İlişkileri yürütmek için karşılıklı fedakarlıklar gerekiyor. Her iki taraf kendince ilişkisini düzeltmek ve heyecanını dinamik tutmak için elinden geleni yapmalı. Bakalım kız tarafı olarak biz neler yapabiliriz?

 

Bütün günü yatakta geçirmek

Yatağa gelen sabah kahvaltısıyla başlayan gün, hiç kalkmadan yatakta geçerse, bu erkeklerin hayallerindeki günlerden biri olacaktır. Eğer evde çocuklar varsa, böyle bir gün için çocukları arkadaşlarına veya aile büyüklerinize yollayabilirsiniz. Kendinize bir tam gün hediye edin.

 

Dokunmak

Sevilmek sadece kadınların hoşuna gitmez. Erkekler de bedenlerinin sevilmesinden, sarılınmasından hoşlanırlar. Onların da bizler kadar dokunulmaya ihtiyaçları var. Her dokunuş seks içermek zorunda değil. Şefkatli dokunuşlar erkeklerin hoşuna gidiyor.

 

Kısa bir mola

Dünyadaki tüm sorunlardan kaçmak, uzaklaşmak ve sadece kendiniz için zaman geçirmek… İşte eşinize, sevgilinize hediye edebileceğiniz en güzel şeylerden biri hafta sonu kısa bir kaçamak. Ancak buradaki iki gün boyunca hiçbir sorun, hiçbir gerginlik getirecek konu, çözülmemiş olaylar falan gibi durumlar masaya yatırılmayacak. Sadece tatil ve aşk!

 

Sabah sevişmesi

Hemen her erkeğin en sevdiği durumlardan biri de sabah sevişmesidir. Güne o dokunuşlarla uyanan sevgiliniz, muhtemelen gün boyunca yüzünde o gülümsemeyle dolaşacaktır. Elbette dokunuşların adresi aşağı bölgeler olacak kızlar ve bu dokunuşları dudaklarınızla da yapabilirsiniz.

 

Cinsel fanteziler

Sevdiğiniz kişinin cinsel fantezilerini öğrenmek için yapılan konuşmalar bile oldukça keyif verir erkeklere ancak bunlardan birini hayata geçirmeniz, sevdiğiniz adamı mutluluktan uçuracaktır.

 

Yeni şeyler öğrenmek

Onun sevdiği hobileri, bilgisayar oyunları veya tavla, bilmediklerinizi öğrenin ve onunla paylaşın. Eğer sonunda yenilirlerse bozulabileceklerini ve küçük bir çocuk gibi küsüp bir daha sizinle oynamayacaklarını da unutmayın nacak onun sevdiği şeyleri bilmek ve paylaşmak, mutlu edecektir. Sizi etmez miydi?

 

İltifat edin

Onunla birlikteyken ne kadar mutlu olduğunuzu ve hayatın sizin için ne kadar güzelleştiğini anlatın. Arada bir onun gururunu okşayın. Tanıdığınız en seksi, becerikli, en akıllı adam olduğu konusunda onu ikna edin. Böyle beyaz yalanlar ilişkinin dinamiğini korumaya yarar.

 

Mesaj

Haftada bir gün, gün içinde onu ne kadar özlediğinizi söyleyen seksi bir mesaj gönderin. Ancak her dakika mesajla iletişim kurmak, bir süre sonra sıkılmasına neden olacaktır. Erkeklerin konsantrasyonunun çabuk dağıldığını unutmayın!

 

Banyo

Gününün stresli geçtiğini anladığınız eşinize, akşam eve geldiğinde bir sürpriz yapın ve mis gibi kokularla neşelendirilmiş banyoyu keyifli bir zaman geçirmesi için hazırlayın. Harika bir müzik, şampanya, gül yapraklarıyla renklendirilmiş küvet ve köpükler…

 

Hediye

Ona çok güzel bir hediye vermek isterseniz, bir günlük masaj kurslarına katılın ve işin tekniğini öğrenin. Akşam eve geldiğinde yatak odasında masaj için hazırlanmış ortam, mis gibi kokular ve güzel kokan bir vücut yağıyla masaj hediye edin. Elbette mutlu son ile bitmeli…

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.