Özel İçerik:

Technology Will Help Keep Your Home from Becoming Obsolete

I understand how that could positively effect your body,...

New Small Speaker Review: Pricing is Not Always the Only Criteria

I understand how that could positively effect your body,...

Easy Food Survey: Pizza Voted As One of the Most Satisfying Meals Ever

I understand how that could positively effect your body,...

Düğün Görmek

Rüyada düğün görmek

Hayırlı anlamlara sahiptir.

Rüyada düğün, sıkıntınızın ve üzüntünüzün yakın zamanda kaybolacağına yorulmaktadır. Bazı yorumcular rüyada düğün görmek için olumsuz yorumlarda bulunmuşlardır.

Kimi yorumlara göre rüya sahibi başına gelecek olaylardan dolayı üzüntü yaşayacaktır fakat genel olarak düğün, rüya sahibinin sıkıntılarının gideceğine ve konumunun yükseleceğine işaret eder.

 

Rüyada Kendi Düğününü Görmek

Rüyanızda kendinizin düğününü görmüşseniz, size uzak olan bir dostunuz veya akrabanızın size hoş olmayan haberler vereceği anlamına gelir.

Bazen de bu rüya kişinin hayatını boş işlerde harcadığına, zamanını kendisine faydası dokunmayacak kişilerle veya olaylarla geçirdiğine işarettir.

Bu rüya çoğu alime göre bela ve musibettir. Fakat eğer gördüğünüz düğünde yemek, içmek yoksa ve eğlence yapılmıyorsa o zaman sevince ve sıkıntılardan ferahlamaya işarettir.

 

Rüyada Müziksiz Düğün Görmek

Eğer rüyanızda bir düğün görmüşseniz fakat bu düğünde herhangi bir eğlence yapılmıyor ve müzik çalmıyorduysa, hanenize ve iş yerinize bereket gelecektir.

Bu bereket haneye giren paranın miktarının yüksek olabileceği gibi, hâlihazırdaki paranızın ve elinizdeki nimetlerin kolay kolay elden çıkmayacağı doğrultusundadır.

Eğer düğünde müzik varsa ve insanlar eğleniyorsa, yakın zamanda bir bela ile imtihan edileceğinize ve eğer sabrederseniz bu imtihanı kazanacağınıza işaret eder.

 

Rüyada Düğün Yemeği Görmek

Rüyanızda düğün yemeğine davet edilmiş veya düğün yemeği tertip etmişseniz, sıkıntılı günleri arkada bırakacağınıza delalet eder.

Eğer kederli bir dönemdeyseniz, içiniz rahat edebilir çünkü mutluluk çok yakında kapınızda belirecek!

Bir diğer taraftan düğün yemeği vermeniz, dost ve yakınlarınızın işlerinde onlara yardım edeceğiniz ve faydanızın dokunacağı şeklinde de yorumlanmaktadır.

 

Rüyada Oyunlu Düğün

Bazı dini rüya tabirlerinde, gördüğünüz düğün oyunlu idiyse olumsuz ve kötü olaylarla karşılaşacağınız şeklinde yorumlar bulunmaktadır.

Aynı şekilde içkili düğünler de musibete yorulmaktadır. Eğer oyunlu, sazlı ve sözlü bir düğünden ayrılmışsanız bu rüyanız, kendinize faydası olmayan her türlü eylemi, arkadaşı ve olayı terk edeceğinize, doğru yolu bularak yakın zamanda tüm hatalarınızdan döneceğinize yorulabilmektedir.

 

Rüyada Bir Düğünde Bulunmak

Rüyasında davetli olduğu bir düğünde bulunana ve o düğünde oturan kimsenin tüm üzüntüsü ve sıkıntısı giderek ferahlar ve rahata kavuşur.

Eğer bulunduğunuz düğünde yemek de veriliyor ve siz bu yemekten yemişseniz tüm hastalıklarınıza bulur ve yeniden eski sağlığınıza kavuşursunuz.

 

Rüyada Şatafatlı Ve Parıltılı Bir Düğün Görmek

Böyle bir rüya çoğu âlim tarafından hayırlı bir şekilde yorulmaz. Genellikle sıkıntı, gelecek bela, musibet veya günah işlemeye işaret eden bir rüyadır.

Sürekli insanların oynadığı, pırıl pırıl ışıkların yandığı bir düğün bazen de kişinin gösterişi sevdiğinin ve kibirli bir kimse olduğunun göstergesidir.

Düğünde ne kadar çok şatafat ve şaşaa varsa o kimse de gerçek hayatta o miktarda kibirli ve insanları küçük gören bir karaktere sahiptir.

 

Rüyada Sakin Bir Düğün Görmek

Rüyasında sakin bir düğün gören kimsenin bu rüyası, hayırlı, bereketli bir yaşamın, feraha ermenin, huzur içinde geçecek bir ömrün ve ailesi ile birlikte mutluluk ile yaşamasının habercisidir.

