Ekim 2018 Aylık Burç Yorumları

0
614

Ekim 2018 Aylık Burç Yorumları

Koç Burcu

Sevgili Koç Burcu, Ekim ayında hayatınızda daha çok ilişkiler, ortaklıklar, iş birliği yapmış olduğunuz kişiler, her türlü sosyal konular üzerine yoğunlaşacaksınız. Kendi çıkarlarınızla, karşı tarafın çıkarlarının çakışacağı durumlar yaşayabilirsiniz. 

Ekim’in ikinci haftasında yeni tekliflerle karşılaşsanız da bunları hemen değerlendirmeyerek var olan projelerinizi yarım kalmış olan işlerinizi tamamlamanız daha doğru olacaktır, özellikle alacak verecek dengesi, kurumsal, eski eşle ilgili nafaka vb ödemelerinizin gecikmesi yada yeniden yapılandırılması söz konusu.

Çalışıyorsanız var olan müşterilerle daha çok ilgilenerek onların ihtiyaçlarını daha çok ön planda tutmalı, eğer kendi işinizse ortaklarınızla ilgili ortak bir kararda uzlaşmanızda gerek var. 

Bu ay herhangi bir şekilde estetik, güzellikle ilgili saç kesim, boya, kaş düzeltimi yapmayınız çünkü Venüs Retrosu bir ay boyunca etkili olacağından, beklediğiniz sonuçları alamayabilirsiniz. Bulunduğunuz sosyal ortamlarda temkinli olmanızı, özellikle aşk konularında daha bir dürtüsel ve cinsellik odaklı tehlikeli ilişki teklifleri alabilirsiniz, yalnız bu tekliflere düşünerek girmenizi salık veririm aksi halde hayatınıza aniden giren cinsel odaklı insanlarla yaşadığınız deneyim sonucunda bulaşıcı hastalık veya beklenmedik gebelik söz konusu olabilir.

Eski aşklarla ilgili ilişkilerinize dikkat, arada sırada arayıp sonra kaybolanlar bu ara yine sosyal gündeminize oturabilir. Sonuç olarak bu ay hayatınızda daha çok yarım kalmış ve var olan projelere odaklanırsanız kendiniz için daha olumlu sonuçlar alacaksınızdır, keyifli şanslı bir ay olsun.

Boğa Burcu

Sevgili Boğa Burcu, Ekim ayında günlük yaşamınızla ilgili önemli değişiklikler oluyor, ayın hemen başında yönetici gezegeniniz Venüs retro olacağından bir ay boyunca ilişkilerinizde daha temkinli olmalısınız, gün içersinde yaptığınız iş görüşmeleri olsun, kendinize olan bakış açınız da bile biraz daha sorgulayıcı olabilirsiniz. Özellikle finansal anlamda kazançlar, hayatınız da sevgi saygı dengesi hayatın konforu kişisel zevkler, dünyevi konularda, alışkanlıklarınız, uğraştığınız mesleğiniz evin içinde uğraşınız ne varsa yeniden yapılandırmak için gözden geçirebilirsiniz.

Yeni ayla birlikte 25 Ekime kadar, yeni fırsatlar karşınıza çıkabilir. Bu ayın sonunda gerçekleşecek olan Boğa Dolunayı burcunuzda gerçekleştiğinden özellikle, sağlığınıza yediğinize içtiğinize dikkat etmenizi rica ederim, yeniden spora başlayabilirsiniz, cinsel organlarınıza, böbreklerinize dikkat edin, kendinize özen göstermelisiniz.

Ayın sonlarına hem iş hem de aşk ilişkilerinizde ani kararlar vermeyiniz, estetikle ilgili çalışmaları 15 Kasım sonrasına öteleyiniz. Bu ayı hayatınızda yeniliklere yer vermek için bir sonbahar temizliği şeklinde düşünerek hayatınıza çeki düzen vermenizi salık veririm. Keyifli şanslı bir ay olsun.

İkizler Burcu

Sevgili İkizler Burcu, Ekim ayının ortalarına doğru daha huzurlu ve keyifli olacaksınız, eğer evli ve çocuk istiyorsanız bu ay mutlu bir haber alabilirsiniz. Kalbiniz boşsa aşık olabilirsiniz, sosyal ortamlarda bulunarak kendinizi daha iyi hissedeceksiniz, yeni işler, yeni projeler için kendinizi daha enerjik hissedeceksiniz.

