Exception/InvalidService.php:57 Stack trace: #0 /srv/users/serverpilot/apps/knette/public/wp-content/plugins/amp/src/Infrastructure/ServiceContainer/SimpleServiceContainer.php(39): AmpProject\AmpWP\Exception\InvalidService::from_service_id('paired_routing') #1 /srv/users/serverpilot/apps/knette/public/wp-content/plugins/amp/src/Services.php(55): AmpProject\AmpWP\Infrastructure\ServiceContainer\SimpleServiceContainer->get('paired_routing') #2 /srv/users/serverpilot/apps/knette/public/wp-content/plugins/amp/includes/amp-helper-functions.php(1861): AmpProject\AmpWP\Services::get('paired_routing') #3 /srv/users/serverpilot/apps/knette/public/wp-content/plugins/amp/includes/amp-helper-functions.php(744): amp_has_paired_endpoint() #4 /srv/users/serverpilot/apps/knette/public/wp-content/plugins/amp/includes/amp-helper-fu in /srv/users/serverpilot/apps/knette/public/wp-content/plugins/amp/src/Exception/InvalidService.php on line 57