Ying-Yang: Yin

Baharatı: Karanfil

Uğurlu Sayısı: 5

Değerli Maden: Gümüş

Renk: Mor

Hayvan: Kedi

Bitki: Cala zambağı, Akasya ağacı

Şifalı Ot: Kekik

Ünlüler: Woody Allen – Julie Andrews – Ronald Reagan –Alfred Hitchcock – Steven Spielberg

 

Domuz Yılı Burcunun Genel Özellikleri

Domuz burcu tamamlayıcılığı simgeler. Tutkulu değillerdir. Bu nedenle işlerinde çok yükselmezler ama bu durum domuz burcunu hiç rahatsız etmez. Olduğu haliyle mutludur. Emeklilik planları yaparak iş hayatlarını geçirirler.

Son derece evcimendirler. Ailelerine düşkünlükleri başka hiçbir şeye düşkünlüklerine benzemez. Bir domuz burcuyla karşılaştığınızda içtenliğinden asla şüphe etmezsiniz. Son derece saftırlar. Etraflarına fazlasıyla tolerans gösterirler.

Bazen bu durum etraflarınca kullanılsa bile kolay kolay sinirlenmezler. Asla kötü düşünmezler ve herkesin de kendileri gibi iyi niyetli olduğuna inanırlar. Bir iş yapıyorlarsa onu hakkını vererek ve doğru bir şekilde yapmak isterler.

Hileyle hiç işleri olmaz. Çevreleri tarafından çok sevilirler. Yeni tanıştıkları insanlarla bile hemen arkadaş olabilirler. Bu nedenle arkadaş çevreleri diğer burçlara göre daha geniştir. Başladıkları işi asla yarım bırakmazlar. Bir işi tamamlamadan bırakmak domuz burcunu huzursuz eder. Bu nedenle de umursamamalarına rağmen iş hayatlarında çok başarılı olurlar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.