Beylikdüzü Belediyesi’nin düzenlediği 2. Barış ve Sevgi Buluşmaları’nda sahne alan sanatçı, Beylikdüzü halkını müziğiyle dünyanın farklı coğrafyalarına götürdü ve tüm Dünya için barışı diledi.

 

Zengin repertuarı ve kendine has yorumu ile büyük bir hayran kitlesine sahip Fatih Erkoç; Dünya Barış Günü’nde Beylikdüzü’nde harika bir konser verdi.

 

1 Eylül Dünya Barış Günü, Beylikdüzü Belediyesi’nin 2. Barış ve Sevgi Buluşmaları etkinliğinde ünlü sanatçı Fatih Erkoç’un verdiği konserle kutlandı.

Erkoç, binlere seslendiği konuşmasında “Dünya Barış Günü’nde sizlerle birlikte olmaktan çok mutluyum. Dünya için barış diliyorum” dedi.

“Yana Yana” şarkısı ile konserine başlayan sanatçı, yan flüt eşliğinde büyük beğeni topladığı “Ellerim Bomboş” şarkısını seslendirdi. Erkoç; “Avuç İçi Kadar Mutluluk Yeter, Gurur, Gitme, Ağlama, Doktorum Nerde, Senden Kalan Tek Anı Bu, Yarim İstanbul” gibi popüler ve unutulmaz şarkılarını ise hayranları ile birlikte söyledi. “Happy” ve “Get Lucky” gibi hit olmuş yabancı parçaları da seslendiren sanatçı herkesi adeta coşturdu.

 

Ünlü Sanatçılardan Barış Mesajı…
Bazı şarkılarını 23 yıldır söylediğini belirten Fatih Erkoç, “Bir şarkı 30 yılda klasikleşiyor. Şarkılarımızın klasik hale gelmesine çok az bir süre kaldı, hep beraber buna tanık olmayı diliyorum” diye konuştu.

Sanatçıyı tebrik eden ve Dünya Barış Günü’nde Beylikdüzü’nde olduğu için kendisine teşekkür eden Beylikdüzü Belediyesi 1. Başkan Vekili Ömer Şatır, Erkoç’a günün anısına plaket ve çiçek takdim etti.

Konser öncesi programın sunuculuğunu yapan Korhan Abay ise Dünya Barış Günü’nün anlamı dolayısıyla sahnede Ferhat Göçer, Levent Üzümcü, Selçuk Yöntem ve Nilgün Belgün gibi usta isimlere telefonla görüntülü bağlantı yaptı ve sanatçılardan gelen barış mesajlarını tüm Beylikdüzü’ne duyurdu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.