Özel İçerik:

Technology Will Help Keep Your Home from Becoming Obsolete

I understand how that could positively effect your body,...

New Small Speaker Review: Pricing is Not Always the Only Criteria

I understand how that could positively effect your body,...

Mobile Marketing is the Future of E-Commerce, Real-World Study Finds

I understand how that could positively effect your body,...

Çorap Görmek

Rüyada çorap görmek

Rüyanın niteliğine bağlı olarak yapılır.

Çorap kişiye destek olacak ve yardım edecek birine işaret ederken genelde bir kadın ile tabir edilir. Rüyada görülen çorap eğer şık ve kaliteli bir çorapsa güzel ve faydalı işler yaparak herkesin sevgisini kazanan birine işaret eder.

Rüyada, rüya sahibine bir çorap hediye edilmesi, aile içinde uzun zamandan beri süregelen ve fikir çatışmaları yaşanan bir konu üzerinde görüş birliği sağlanması anlamına gelir.

Rüyada çorabın kişinin elinin uzanamadığı bir yerde olması ve ulaşılamadığı için giyinilmemiş olması aile içinde birinin ölümüne ya da rüya sahibinin toplumda itibarını yitirmesine delalet eder.

Rüyasında çorabını başkasına veren kişi boşanacak demektir.

 

Rüyada Çorap Giymek

Rüyada çorap görmek ve çorabı giymek hayırlı bir evlilik yapmak anlamına gelir.

Bu kişi güzel ahlaklı ve yumuşak başlı biridir.

Rüyada işlemeli çorap giydiğini görmek de alçak gönüllü, anlayışlı, nazik ve terbiyeli biri ile bir yuva kurmaya işaret eder.

 

Rüyada Çorap Örmek

Rüyada çorap örmek iyi değildir ve art niyetli olan birine delalet eder.

Bu kişi sizin arkanızdan konuşan, gıybet eden, size karşı kötü düşüncelere sahip olan bir kişidir.

 

Rüyada Çorap Almak

Rüyada bir yerden çorap satın almak iyi değildir.

Rüya sahibinin bir tuzağa düşürülerek ya da bir oyuna getirilerek parasının ya da malının elinden gitmesi anlamına gelir.

 

Rüyada Çorabın Kaçması

Rüyada çorabın kaçması ayran gönüllülüğü, hercai olmaya işaret eder.

Rüyada çorabın kaçtığını gören kişi hovardadır ve sürekli yeni aşk arayışları içinde olan kişidir.

 

Rüyada Pis Çorap Görmek

Rüyada çorapların pis olması ya da kötü kokması, rüya sahibinin arkasından kötü konuşulması, istenmemesi ve sevilmemesi anlamına gelir.

 

Rüyada Yırtık Çorap Görmek

İş sıkıntılarının artması sebebiyle bir türlü istenen şekle sokulamayan çalışmaların yakın bir zaman içinde düzeltileceğine, başarılı işlere imza atılacağına, maddi kaynakların daha etkin bir şekilde kullanılacağına ve parasal sıkıntıların deyim yerindeyse tereyağ’ından kıl çekermiş sonlandırılacağına delalettir.

Rüyada yırtık çorap görmek ve giymek, kurulan bir ortaklıkta bazı sıkıntılar yaşanacağına ve aile büyüklerinden birinin ya da iş hayatında akıl hocalığı yapan birinin araya girmesi sayesinde ortaklıkta yaşanan pürüzlerin çözüleceğine yorulur.

 

Rüyada Çorap Sökmek

Rüyayı gören kişinin, kendisine yapılan bir ihanetten ötürü insanlara olan güveninin sarsıldığına, çok istemesine rağmen bir türlü insanlara yaklaşamadığına, ancak yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak bazı insanlar sayesinde bu durumdan kurtulacak ve herkese değil ama bazı kişilere büyük bir güven duyacak demektir.

Rüyada kışlık çorap sökmek, zamansız gelen bir haber üzerine üzerinde çalışılan projenin yarıda bırakılacağı, bununla birlikte maddi kaynaklardan gelen paranın deyim yerindeyse suyunu çekeceği ve yeni bir kaynak ve daha güvenli bir ortak bulunması ve projenin tamamlanması gerektiği anlamına gelir.

 

Rüyada Çorap Vermek

Yanına aldığı yardımcısı sayesinde işlerini daha kolay hale getiren rüya sahibi, iş konusunda ve kendisi ile ilgili bazı konularda yardımcısına çok güvendiğine, bundan sonra da bu kişi ile çalışmaya devam edeceğine yorumlanır.

