Dudaklarınızı Dolgunlaştırın

0
320
Dudaklarınızı Dolgunlaştırın

 

Siz de mi dudaklarınızın ince olduğunu düşünüyor ve daha dolgun dudaklara sahip olmak istiyorsunuz?

 

Kadınlar Nette Olarak, O zaman bu yazımız sizin için…

 

Sizlere vereceğimiz dolgun dudak ipuçlarını uygulayın ve dolgun dudaklara sahip olun.

Hem de estetiksiz!

İşte ipuçları ve tavsiyeler…

 

Nemlendirme

Dudaklarınızın nemli olması onları yumuşak ve dolgun gösterir. Bu sebeple dudaklarınıza düzenli olarak bakım uygulamalısınız. Geceleri yatmadan evvel dudak besleyici krem kullanıp dudaklarınızı nemlendirin. Bu, ertesi sabah süreceğiniz ruj için çok önemlidir. Sizlere vereceğimiz bir diğer ipucu ise ruj sürmeden önce diş fırçası ile peeling yapmanız. Böylece daha güzel bir görüntü elde edersiniz. Ek olarak nane yapı masajıyla da dudaklarınızı büyütebilirsiniz.

 

Renk

Dudaklarınızın dolgun olmasını istiyorsanız doğru ruj rengini seçin. Bu sene trend renkler nude tonları gayet uygun. Ayrıca şeftali tonları da olabilir.

 

Cesur ve koyu tonlar için bunlara dikkat edin

Parlak renkler de nude tonları kadar sevilenlerden. Ancak bu renklerin kullanımı biraz daha zahmetli. Fırçayla uygulamanızı tavsiye ederiz. Ayrıca sürmeden önce dudak kalemi ile çerçevesini çizebilirsiniz. Böylece taşırmaz ve güzel bir görüntü elde edersiniz. Kalıcılığını arttırmak için de ruju sürmeden önce pudra sürebilirsiniz. Aydınlatıcı kullanmanız da görüntünün güzelliğini arttırır. Önemli bir detayı size vermek istiyoruz: Üst dudak çizginizin tam ortasına, yani v şeklinde olan küçük bölgenize ve alt dudaklarınızdaki çizginin orta kısmına beyaz kalem uygulaması yapın. Böylece dudaklarınız daha dolgun gözükür.

 

Dudaklarınızı dolgunlaştırmak için doğal yollar

Birbirinden farklı değişik karışım türleri ile dudaklarınızı dolgunlaştırabilirsiniz.

ZENCEFİL: 1 çay kaşığı vazelin ve yarım çay kaşığı balmumunu karıştırılır. Bu karışıma biraz zencefil, kırmızı biber ve 2-3 damla nane koyulur ve dudaklara sürülür.

TARÇIN: Likit rujlarınıza biraz tarçın yağı koyun. Ya da 6-7 damla tarçın yağı ve 5 kaşık(yemek) zeytinyağı 1 tane E vitamin kapsülle hazırladığınız karışımı dudaklarınıza sürün.

Sizce Yorumunuz Nedir ?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.