Özel İçerik:

Technology Will Help Keep Your Home from Becoming Obsolete

I understand how that could positively effect your body,...

New Small Speaker Review: Pricing is Not Always the Only Criteria

I understand how that could positively effect your body,...

Mobile Marketing is the Future of E-Commerce, Real-World Study Finds

I understand how that could positively effect your body,...

Emzirmek

Rüyada kendi bebeğinizi emzirdiğinizi görmeniz, bebeğinizin ileride çok başarılı olacağına işaret eder.

Bu rüya çocuğunuzun yüksek bir makama ulaşacağına delalet eder.

Bir kadının rüyasında kendi memesinden süt emdiğini görmesi, çocuklarının mallarını harcayacağının habercisidir.

Böyle bir rüya görmüşseniz, çocuklarınız adına yaptığınız yatırımlar konusunda dikkatli olmalı ve bu yatırımlara dokunmamaya önem vermelisiniz.

Bir diğer rüya tabirine göre ise rüyada emzirmek insanın şefkat ve merhamet duygularının açığa çıkmasıdır.

Gerçek yaşamınızda insanlara yardım edebilir, onların önlerindeki engelleri kaldırabilir ve dostlarınıza güç vererek hayırlı işler işleyebilirsiniz.

 

Rüyada birisini emzirmek

Hamile kadınlar için bu rüya tabir olunmaz. Hamile kadınlar genellikle rüyalarında bebekle ilgili birçok şey görürler.

Bu tarz rüyalar psikolojik olarak tabir edilir ve bir anlama işaret etmedikleri düşünülür.

Rüyada kadın, erkek, bebek ya da çocuk herhangi birini emzirmek, amaçlarınız konusunda şansınızın pek de yaver gitmeyeceği bir döneme girdiğinize işaret eder.

Bu nedenle eğer yatırım yapmayı yada mal veya mülk satın almayı düşünüyorsanız, bu planlarınızı ileriki bir tarihe ertelemenizde fayda olacaktır.

Bu rüyanın alternatif bir diğer tabiri ise geçim zorluğu yaşayacağınız yönündedir.

Bir kadının rüyasında bir erkeği emzirdiğini görmesi mal varlığını bir erkekle paylaşacağına yorulur. Erkeğin emdiği süt miktarı ise malın ne kadarının erkeğe geçeceğinin işaretidir.

Eğer çok fazla süt emmişse bu durumda rüyayı gören kadının çok malı harcanacak demektir.

 

Rüyada çocuk emzirmek

Rüyada süt içme yaşını geçmiş bir çocuk emzirdiğini görmek, rüya sahibinin hapse gireceğine delalet eder.

Bu rüyanın bir diğer tabiri ise rüya sahibinin hafif bir hastalık atlatacağı yolundadır.

 

Erkeğin çocuk emzirmesi

Çocuk emzirdiğini gören bir erkek, gerçek yaşamında bazı sıkıntılı olaylar atlatacak demektir.

 

Süt emmek

Rüyada kendisinin emzirildiğini gören kişi hapse düşer.

Bir diğer rüya tabirine göre ise bu rüya son derece hayırlıdır. Bir kimsenin kendisinin emzirildiğini görmesi, başkalarının yardımlarıyla hanesinin bereketleneceğine işarettir.

Eğer herhangi bir hayvanın memesinden süt emdiğinizi görmüşseniz yakın zamanda kısmetleriniz açılacak demektir.

Kirmani rüyada süt emmekle ilgili güzel yorumlar yapmıştır.

Rüyada süt emdiğini gören kişinin malı artar.

Eğer eti yenilmeyen domuz, köpek, kedi gibi hayvanların memesinden süt emmişseniz, elde edeceğiniz mallar helal yoldan gelmeyecek demektir.

Eğer eti yenen inek, koyun gibi hayvanların memesinden süt emmişseniz, bu durumda mallarınız helal yoldan hanenize girecek demektir.

Gerçek yaşamında hasta olan bir kişinin rüyasında süt emdiğini görmesi hayırla yorumlanır. Bu rüya hasta olan kişinin yakın zamanda şifa bulacağının işaretidir.
Bir kimsenin kendi annesinin memesinden süt emdiğini görmesi makamının yükseleceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Eğer süt emmek için bir insanın uygun olmayan bir azasını emmeye kalkmışsanız, bu rüya, sonuca zor ulaşacağınız işlere girişeceğinize delalet eder.

