Özel İçerik:

Technology Will Help Keep Your Home from Becoming Obsolete

I understand how that could positively effect your body,...

New Small Speaker Review: Pricing is Not Always the Only Criteria

I understand how that could positively effect your body,...

How Can Influencers Show Glamour and Class Selling on Instagram

I understand how that could positively effect your body,...

Gemi Görmek

Rüyada gemi görmek

Tek bir anlama gelmez ve dolayısıyla da bir tek şekilde yorumlanmaz. Rüyada görülen gemi yeni, aydınlık ve pırıl pırılsa zafere ve yükselen iş hayatına işaret eder.

Eğer gemi izbe, rutubetli, karanlık ve eskiyse işlerde yavaşlamaya ve azalmaya dolayısıyla kazancın düşmesine delalet eder.

Eski ve kötü gemide yolculuk ettiğini gören bir kadın hakkında gıybet edilip, kötü söz söylenecek demektir.

Geminin denizde değil de limanda görülmesi zafere ve başarıya çok az kaldığı anlamına gelir.

Bir kimse kendini gemiyi limana doğru sürüklerken görürse bu pek iyiye işaret değildir.

İnanç bölücülüğüne, fesatlığa ve kötülüğe işarettir.

Geminin boş olması hayırlıdır rüyanın tam aksine bol rızık, kazanç ve bol mülk anlamına gelir.

Rüyada içi yolcu dolu bir gemide seyahat etmek, rüya sahibi için güvenli yolculuk anlamına gelir. Rüya sahibi kendini seyir halinde olmayan, yerinde duran bir gemide görürse bu o kişi için hapislik anlamına gelir.

 

Rüyada Gemiye Binmek

Oldukça hayırlıdır.

Rüya sahibi kendini gemiye binerken görürse bu tövbekâr olup, Allah katında temize çıkacağına işaret eder.

Ayrıca rüyada gemiye binmek güzellikler ve iyiliklerle karşılaşılacağı anlamına gelir.

 

Rüyada Geminin Parçalanması

Rüyada bir kişi geminin parçalandığını ya da alabora olup battığını görürse ve gemide bir can pazarı yaşanıyorsa bu insanlık için kötü şeyler yaşanabileceğine işaret eder.

Ayrıca rüya sahibi için aile büyüklerinden birinin vefatına işarettir.

 

Rüyada Gemi Satın Almak

Rüyasında bir gemi satın aldığını gören kişi eğer henüz evlenmemişse bu rüya onun için güzel bir kısmet demektir.

Rüyada gemi satın almak bekâr olan kişiler için yuva kurmak anlamına gelir.

Eğer geminin dümenini tutarsa bu da ilim sahibi olmasına işaret eder.

 

Rüyada Gemi Dümeni Görmek

Mutlu bir hayata sahip olunacaktır.

Rüyayı gören kişinin, hem iş hayatında hem aile hayatında yaptığı şeylerin sorumluluklarını aldığına, bu sayede çok saygı duyulan ve sevilen bir kişi olduğuna, birçok proje ile kazanç elde edeceğine, sahip olduğu yetenek ve başarıları sayesinde çok iyi işlere gireceğine, kendisine büyük bir mutluluk kazandıracak bir haber alacağına ve rahat bir hayata adım atacağına yorumlanır.

Rüyada gemi dümeni çevirmek, şansın yaver gitmesi ve doğru kararların verilmesi sayesinde rakiplerin çok üzüleceğine, sevilen bir kişinin işlerinde gereken desteğin verileceğine, parasal olarak çok kazançlı bir işe girileceğine ve komşuluk ilişkilerinin günden güne daha da iyi bir hal alacağına delalettir.

 

Rüyada Gemi İskelesi Görmek

Rahat bir işe girileceğine alamettir.

İş hayatı içinde büyük bir başarı kazanılacağına, çok büyük bir projenin getireceği kazancın başka projelerin gerçekleştirilmesi için kullanılacağına, gereksiz kıskançlık yapan bir sevgili ile aranın düzeltileceğine, can sıkıntısının geçeceğine, hayırlı bir iş için aile büyükleri ile biraraya gelineceğine ve zararlı bir kişi ile yaşanan bir tartışmadan galip çıkılacağına yorumlanır.

Rüyada gemi iskelesi satın almak, yakın bir arkadaşın vesile olacağı bir iş sayesinde uzun zamandan beri pek gülmeyen yüzün güleceğine, sevinçli bir haber alınacağına ve hayallerin gerçekleşmesi için ne gerekiyorsa yapılacağına işarettir.