Rüyada ölüye çorap vermek, aksiliklerin ardından işleri toparlamaya çalışırken yardım için bir kişi ile anlaşılacağına, uzun bir süre boyunca bu kişi ile devam ettikten sonra artık birçok konuda bu kişiden destek alınacağına ve bu sayede çok daha başarılı olunacağına alamettir.

Rüyada diriye çorap vermek, zor bir dönemden geçilirken yapılan bir hamle sayesinde iş hayatında ve aile hayatında hiç olmadığı rahat ve huzurlu bir döneme girildiğine, bu dönemde yeni planlar ve çalışmalar için bazı fikirler üzerinde düşünüleceğine ve sorunlarla ilgili bazı adımlar atılacağına işarettir.

 

Rüyada Çorap Aldığını Görmek

Kişinin, hayatı ile ilgili olarak yeni bir yol haritası çizdiğine, artık ne yapması ve nasıl yapması gerektiğine bu şekilde karar vereceğine, zor gelebilecek bazı işleri kısa süre içinde sabırla ve azimle çalışarak zirveye çıkartacağına ve kendi iş yerine sahip olacağına tabir edilir.

Rüyada kalın çorap aldığını görmek, yeni projeler için bazı hazırlıklar yapıldığına, bu yüzden hızlı ve doğru karar verme konusunda bazı çalışmalara girişildiğine, en kısa zamanda hazırlıkların tamamlanacağına ve işlerin birer birer meydana çıkacağına rivayet edilir.

 

Rüyada Çorap Aramak

Hiç olmadık bir zamanda patlak veren bir konudan bazı çıkış yolları aramaya, yeni kararlar vermeye, yararlı olacağı düşünülen ortaklıklar kurmaya, hayırlı bir iş için destek istemeye, resmi bir kurumdan alınacak teşvik sayesinde bol geliri olan bir işe soyunmaya ve kardeşlerden destek almaya yorulur.

Rüyada temiz çorap aramak, tüm dikkatleri üzerine çekecek bir projenin içinde yer alınacağına, bu projeden yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, iş ortamında bir tartışma yaşanacağına, kafa dağıtacak kısa bir izne çıkılacağına ve daha iyi fikirlerle geri dönüleceğine alamet eder.

 

Rüyada Çorap Yıkamak

Yeni iş kapıları açılacak ve ikinci bahar yaşanacak demektir. Kişinin, uzun zamandan beri içinde bulunduğu psikolojik sıkıntılarının bir uzmanla yapacağı görüşme sayesinde ortadan kalkacağına, giden birinin geri döneceğine, sevilen bir kişinin kısa süre önce bozulan sağlık durumuyla ilgili olumlu haberler alınacağına ve bu sayede mutlu olunacağına rivayet edilir.

Rüyada çorap yıkamak ve ipe asmak, yapılan hataları telafi etmek amacıyla kısa süreli de olsa bir eğitim alınacağına, anlayışlı ve hoşgörülü bir kısmetle evlenileceğine, toplumun sevdiği ve değer verdiği bir işte çok iyi bir performans sergileneceğine ve bu sayede büyük bir işe sahip olunacağına yorumlanır.

 

Rüyada Çorap Çıkarmak

Çok büyük yardımları dokunmuş bir kişiyle yaşanacak bazı kötü olaylar yüzünden yolların ayrılacağı, bu yüzden çok büyük bir üzüntü duyulacağı, ardından verilen karardan dolayı pişman olunacağı ve bu kişiyle görüşüleceği ancak olumsuz yanıt alınacağı anlamına gelir.

Rüyada çorap çıkarmak ve makineye atmak, gereksiz yere yaşanacak bir sinir patlaması yüzünden çok sevilen bir kişinin kalbinin kırılacağına, daha sonra bu kişiden birkaç kez özür dileneceğine, bu kişinin kabul etmeyeceğine ancak daha sonra özürlerin ardından her şeyin düzeleceğine ve aranın yine eskisi gibi olacağına rivayet edilir.

 

Rüyada Çorap Üstüne Çorap Giymek

Rüyayı gören kişinin, yoğun iş temposuyla ilgili olarak kendisine yardım edecek kişi sayısını arttıracağına, böylece hem kendisini birçok parçaya bölünmekten kurtaracağına, hem de iş hayatında zarar etmekten kurtulacağına yorulur.

Rüyada çorap üstüne çorap giymek ve çıkarmak, verilen bir kararın doğru olup olmadığı konusunda iş hayatında büyük tecrübelere sahip olan bir akıl hocasına danışılacağına, cevabın olumlu olması halinde çok istenen bir işe girileceğine eğer cevap olumsuz olursa yeni bir çalışmaya başlanacağına tabir edilir.