Cabir’ul-Magribi memesi bulunmayan insan veya hayvandan süt emen bir kişinin yakın zamanda paraya sıkışarak birinden borç isteyeceğine fakat bu kişinin kendisine istediği borcu vermeyeceğine delalet eder.

Kendi elinden süt emdiğini görmek son derece hayırlı bir rüyadır.

Çabalarınız ve emekleriniz sonuç verecek ve geleceğiniz bolluk, bereket ve sefa içerisinde geçecek demektir.

Süt emdiği halde süt çıkmadığını görmek, kısmetinin bir süre azalacağına işaret eder.

 

Rüyada Kız Bebek Emzirmek

Rüyayı gören kişinin vefa ve saygı gösterdiği, emek verdiği, baktığı, üzerinde emek harcadığı kişilerden de aynı değeri göreceğine ve özellikle ileride yani yaşlılığında gösterdiği vefanın katbekat karşılığını alacağına alamet eder.

Aynı zamanda, işlerin iyi gitmesi ile anne baba bakımının üstlenileceğine, onların kimseye muhtaç edilmeyeceğine ve bol hayır duaları alınacağına delalettir.

 

Rüyada Başkasının Çocuğunu Emzirmek

Kişinin birine yapacağı bir iyilik ve hayır sebebiyle aralarında ömür boyu kopmayacak bir bağ kurulacağı anlamına gelir.

Rüya sahibi öylesine makbul bir yardımda bulunacak ki yardım ettiği kişiler onu ömür boyu hem iyi günde hem kötü günde arayacak soracak demektir.

 

Rüyada Memeden Süt Gelmesi

Toplum içinde çok muhterem bir kimse olarak bilinmeye işaret eder.

Rüya sahibi sahip olduğu insaniyet, anlayış, olgunluk, bilgelik, kibarlık ve asalet sayesinde insanların büyük saygı duyduğu ve mukaddes kabul ettiği bir insan olacaktır.

Toplumda en üst rütbeye gelineceğine yorulur.

Ayrıca, iş dünyasında çok büyük bir mevkiye sahip olunacağına, bu sayede yardım çağrısında bulunan kişilere cevap verileceğine ve bol bol dua alınacağına yorulur.

 

Rüyada Köpek Emzirmek

Rüyayı gören kişinin toplumdaki tabulara, baskıya ve yaptırıma rağmen inandıkları konusunda çok büyük cesaret gösterdiğine ve bu konuda herkes meydan okuduğuna ve asla taviz vermediğine yorulur.

Rüya sahibi bildiği doğruları haykırabilecek kadar yürekli bir insandır.

 

Rüyada Özürlü Bebek Emzirmek

Kişinin sevdiğinden değil mecburi olduğu için yerine getirdiği ve ömrünün sonuna kadar da getirmekle yükümlü olacağı bazı görevlerine delalet eder.

Rüya sahibinin kaderine boyun eğmek zorunda kalıp istemese de kabul edemeyeceği bazı gerçeklerin varlığına işaret eder.

 

Rüyada İkiz Bebek Görmek Emzirmek

Gönülden geçenleri yaşama şansına sahip olunacağı anlamına gelir.

Rüya sahibinin hayatta elde etmek istediklerinden yana gözünün hiç bir şeyde kalmayacağı içinden geçenin ve gözünün gördüğünün kendisine her daim lütuf edileceğine alamettir.

Kişi, her akşam yastığa kafasını çok mutlu ve huzurlu koyacaktır.

 

Rüyada Kedi Yavrusu Emzirmek

Rüyayı gören kişinin korumacı bir karakteri olduğuna yorulur.

Rüya sahibinin yaşamın kutsallığına inandığına, yardıma çok açık olduğuna ve her türlü canlıyı yaşatma çabası ve sorumluluğu taşıdığına delalet eder.

 

Rüyada Torununu Emzirmek

Kişinin uzun, keyifli ve huzurlu yaşayacağı anlamına gelir.

Rüya sahibi güzel bir ömür sürecek, ailesiyle bir arada olacak, etrafından kendisini çok seven ve kendisine çok değer veren kişiler olacak, hiçbir arkadaşından ve dostundan da ihanet görmeyecek demektir.