 

Rüyada Gemi Batması

Verilen emeklerin heba olacağına, işlerin çığırından çıkacağına, sağlık sorunları ile uğraşılacak bir dönem geçirileceğine, sorumlulukların bir türlü yerine getirilemeyeceğine, alın teri ile çalışılan işte kazanılan paranın bereketinin kaçacağına, rakiplerin sevineceği bir haberle üzüntü duyulacağına, ev halkından birinin sağlık sorunu yüzünden uykusuz zamanlar geçirileceğine ve sıkıntı çekileceğine yorulur.

Rüyada geminin battığını görmek, çok zor zamanlar geçirdikten sonra ferahlığa çıkılacağı, mutlu ve huzurlu bir yuvaya sahip olunacağı, yapılan hatalardan ders çıkarılacağı, çalışmalardan daha büyük kazanç elde edileceği, aydınlık bir geleceğe sahip olunacağı ve fırsatların daha iyi olacağı anlamına gelir.

 

Rüyada Gemi Ve Deniz Görmek

Ferah bir gelecek ve mutlu bir hayat demektir.

Rüya sahibinin, baştan aşağıya yenileneceğine, rahat bir nefes aldıracak bir karar vereceğine, işlerinde yaşanan sorunların üstesinden geleceğine, erken davranılması sayesinde iş hayatında çok kazanç elde edileceğine, hiç beklenmeyen bir anda çok güzel bir haber alınacağına ve bu haberin ardından sevilen bir kişi ile evlenileceğine alamet eder.

Rüyada gemi ve tayfa görmek, iş ilişkisi içinde bulunulan bir kişi ile arkadaşlık ilişkisi kurulacağına, eş, dost ya da akrabalardan birinin yapacağı bir hatanın telafi edilmesi için bazı adımlar atılacağına, sorunların hızlı ve kolay bir şekilde aşılacağına, rahatsızlık veren ve aile bireylerini birbirine düşüren bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına ve bu sayede eşler arasındaki tartışmaların son bulacağına rivayet edilir.

 

Rüyada Gemi Yolculuğu Yapmak

Sabredilirse eğer güzel ve bahçeli bir eve sahip olunacaktır.

Kişinin, iş dünyasından büyük başarı kazanmasına yardım edecek ve birçok konuda rahat nefes almasını sağlayacak bir çalışma ortaya koyacağına, bu sayede hem kendisinin hem ailesinin maddi durumunun düzeleceğine, kendi işini kurmak için türlü adımlar atacağına ve vereceği kararların ardından tüm toplum tarafından çok sevilen ve takip edilen bir kişi olacağına tabir edilir.

Rüyada gemi yolculuğu için hazırlanmak, maddi açıdan çok büyük getirisi olacak bir çalışma için oturup uzun uzun düşünüleceğine, ardından verilen kararın uygulamaya konulacağına, çok verimli bir çalışma içine girileceğine, zenginlik sahibi olunacağına ve atılan her adımın çok güzel bir işin kapısını açacağına işarettir.

 

Rüyada Gemi Kullanmak

Büyük bir sorunun kısa zaman içinde çözüm bulacağına yorulur.

Rüyayı gören kişinin, yaptığı işte sahip olduğu düşünceleri gerçekleştirmek için kendi imkanlarını kullanacağına, bu sayede kimseye minnet etmeyeceğine, deyim yerindeyse kimsenin ağız kokusunu çekmeyeceğine, istediği gibi hareket edeceğine ve kazancını kendisinin belirleyeceğine delalet eder.

Rüyada yük gemisi kullanmak, büyük başarı getirecek bir yola girileceğine, hiç kimsenin cesaret edemediği ya da yapılmaz dediği işlerin kolay bir şekilde yapılacağına, tartışmaların sona ereceğine, mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olunacağına ve önceliklerin değişeceğine yorumlanır.

 

Rüyada Askeri Gemi Görmek

Çalışma hayatında yapılan projelerin belli bir düzen ve programla yapıldığına, bu sayede işlerin tıkır tıkır işlediğine, herhangi bir problemin yaşanmayacağına, yaşansa bile çok kısa süre içinde ve sıkıntı çekmeden çözüleceğine, zor olduğu söylenen bir çalışmanın keyifli bir hal alacağına, yüklü miktarda kazanç getireceğine ve mutlu olunacağına delalet eder.

Boşu boşuna dert edilen bir durumun düzeltileceğine yorulur.

Rüyada askeri gemiye binmek, sıkıntıların çözümü için bazı kurallar konulması ve bu kuralların çok dikkatli bir şekilde uygulanması gerektiğine, aksi halde büyük bir sorun yaşanabileceğine ve hem maddi hem manevi olarak çok zorluk çekilebileceğine işaret eder.

 

Rüyada Batık Gemi Görmek

Sıkı bir çalışma sayesinde sorunlar kısa zamanda atlatılabilir.