Böyle bir düğünde bulunduğunu gören kimse eğer sıkıntıdaysa bu sıkıntılardan kurtulur ve koşuşturmaca ile geçen zamanlar biterek daha sakin, huzurlu ve dingin bir hayata sahip olur.

 

Rüyada Bir Düğünde Çalıştığını Görmek

Rüyasında bir düğünde çalışan, getir götür yapan veya düğün sahibine yardım eden kişi rahatsızlanır veya önemli bir hastalığa tutulur; fakat bu rüya bir müddet hasta kaldıktan sonra tekrar iyileşeceğinize ve tüm hastalıklarınıza şifa bulup eski sıhhatinize tekrar döneceğinize yorumlanabilmektedir.

 

Rüyada Bir Hastanın Evinde Düğün Görülmesi

Rüyada tanıdık bir hastanın evinde düğün olduğunu, kalabalık bir grubun bulunduğunu görmek o hastanın ağırlaşmasına veya vefat etmesine yorulmaktadır. Eğer düğün rüyada sona ererse, o hasta da ne rahatsızlığı varsa şifa bularak iyileşir ve tekrar sağlıklı bir insan olur.

Bazen de bu rüya o kişi hakkında hayır dua edilmesi gerektiğinin göstergesidir.

 

Rüyada Düğün Davetiyesi Görmek

Rüyada görülen düğün davetiyesi yakında alacağınız bir haberdir. Bu haber bazen üzücü bazen de sevinçli olabilmektedir.

Rüyada düğün davetiyesini eline alan kişi uzun süredir arzu ettiği bir şeye kavuşur. Bu rüya ne isterseniz gerçekleşeceğine işaret eder.

Bazen de böyle bir rüya gören kişinin yakın çevresinde bir kişinin evlenmesine de delalet edebilmektedir.

 

Rüyada Düğünde Gelin Damat Görmek

Rüyada bir düğünün gelin ve damadını görmek yakın zamanda çok sevineceğiniz müjdeli bir haber alacağınıza, bu haber sonucunda oldukça büyük bir menfaat elde edeceğinize işarettir.

Gelin ve damat genellikle mutlulukla, ferahlamayla ve yaşanan sıkıntılardan kurtulmayla tabir olunur.

Rüyada gelin ve damadı tebrik eden kişi herkesin takdirini kazanacağı bir şey yapar veya iyilikleri ile anılan hayırlı bir kimse olur.

 

Rüyada Düğün Çiçeği Görmek

Rüyada görülen düğün çiçeği çektiğiniz sıkıntıların ve zorlukların sonucunda oldukça büyük bir paraya veya menfaate kavuşacağınıza; zorlukla kazanılan paraya işaret eder.

Bazen de bu rüya gelecekte yaşayacağınız mutlulukların habercisidir.

Böyle bir rüya gören kimse istediği şeylere biraz sıkıntı çekerek ve bazı sınavları yaşayarak ulaşır.

 

Rüyada Düğün Kalabalığı Görmek

Rüyada görülen düğün kalabalığı gerçek hayatta da böyle bir grup insanın toplanmasına ve sizin de bu kalabalık içinde bulunmanıza yorulur.

Bu rüya ister nişan, düğün ister cenaze sebebiyle olsun, insanların bir araya geleceklerinin ve sizin de böyle bir ortamda diğer kişilerle birlikte bulunacağınızın habercisidir.

 

Rüyada Düğün Pastası Görmek

Rüyasında düğün pastası gören kimse gerçek hayatta büyük bir nimete erişir.

Bu rüya geçim bolluğuna, her anlamda bereketin artmasına, yapacağınız işlerde hep menfaat ve güzellik elde etmeye yorulmaktadır.

 

Rüyada Kızına Düğün Yapmak

Kızının yakında güzel bir başarı elde etmesine veya anne babasını sevindirecek bir tavır, hareket sergilemesine yorulmaktadır.

Rüyasında kızını evlendiren kişi onun mürüvvetini görür veya onu bir işe sokar.

Bu rüya çocuğu sayesinde mutlu olmaya, onun başarıları ile övünmeye, herkesin takdir ettiği ve sevdiği bir evlada sahip olmaya da işarettir.

 

Rüyada Düğün Hazırlığı Yapmak

Rüyada düğün hazırlığı yapan kişi gerçek hayatta da yeni bir başlangıç yapmaya hazırlanır. Yalnız bu başlangıç kişi için hayırlı da hayırsız da olabilmektedir.

Düğün hazırlığı yapmak bazen de yolculukla tabir olunur. Bu yolculuk uzun bir yolculuk olabileceği gibi kişinin kısa sürede gidip geleceği bir yer de olabilir.

 

Rüyada Düğün Alışverişi Yapmak

Rüyada düğün için alışveriş yapan kişi, alışveriş sırasında ne almışsa onların değeri miktarınca gerçek hayatta menfaate ve güzel nimetlere erişir.

Aslında bu tarz rüyalar alınan şeyin nispetince yorulur. eğer alışverişte güzel ve helal şeyler almışsanız bu her anlamda kazanç elde etmeye ve mutlu olmaya; eğer haram bir takım mallar alınmışsa günah işlemeye veya sıkıntıya girmeye işarettir.

