Rüyada çorba yapmak

İyi günlerde biriktirilen paraların zor zamanda kişiye yardımcı olacağını ve özellikle ertelenen bir borcu kısa sürede ödeyecek olan rüya sahibinin bir süre sonra elini ayağını toplayıp, yeniden birikim yapacağını işaret eder.

Geleceğin bugünden daha iyi olacağını, kişinin yaşadığı her şeyde inancını yitirmeden hareket etmesinin mükafatını en iyi şekilde göreceğini de ifade eder. Çorba yaptığını gören kimseler takva sahibi olurlar ve maneviyatları güçlenir.

Ruhsal gelişimin artacağına, dünyevi hayata olan düşkünlük yerine, ahiret inancına göre yaşanacağına yorumlanır.

Dini konularda yetki sahibi olmak, yoksullara veya ihtiyaç sahiplerine yardımcı olacak bir kuruluşun başına geçmek, hayır işlerine katılmak, ekmeğini bölüşerek hayır duası almak manasına gelir.

Her türlü beladan ve sıkıntıdan muaf, huzur içinde geçirilen, aile sevgisiyle büyüyen çocuklara sahip olunan bir yaşamı da tabir eder.

 

Rüyada Çorba Yapıp Dağıttığını Görmek

Varlığından övünmeyen, her zaman doğru düşünen, iyi kalpli ve vicdan muhasebesini doğru yapan evlatlar yetiştirmek anlamına gelir.

Manevi konularda güçlü biri haline gelmek, aileden ve yakın çevreden her koşulda sonsuz destek bulmak, amirlerle, iş arkadaşlarıyla ya da çalışanlarıyla iyi geçinen biri olarak tanınmak demektir.

Hak yemeyen rüya sahibinin kazancının da her zaman artacağını ve rızık konusunda hiçbir sıkıntı çekmeyeceğini delalet eder.

 

Rüyada Sebze Çorbası Yapmak

Kıt kanaat geçinen kişilerin beklemedikleri anda kendilerine sunulacak bir iş fırsatı ile daha çok kazanç elde edeceklerine, İslami olarak sahip oldukları için her zaman şükreden kimselerin yakın zamanda hem bu dünyada, hem de ahiret hayatlarında mükafatlandırılacaklarını bildirir.

Yaşlılık günlerinde çocuklarının yardımını alacak olan kimselere ve hayır duası alarak yaşamaya da yorumlanır.

 

Rüyada Çorba Yapmanın Yorumu

İnsanların içindeki iyiliği görmek için çaba sarf eden rüya sahibinin, kendisine kötülük yapan kişilere karşı bile büyük bir hoşgörüye sahip olduğunu, ruhani açıdan kendisini daha iyi beslediğini ve materyalist düşünceden uzak kaldığını işaret eder.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.