Zorluklarla geçecek bir döneme girileceğine, büyük sorunların yaşanacağına, iş konusunda sıkıntı çekileceğine, yakın bir kişinin kendisine duyulan güveni suistimal edeceğine, rakiplerin işine gelecek bir konuda bazı sırları açıklayacağına ve moralin bozulmasına ve manevi olarak kötü bir duruma düşülmesine sebep olunacağına tabir edilir.

Rüyada batık gemi çıkarmak, problemlerin çözümü için bazı adımlar atılacağı, güzel bir iş için bir ortaklık kurulacağı, huzursuzluk yaratan bir kişinin büyük bir zarara uğrayacağı, anlayışlı bir kişi ile dünya evine girileceği ve nur topu gibi bir bebeğe sahip olunacağı anlamına gelir.

 

Rüyada Maket Gemi Görmek

Rüya sahibinin, tavsiye edilen bir işe girmeden önce çok dikkatli davranacağına, deyim yerindeyse ince eleyip sık dokuyacağına, çok uğraş vererek büyük bir servete kavuşacağına, sıkıntıların çok başarılı bir şekilde aşılacağına, aile bireylerinin birlikte hareket edeceğine ve alınan bir borcun çok kolay bir şekilde ve aksatılmadan ödeneceğine delalettir.

Kardeşlerden birinin yapacağı işte kendisine destek verilirse başarı kazanacaktır.

Rüyada maket gemi yapmak, aşılacak engellerin çok dikkatli bir şekilde masaya yatırılacağına, bu sayede sorunların çözümü için gerekli kararların zaman kaybetmeden verileceğine ve aile bireyleri arasındaki tartışmaların biteceğine alamettir.

 

Rüyada Gemi Sahibi Olmak

Kişi, daha iyi bir hayata merhaba diyecek ve anne ve babası için çok güzel bir sürpriz yapacak demektir.

Rüyada gemi sahibi olan birini görmek, aşılacak engellerin tekrar ortaya çıkmayacağına, yapılan işin bol kazanç getireceğine ve rahata erileceğine yorulur.

 

Rüyada Gemi Görmenin Yorumu

Rüyada görülen gemi objesi bazı kimseler için bir türlü aşamadığı korkuları, kendisini baskı altında hissettiği konuları, mutsuzluğu ve aslında tecrübe etmeyi istediği halde çekimser kaldığı birtakım olayları ifade eder.

Basit bir örnekle; araba kullanmayı çok istediği halde kaza yapmaktan korkan ve bunun için bir türlü adım atamayan ya da psikoloğa gitmeye ihtiyacı olduğunu düşündüğü halde çevresindekilerin kendisi hakkında yanlış şeyler söylemesinden ve düşünmesinden kuşku duyan kimseler gibi.

Bir diğer yandan da gemi, cesaretin, yeniliğin, kırılan ön yargıların, deneyimlerin, heyecanın, başarının ve başlangıçların işaretidir.

Örneğin; yeni bir dil öğrenmek, yeni bir ülke görmek, ve yeni lezzetler tatmak gibi.

Latest

Discover the Newest Waterproof and Fast Smartphones that Come on Sale

I understand how that could positively effect your body,...

New Small Speaker Review: Pricing is Not Always the Only Criteria

I understand how that could positively effect your body,...

Apple Electronics Climb the List of the Top Gadgets in Forbes Magazine

I understand how that could positively effect your body,...

Technology Will Help Keep Your Home from Becoming Obsolete

I understand how that could positively effect your body,...

Newsletter

spot_img

Don't miss

Discover the Newest Waterproof and Fast Smartphones that Come on Sale

I understand how that could positively effect your body,...

New Small Speaker Review: Pricing is Not Always the Only Criteria

I understand how that could positively effect your body,...

Apple Electronics Climb the List of the Top Gadgets in Forbes Magazine

I understand how that could positively effect your body,...

Technology Will Help Keep Your Home from Becoming Obsolete

I understand how that could positively effect your body,...

Things to Look For in a Financial Trading Platform Environment

I understand how that could positively effect your body,...
Atlas
Atlas
Geçmiş, Şimdi, Gelecek, Her şey birbiriyle bağlantılıdır. Hayatımızın Kıymetini Bilelim.
spot_imgspot_img

Discover the Newest Waterproof and Fast Smartphones that Come on Sale

I understand how that could positively effect your body, but alchemizing means turning elements to gold basically through magic. That lead me to research...

New Small Speaker Review: Pricing is Not Always the Only Criteria

I understand how that could positively effect your body, but alchemizing means turning elements to gold basically through magic. That lead me to research...

Apple Electronics Climb the List of the Top Gadgets in Forbes Magazine

I understand how that could positively effect your body, but alchemizing means turning elements to gold basically through magic. That lead me to research...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.