 

Rüyada Düğün Salonu Görmek

Rüyada düğün salonu gören kimse farkı cemaatlerin arasında ve farklı topluluklarla birlikte hiç olmadığı meclislerde bulunur.

Eğer düğün salonunda oynanıyor ve çalgı da varsa bulunulacak toplulukta kötü, hileci ve zararlı insanların bulunmasına; eğer düğün salonu sakin ve huzurlu bir yerse, bulunulacak topluluğun da hayırlı ve kişiye faydalı olmasına işarettir.

 

Rüyada Düğün Konvoyu Görmek

Rüyasında düğün konvoyu gören kimse, kendisine düşman olan dost görünümünde kimselerle arkadaşlık kurar.

Bu rüya gören kişinin saflığından faydalanan ve ona kötülüğü dokunan kimselerin bulunduğuna ve onlar yüzünden rüya sahibinin üzüleceğine işarettir.

 

Rüyada Düğün Arabası Görmek

Rüyasında düğün arabası gören kişi, sonu zararlı bitecek bir yolculuğa çıkmak için ısrar eder.

Bu rüya genellikle kişinin kendisine faydası olmayan ameller işlediğinin ve bu yüzden de çoğu zaman üzülüp, sıkıntıya girdiğinin göstergesidir.

Rüyada düğün arabasına binmek sonu bilinmeyen bir yolculuğa çıkmaktır.

 

Rüyada Düğün Ertelemek

Rüyasında düğün erteleyen kimse, yanlış bir hareketten dönerek feraha kavuşur.

Bu rüya kişinin doğru yoldan sapıp sonunda tekrar hidayete ulaşmasına ve yaptığı tüm günahlara tövbe ederek kulluk anlamında derecesinin yükselmesine işarettir.

Bazen de bu rüya işlerini bitirememeye ve bazı konularda yarım kalmaya yorulabilir.

 

Rüyada Düğün Fotoğrafı Çektirmek

Rüyasında düğün fotoğrafı çektiren kimse eğer gurbette ise yakında sevdiklerine ve ailesine kavuşur.

Bu rüya yolculuğa çıkmaya ve uzun süre gurbette kaldıktan sonra tekrar memleketine dönüp sevdikleri ile kavuşmaya işaret eder.

 

Rüyada Düğün Görmek Anlamı

Rüyanızda kendi düğününüzü görmeniz veya bir yakınınızın düğününe katılmanız yeni bir başlangıç ve geçiş dönemindeki sıkıntılarınızı yansıtır.

Bu tür rüyalar genellikle olumsuz duyguları ve bazı korkuları vurgulamaktadır. Eğer düğünün bir felaketle bittiğini veya düğün içerisinde bazı yanlışlıklar olduğunu görmüşseniz, o zaman bazı olumsuzlukları ele almalı ve çözmeye başlamalısınız.

Böyle bir rüyayı evlilik hazırlıkları içerisinde olan bir kişinin görmesi, evlilikle ilgili korkulara işaret eder.

Düğün detayları, aile ile gerginlik, bağlılık korkusu ve bağımsızlık kaybı üzerinde çatışmalar bu tür rüyalara neden olabilir.

Latest

Discover the Newest Waterproof and Fast Smartphones that Come on Sale

I understand how that could positively effect your body,...

New Small Speaker Review: Pricing is Not Always the Only Criteria

I understand how that could positively effect your body,...

Apple Electronics Climb the List of the Top Gadgets in Forbes Magazine

I understand how that could positively effect your body,...

Technology Will Help Keep Your Home from Becoming Obsolete

I understand how that could positively effect your body,...

Newsletter

spot_img

Don't miss

Discover the Newest Waterproof and Fast Smartphones that Come on Sale

I understand how that could positively effect your body,...

New Small Speaker Review: Pricing is Not Always the Only Criteria

I understand how that could positively effect your body,...

Apple Electronics Climb the List of the Top Gadgets in Forbes Magazine

I understand how that could positively effect your body,...

Technology Will Help Keep Your Home from Becoming Obsolete

I understand how that could positively effect your body,...

Things to Look For in a Financial Trading Platform Environment

I understand how that could positively effect your body,...
Atlas
Atlas
Geçmiş, Şimdi, Gelecek, Her şey birbiriyle bağlantılıdır. Hayatımızın Kıymetini Bilelim.
spot_imgspot_img

Discover the Newest Waterproof and Fast Smartphones that Come on Sale

I understand how that could positively effect your body, but alchemizing means turning elements to gold basically through magic. That lead me to research...

New Small Speaker Review: Pricing is Not Always the Only Criteria

I understand how that could positively effect your body, but alchemizing means turning elements to gold basically through magic. That lead me to research...

Apple Electronics Climb the List of the Top Gadgets in Forbes Magazine

I understand how that could positively effect your body, but alchemizing means turning elements to gold basically through magic. That lead me to research...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.