Erkeklerin Kadınlardan Duymak İstediği Sözler

0
484
Erkeklerin Kadınlardan Duymak İstediği Sözler

İlişkide yalnızca kadınların güzel cümleler duymak istediklerini düşünüyorsanız, çok yanılıyorsunuz! Erkekler de en az kadınlar kadar sevildiğini ve kendisine değer verdildiğini hissettiren cümeleler duymak istiyor.

 

İşte erkeklerin kadınlardan en çok duymak istediği şeyler…

 

“Çok çekicisin!”
Erkeklerin egolarının tatmin edilmesinden hoşlandıklarını bilmeyen var mı? “Çok yakışıklısın” ya da “Bugün ne kadar çekici görünüyorsun” cümleleri onları mutlu etmekle kalmaz, aynı zamanda kendilerini çok iyi hissetmelerine neden olur.

Yorucu bir iş gününe başlamadan bir sabah öpücüğüne eşlik eden “Muhteşem görünüyorsun” cümlesi, onu kendine getirmeye yetecektir.

 

“Sana çok güveniyorum”
Güven duygusu uzun ve sağlıklı bir ilişkinin altın anahtarıdır. Erkekler de en az kadınlar kadar güven dolu bir ilişkiden yanalar.

Bu sebeple partnerinize ne kadar güvendiğinizi dile getirmeyi ihmal etmeyin. Her ne kadar riskli kararlar alsa da siz hep onun yanında olun.

 

“Vücudun ne kadar da gelişti!”
Erkek arkadaşınız bir spor delisi mi? O halde kaslarına yapılan iltifatlar duymayı en çok istediği şeylerin başında geliyor.

Egolarının zaman zaman tatmin edilmesini seven erkekler, kaslarına yapılan yorumlardan çok hoşlanırlar. Partnerinizin vücudunda gözle görülür büyük değişimler olmasa da ona dokunarak “Vücudun harika görünüyor” diyerek onu şımartabilirsiniz.

 

“Seni seviyorum”
Aşk dolu bu cümleyi en çok kadınların duymak istediğini düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz! Çünkü erkekler de en az kadınlar kadar gerçekten sevildiğini bilmek istiyor.

Onunla ne kadar mutlu olduğunu, gerçekten ne kadar tutkulu bir ilişki yaşadığınızı ve onu çok sevdiğinizi dile getirmeniz, partnerinizin hem yüzünü güldürecek hem de kalbini eritecektir.

 

“Yemek nefisti”
Her erkek yemek pişirmede uzman değil, biliyoruz. Ancak partneriniz sizin için özel bir şeyler -sandviç bile olabilir-hazırladığında ağzınızdan çıkacak “Her şey muhteşemdi, hazırladığın şeylere bayıldım, ellerine sağlık sevgilim” gibi cümleler partnerinizi derinden etkileyecektir.

Sizce Yorumunuz Nedir ?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.