Gelinlik Giydiğini Görmek

0
182
Rüya tabirleri

Rüyada gelinlik giydiğini görmek

Rüya sahibine mutluluk verecek, hayırlı ve uğurlu olacak bir gelişmenin yaşanacağına ve kişinin hayatının tümüyle baştan aşağı ve sürpriz bir şekilde değişeceğine, güzelliklerle dolacağına rivayet edilir.

Bu rüya genel anlamıyla kişinin özel hayatı ile tabir edilir ve rüya sahibinin kendisine gerçek aşkı tattıracak, güven duygusunu hissettirecek ve hiç olmadığı kadar mutlu olmasını sağlayacak bir kişi ile tanışacağı anlamına gelir.

 

Rüyada Gelinlik Giymek ve Ağlamak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatı ve aile hayatı ile ilgili çok önemli ve hayırlı bir haber alıp çok sevineceğine delalet eder.

 

Rüyada Gelinlik Yapmak

Rüya sahibinin, etrafındaki insanlar arasında çöpçatanlık yaptığına, insanların evlenmelerine önayak olduğuna ve bu amaçla hareket ettiğine tabir edilir.

 

Rüyada Beyaz Gelinlik Giymek

Kişinin aşk hayatında sürpriz bir gelişme olacağına alamet ederken bir diğer yandan da iyi niyetlere, saf ve sahici duygulara yorulur.

Rüya sahibinin iç dünyasını zenginleştirecek, yaşam sevincini ve keyfini arttıracak olayların yaşanacağı şeklinde yorumlanır.

 

Rüyada Siyah Gelinlik Giymek

Beyaz gelinlik giymenin aksine can sıkıcı ve tatsız olan durumların ortaya çıkacağına rüyayı gören kişinin aile hayatındaki uyumun ve keyifli geçimin bozulacağına ve hane halkının mutsuz olacağına rivayet edilir.

Özellikle de eşler arasındaki anlaşmazlığa alamet ettiği yorumu yapılır.

 

Rüyada Temiz Gelinlik Giymek

Büyük sevinçtir.

Rüya sahibinin sevdiği kişiden evlilik teklifi alacağına hayallerini süsleyen o beyaz ve temiz gelinliği giyme mutluluğuna nail olacağına işaret eder.

 

Rüyada Gelinlik Almak

Bir tek şekilde tabir edilmez, iki türlü tabir edilir.

Kişi rüyasında beyaz ve yeni bir gelinlik aldığını görürse aşk, kirli ve eski bir gelinlik aldığını görürse ayrılık demektir.

Sizce Yorumunuz Nedir ?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.