 

Rüyada Çorap Bulamamak

Rüya sahibinin, yüksek dikkat gerektiren ve aşırı yorucu olan bir işte yalnız kalacağına, bu yüzden hem madden hem manen çok yıpranacağına, yardım etmek isteyen kişilerin yardımlarını geri çevireceğine ve etrafındaki kişilere sürekli ters düşüp tartışacağına yorumlanır.

Rüyada kalın çorap bulamamak, hayat içerisinde bazı durumlara hazırlıksız yakalanılacağına, bu yüzden sorunlarla direkt muhatap olmak zorunda kalınacağına, iş dünyasındaki yerin zaman içinde kaybedileceğine ve bu durumla ilgili olarak çok sayıda sorun yaşanacağına ve üzüntü duyulacağına tabir edilir.

 

Rüyada Kırmızı Çorap Görmek

Uzun zamandan beri birlikte olunan bir kişiyle dünya evine girileceğine, herkesin çok sevdiği ve mutlu olduğu bir işle uğraşılacağına, kısa bir süre sonra bir evlat sahibi olunacağına, anne baba hayır dualarının alınacağına, büyük bir çalışmanın başına geçileceğine, güvenlikli bir siteye taşınılacağına, hobi olarak yapılan bir işle hayatın kazanılacağına ve ferahlığa çıkılacağına alamettir.

Rüyada kırmızı çorap görmek ve satın almak, birçok kişi tarafından hayranlıkla karşılanacak bir eğlenceye davet edilmeye, maddi olarak büyük bir kazanç elde etmeye, yeni bir iş sayfası açmaya ve geçirilen kötü günlerin acısının çıkartılacağı bir anlaşma yapılacağı anlamına gelir.

Rüyada kırmızı çorap satmak, kişi, hem kendisini hem çevresindeki kişileri çok sevindirecek bir karar verecek ve işle ilgili olarak beklediği bir teklifin gelmesiyle anlaşma sağlayacak ve ruhsal ve parasal olarak çok büyük katkısı olan biri ile ortak olunacağına delalettir.

 

Rüyada Çorap Görmenin Yorumu

Bireyin bir ihtiyacın eksikliği içinde olma olasılığını yansıtır ve bu durum kendisini şu anda bile düşündürüyor demektir.

Geçim sıkıntısına dair bir sorunun gerçekleşmesinden dolayı duyulan kaygının ve sıkıntının göstergesidir.

Muhtemelen bireyin bir iş kaybına, zarara, iflasa ya da işinden kovulmasına dair bazı korkulara kapılmasına neden olan bir olayın, duyumun ya da gelişmenin psikolojisini çok etkilemiş olması nedeniyle bunun rüyalarına da yansıdığını görüyoruz.

Rüya sahibi aşılması mümkün olmayan fakat meşakkatli ve sancılı bir dönem geçiyor olabilir.

Her birey için en temel ihtiyaç yaşamın idame ettirilmesidir ve bu kaygılar zaman zaman herkeste yaşanan ve olağan kaygılardır.

Latest

Discover the Newest Waterproof and Fast Smartphones that Come on Sale

I understand how that could positively effect your body,...

New Small Speaker Review: Pricing is Not Always the Only Criteria

I understand how that could positively effect your body,...

Apple Electronics Climb the List of the Top Gadgets in Forbes Magazine

I understand how that could positively effect your body,...

Technology Will Help Keep Your Home from Becoming Obsolete

I understand how that could positively effect your body,...

Newsletter

spot_img

Don't miss

Discover the Newest Waterproof and Fast Smartphones that Come on Sale

I understand how that could positively effect your body,...

New Small Speaker Review: Pricing is Not Always the Only Criteria

I understand how that could positively effect your body,...

Apple Electronics Climb the List of the Top Gadgets in Forbes Magazine

I understand how that could positively effect your body,...

Technology Will Help Keep Your Home from Becoming Obsolete

I understand how that could positively effect your body,...

Things to Look For in a Financial Trading Platform Environment

I understand how that could positively effect your body,...
Atlas
Atlas
Geçmiş, Şimdi, Gelecek, Her şey birbiriyle bağlantılıdır. Hayatımızın Kıymetini Bilelim.
spot_imgspot_img

Discover the Newest Waterproof and Fast Smartphones that Come on Sale

I understand how that could positively effect your body, but alchemizing means turning elements to gold basically through magic. That lead me to research...

New Small Speaker Review: Pricing is Not Always the Only Criteria

I understand how that could positively effect your body, but alchemizing means turning elements to gold basically through magic. That lead me to research...

Apple Electronics Climb the List of the Top Gadgets in Forbes Magazine

I understand how that could positively effect your body, but alchemizing means turning elements to gold basically through magic. That lead me to research...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.