Venüs retrosu zamanlarında özellikle kendinizle ilgili estetik ve kozmetik bakımlara girmeyiniz. Eğer bir işverenseniz çalışanlarınızla iyi geçinmeye bakınız, öte yandan iş kanalıyla hayatınıza girmek isteyen çalışma arkadaşlarınızdan biriyle de tutkulu bir aşk yaşama seçeneği verse de 16 Kasım’a kadar herhangi bir şekilde karar almayınız. 

Ayın sonunda gerçekleşecek olan Dolunay sizin gizli düşmanlarınızı aktife edebilir. Bu kişilerin farkına varabilirsiniz, ayın sonuna doğru hemcinslerinize dikkat etmenizi tavsiye ederim. Keyifli şanslı bir ay olsun.

Yengeç Burcu

Sevgili Yengeç, Ekim ayı sizi biraz zorluyacak özellikle evle ilgili konular, finansal konularda daha dikkatli olmanız gerekiyor, özellikle Venüs’ün retro konumu sizin daha çok aşka ihtiyaç duygusunu ortaya çıkaracak bu da sizi hem geçmişe hem de yanlış ilişkilere düşünmeden girmenize sebep olabilir, o yüzden ayaklarınız bu ay sağlam yere bassın gerçekçi olun, aşkı kendinizde bulun, çevrenizdeki herkese yansıtın.

Ayın sonuna doğru gerçekleşen Boğa Dolunayı sizin arkadaşlarınızı ön plana çıkaracak, eski dostlarınızla görüşebilirsiniz, bu ara finansal konularda ihtiyacınız olmayan herhangi bir şeyi satın almayın, zihinsel olarak bu ay kafanız geçmişe gidip geldiğinden ,sağlıklı bir karar veremeyebilirsiniz.

Venüs retrosunu da dikkate aldığımızda, estetik, bakım, kaşdı kirpikdi boya yaptırmayınız, sonradan pişman olacağınız dürtüsel ilişkilere özellikle ayın sonuna doğru

hareketlenecek gece hayatınıza dikkat ediniz. Keyifli, huzurlu bir ay dilerim.

Aslan Burcu

Sevgili Aslan Burcu, Ekim ayı size kendinizi daha iyi hissettirecek, yeni ayla beraber özellikle yakın kardeşler, tanıdıklarınız, yakın komşularınız yapacağınız çalışmalarla, kısa seyahatlerle hayatınıza bir denge getirebilirsiniz. 

Gayri menkul konuları kardeşler arasında miras konuları bu ay gündeme gelebilir. Aile ilişkileriniz de yanlış anlaşılmaya açık olduğunuzdan, bu ay daha çok kendinize dönerek, karşı tarafı dinlemelisiniz. Eşinizle, ortaklarınızla biraz gerginlik yaşayabilirsiniz. Ay sonunda gerçekleşen Boğa Dolunay’ı işinizi ve toplum önünde ki prestijinizi etkiliyor, otorite figürleriyle tartışabilir anlaşmazlıklar yaşayabilir, doğum haritanıza göre de beklenmedik süprizler söz konusu.

Venüs retrosu 15 Kasım’a kadar etkili olacağından özellikle aşkta ve ilişkilerde daha dürtüsel olabilirsiniz, kısa ama sonrasında yıpratıcı ilişkiler söz konusu, o yüzden daha çok açık hava spor ve içsel çalışmalar size daha iyi gelecektir. Keyifli huzurlu bir ay olsun.

Başak Burcu

Sevgili Başak Burcu, Ekim ayı sizin için daha yorucu geçebilir özellikle finansal konularda ,ortak çalışmalarınız, başkalarından elde ettiğiniz gelirler, müşterileriniz, uluslar arası bağlantılarınız, pazarlama işlerinizle Ekim’in başından ortalarına doğru ilgilenebilirsiniz.

Analitik düşünce yapınız ve sezgisel düşüncelerinizle birleşerek bir muhasebe yapmanızda fayda var, bu ayı yarım kalmış olan işlerinizi tamamlamalısınız. Akademik olarak yarım kalan eğitim varsa araştırmalarınız Ekim‘in 10 undan sonra yapabilirsiniz. 