 

Rüyada Kuzu Emzirmek

Adil bir kimse olunması demektir.

Rüya sahibinin güçsüzü ve haklıyı savunduğuna, insanların zayıf olanı sömürmelerine izin vermediğine, hakkaniyetli tavrı ile haktan taraf olduğuna yorulur.

 

Rüyada Dişli Bebek Emzirmek

Rüyayı gören kişinin çok önemsediği ve el üstünde tuttuğu bir insan tarafından enayi yerine konmasına işaret eder.

Yani rüya sahibinin karşına çıkacak ve uyanık geçinmeye çalışacak bir kimsenin gerçek yüzünü ona maddi manevi emek harcadıktan sonra fark edeceğine ve geç olacağına, kendisinin de bu duruma kırılacağına ve üzüleceğine alamettir.

 

Rüyada Büyük İnsan Emzirmek

Hayatta vazgeçilemez olan bir kimsenin kaprisinden ve derdinden tükenildiği anlamına gelir.

Rüya sahibinin çok sevdiğinden değil fakat arada kan bağı olan kan bağı yoksa bile istese de koparamayacağı bağları olan bir erkeğin ya da bir kadının nazının artık çekilmez boyuta gelmesine ve kişinin ne yapsa onu memnun edemez olmasından usanacağına yorulur.

 

Rüyada Bebek Emzirmek Ve Kusması

Yaptıklarını inkâr edecek kimselerin varlığı demektir.

Rüya sahibinin tüm özverilerine rağmen kendisinden nankörlük ve ihanet göreceği, onun ekmeğini yediği halde ona gözünü bir an bile kırpmadan zarar verecek bir takım insanlara alamet eder.

Aynı zamanda, iş konusunda anlaşma sağlanamayan bir durumdan ötürü bazı tartışmaların odağına çekilmeye, ekonomik bir durgunlukla uğraşmaya ve işlerde yoğun stres altında olmaya yorumlanır.

 

Rüyada Yeni Doğan Bebek Emzirmek

Kişinin yeni tanışacağı, aşina olmadığı, yanında başkaları tarafından daha önce konuşulmuş olduğu için duyduğu fakat tamamen bihaber olduğu çok güzel, kutsal ve özel bazı duygular yaşayacağına ve yaşamla ilgili harika diye tanımlayacağı tecrübeler edineceği anlamına gelir.

Ayrıca, bazı kişiler tarafından çok kıskanılan ve büyük ses getirecek bir projeye hayat verileceğine işaret eder.

 

Rüyada Bekârken Bebek Emzirmek

Rüyayı gören işinin öğrenildiğinde rezil olacağını ve hayatının biteceğini düşündüğü bir sırrının ortaya çıkmasına ya da hiç bilgisi ya da alakası olmadığı halde bazı art niyetli kimselerin iftirasına uğrayacağına bu durumu da sineye çekemeyerek çok yıpranacağı günler yaşayacağına delalet eder.

 

Rüyada Öksüz Bebek Emzirmek

Kişinin gönlünü alacağı, evini yapacağı, ekmeğini kendileriyle bölüşeceği genç, yaşlı, sağlıklı ya da sağlıksız insanların varlığına ve onlardan alacağı hayır dualarına işaret eder.

Aynı zamanda, yapılacak hayır işleri sayesinde birçok insana yardımcı olunacağına ve edilen bütün duaların Allah katında kabul göreceğine alamet eder.

 

Rüyada Kimsesiz Bebek Emzirmek

Rüya sahibinin öyle olmadığı halde kendisine hem annelik hem de babalık yapacak gariban bir insanın karşısına çıkacağına yorulur.

Aile, hısım ve akrabalarını kaybetmiş, ortada kalmış birine büyüklük yapmak, onu aç açıkta biçare bırakmamak ve makûs bir kaderi değiştirerek bir kimsenin kahramanı olmak demektir.

Kişinin birine nefes ve hayat olarak çok kutsal bir görevi üstlenmeye gönüllü olacağı anlamına gelir.

 

Rüyada Yılan Emzirmek

Kişinin çok güçlü, yenilmez ve imana gelmez diye düşündüğü birinin kendisine muhtaç hallere düşmesine kişinin de bu kimseden merhametini esirgemeyeceğine ve Allah adına kendisine yardım edeceğine delalet eder.