Ekim’in ilk haftasında gerçekleşecek olan Venüs retrosu sizin yakın çevrenizi, kardeşlerinizle olan ilişkileriniz üzerinde sınava sokuyor, eski hesaplar hiç olmadık yere çıkabilir ve siz hakkınızı arayabilirsiniz.

Olaylara gerçekçi yaklaşımınızda süreklilik sağlamanız lehinize sonuçlanacaktır. 

15 Kasım’a kadar herhangi bir şekilde kendinizle ilgili bir takım değişiklikler, saç, kaş, estetik konularına girmeyiniz, ilişkiler konusunda eski aşklarınız kapınızı

çalabilir. Yalnız bunlara gereken değeri 15 Kasım sonrasında veriniz.

Boğa Dolunay size iyi gelebilir, uluslararası konular da işbirliği, fırsatlar ,daha önceden gitmiş olduğunuz bir yere seyahat yapabilirsiniz, teknolojiyle ilgili, hızlı bir sonuç alabilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanmanızı tavsiye ederim. Huzurlu ve şanslı bir ay dilerim.

Terazi Burcu

Sevgili Terazi Burcu, Ekim ayı sizin doğum günlerinizin gerçekleştiği olduğundan, önümüzdeki günlerde hayatınızı değiştirecek, ilişkiler konusu ve iş konularında yenilikler yaşayabilirsiniz. 

Ayın yarısına kadar Kendinizle ilgili kendinize ait yenilikleri gerçekleştirmek istiyorsunuz, iş kurabilir, farklı bir sektöre geçiş yapabilirsiniz, ancak parasal konularda bütçenizi gerçekçi yapmanız gerekiyor ki hedeflerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Venüs retrosu aynı zamanda yönetici gezegeniniz olduğundan, eski iş fırsatları önünüze gelebilir, kalbi boş olanların hayatlarına eski aşkları gelebilir, ancak bu konuda dikkatli olmalısınız, estetik, kozmetikle ilgili 15 Kasım’dan itibaren kararlarınızı ötelemeniz lehine olucaktır.

Ayın sonunda gerçekleşecek olan Boğa Dolunayı ayın sonlarında gerçekleşeceğinden, parasal paylaşımlarda ortak hisseli kazançlarda eş ya da ortaklarınız, eski eşinizle ilgili nafaka, vergi, kurumsal borçlar ayın sonunda sizi bunaltabilir. Bu dönemde sahip olduğunuz maddi kaynaklarınızın kıymetini bilerek dikkatli harcamanızı tavsiye ederim.

Özellikle ilişkilerinizde gezegenlerin etkileri beklenmedik gebelik söz konusu olabilir, Ekim ayı daha çok finansal konularda yoğunlaşacağınız konular olabilir. Huzurlu keyifli bir ay olsun.

Akrep Burcu

Sevgili Akrep Burcu, Ekim Ayı sizin burcunuzda Venüs retrosu var bu da sizin maddi ve manevi değerlerinizde gelgitler yaşayabilirsiniz. İlişkilerde dürtüsel davranabilirsiniz, ikili ilişkilerde karşı cinsi daha tutkulu davranabilirsiniz. 

Kişisel arzularınızda daha bencil olabilirsiniz, bilinçaltınızda ki eski aşklarınızda ki duygularınız ön plana çıkartabilir. Kendinizi değersiz, sevgi ihtiyacınız artabilir. Karşınıza çıkan kişiler sizi yanılgıya düşürebilir. Herhangi bir ciddi bir kararlarınızı 15 Kasım sonrasına ötelemelisiniz, estetik, saç boyama, kaş düzeltimi gibi işlerinizi bu tarihten sonrasına saklayınız.

Yeni Ay zamanında zihinsel olarak daha rahat hissedebileceğiniz dönemler olucaktır, kendinizle ilgilenebilirsiniz, diyete başlayabilirsiniz, ruhsal bedensel konularda kendinizi tazeleyebilirsiniz, ilişkilerle ilgili size karşı platonik duygular besleyen birileri olabilir, ancak ay sonunda Venüs’ün gölge etkisi istenmeyen durumları karşınıza çıkarabilir, her türlü cinsel tacize açık, beklenmedik hamilelik durumlarınız söz konusu, ayrıca ay sonunda Boğa Dolunayın’da etkilenebilirsiniz, beklenmedik bir teklif alabilir, sürpriz ortaklık teklifi gelebilir ya da ani ayrılık yaşayabilirsiniz.