Rüya sahibinin bir drama kayıtsız kalmayacağına ve hayatta her şeyin insan için olduğunu bir kez daha anlamasına neden olacak bir olaya şahit olarak kendi adına da önemli ve büyük dersler çıkaracağına yorulur.

 

Rüyada Muhabbet Kuşu Emzirmek

Müşkülü olan bir kimsenin zaruretini gidermek demektir. Rüyayı gören kişinin çok güçsüz ve savunmasız bulduğu birini koruması altına alacağı ve onun her türlü ihtiyacını gidermeyi kulluk görevi bileceği anlamına gelir.

Bunu yapmak rüyayı gören kişiye de çok iyi gelecek ve rüya sahibi kendini daha çok sevecektir.

 

Rüyada Doğmamış Bebeğini Emzirmek

Daha ortada herhangi bir belirti yokken biraz acele davranıp büyük hayallere kapılmaya yorulur.

Rüya sahibi için bu durumun alışkanlık olması halinde sürekli hayal kırıklıkları yaşaması kaçınılmaz olabilir bu nedenle dereyi görmeden paçayı sıvamamakta her zaman fayda vardır.

 

Rüyada Ölmüş Çocuğunu Emzirmek

Kişinin gücünü, yaşam sevicini, umutlarını ve beklentilerini alıp götürecek üzücü bir olayla karşılaşacağına, bunun da kendisini çok etkileyeceğine işaret eder.

Rüya sahibinin yüreğini acıtacak bir durumda kalması anlamına gelir.

 

Rüyada Fare Emzirmek

Birçok insanın yapmak isteyip toplum baskısından ya da ayıplanmaktan korktuğu için yapamadığı bir işe cesaret edip ilk adımı atmaya ve ardından çok kişinin bu yoldan gitmesine yorulur.

Sanki herkes rüya sahibinin atacağı ilk adımı bekliyormuş gibi olacaktır. Ayrıca, bu yolun birçok kişiye ekmek ve kazanç kapısı olacağına işarettir.

 

Rüyada emzirmek yorumu

Rüyada emzirmek sevgi, şefkat ve ilgiyi sembolize etmektedir. Bu duygular gerçek yaşamınızda ihtiyacınız olan duydular olabilir.

Bu rüya aynı zamanda kendi içinizdeki gizli bir yönünüzün gelişmekte olduğunu da simgeleyebilir.

Birisi emzirme görmek için kendinize bir gizli yönü besleyici olduğunu gösterir.

Latest

Discover the Newest Waterproof and Fast Smartphones that Come on Sale

I understand how that could positively effect your body,...

New Small Speaker Review: Pricing is Not Always the Only Criteria

I understand how that could positively effect your body,...

Apple Electronics Climb the List of the Top Gadgets in Forbes Magazine

I understand how that could positively effect your body,...

Technology Will Help Keep Your Home from Becoming Obsolete

I understand how that could positively effect your body,...

Newsletter

spot_img

Don't miss

Discover the Newest Waterproof and Fast Smartphones that Come on Sale

I understand how that could positively effect your body,...

New Small Speaker Review: Pricing is Not Always the Only Criteria

I understand how that could positively effect your body,...

Apple Electronics Climb the List of the Top Gadgets in Forbes Magazine

I understand how that could positively effect your body,...

Technology Will Help Keep Your Home from Becoming Obsolete

I understand how that could positively effect your body,...

Things to Look For in a Financial Trading Platform Environment

I understand how that could positively effect your body,...
Atlas
Atlas
Geçmiş, Şimdi, Gelecek, Her şey birbiriyle bağlantılıdır. Hayatımızın Kıymetini Bilelim.
spot_imgspot_img

Discover the Newest Waterproof and Fast Smartphones that Come on Sale

I understand how that could positively effect your body, but alchemizing means turning elements to gold basically through magic. That lead me to research...

New Small Speaker Review: Pricing is Not Always the Only Criteria

I understand how that could positively effect your body, but alchemizing means turning elements to gold basically through magic. That lead me to research...

Apple Electronics Climb the List of the Top Gadgets in Forbes Magazine

I understand how that could positively effect your body, but alchemizing means turning elements to gold basically through magic. That lead me to research...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.