Bu ay size beklenmedik aşkları, işleri özellikle ay sonunda hemen radikal karar, imza atmayınız. Huzurlu keyifli bir ay olsun.

Yay Burcu

Sevgili Yay Burcu, Ekim ayının ilk ortalarında sosyal ortamlarda ön plana çıkabilirsiniz, Yeni Ay’ın oluşmasıyla sorumluluklarınızda artı ve kariyerinizde şans size gülüyor, ancak dikkat edilmesi gereken Venüs retrosu, sizin yönetici gezegeniniz olduğundan ilişkilerinizde biraz daha ruhsal yaklaşacaksınız, kişisel dönüşüm çalışmaları ile ilgili, geçmişteki travmalarınızı şifalandırabilirsiniz. Gizli olan konularınız varsa açığa çıkabilir.

Venüs retrosunda herhangi bir şekilde dürtüsel davranmayınız, üzüntü ve sıkıntı yaşamamanız için ilişkilerinizi 15 Kasım sonrasına bırakınız. Sürpriz çekimler söz konusu, bu kişiler iş çevrenizde olabilir.

Ayın sonunda gerçekleşecek olan Dolunay’da günlük hayatınızla ilgili rutinlerinizde, aile veya çevrenizdeki aksaklıklardan ötürü beklenmedik durumlar yaşayabilirsiniz. Ani rahatsızlıklara dikkat etmenizde fayda var, sağlığınıza özen gösterin.

Oğlak Burcu

Sevgili Oğlak Burcu, Ekim ayı’nın ilk haftasında ki Yeni Ay’ı sizi sevindiriyor, kariyerinizde parlayacaksınız, toplum önünde daha ön plana çıkacaksınız.

Ay ortasında Venüs retrosu sizin sosyal çevrenizde var olan eski dostlarınızı, eski ardaşlıkları ortaya çıkarırken, aynı zamanda dürtüsel de davranabilirsiniz, arkadaşlıklarınızda biraz daha kuşkucu yaklaşabilirsiniz.

Ay sonunda gerçekleşen Boğa Dolunay‘ı size kariyeriniz ve aşkta, eski dostlarınızla ilgili süprizler hazırlıyor. Finansal konularda temkinli olmanızı, borsa konularında şansa güvenmeyiniz.

15 Kasım sonrasına bu kararlarınızı bırakmanız da fayda var. Huzurlu keyifli bir ay diliyorum.

Kova Burcu

Sevgili Kova Burcu, Ekim ayı sizi sevindiriyor, aktifsiniz, enerjiniz yüksek, hızlı düşüneceksiniz, ilişkilerde biraz gerginsiniz. Venüs retrosu sizin kariyerinizle ilgili mesleki ilişkilere temkinli yaklaşmalısınız, gerginliğinizi atmanız için spor yapmanız gerekiyor. 

Ay Başlarında her türlü eğitim konularında şanslısınız. 

Ay sonlarında Boğa Dolunay’ın aile ilgili ani sıkıntılarınız söz konusu olabilir. kariyer alanınızda üstlerinizle ilgili daha dikkatli bir tutum sergilemelisiniz.

Balık Burcu

Sevgili Balık Burcu, Ekim ayı’nın ilk haftasında gerçekleşen Terazi Yeni Ay sizin para kaynaklarınızda size süprizler getiriyor.

Venüs retrosu 5 Ekim’de başlıyor, özellikle uluslararası ilişkilerinizde, seyahatleriniz, eski aşklarınızla karşılaşabilir, yarım kalan eğitimlerinizi tamalayabilirsiniz. Süprizlere hazırlıklı olun, geçmiş arkadaşlıklarınızla, uzak akrabalarınızla görüşebilirsiniz. Ayın ortalarında ilişkilerinize hukuki konulara, gizli düşmanlara dikkat.

Ayın sonlarına doğru gerçekleşen Boğa Dolunay meydana geliyor, beklenmedik ani yakın kardeşlerinizle ilgili durumlar oluşabilir, yakın çevre ile olan ilişkilere dikkat, bu Dolunay bazı konuları da tamamlayabilirsiniz, hukuki konularda sonuçlar, yarım kalan eğitim tamamlanabilir. Bu Dolunay size şans ve güzellikler veriyor. Huzurlu ve keyifli bir ay olsun.

Sizce Yorumunuz Nedir ?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.