Özel İçerik:

Technology Will Help Keep Your Home from Becoming Obsolete

I understand how that could positively effect your body,...

New Small Speaker Review: Pricing is Not Always the Only Criteria

I understand how that could positively effect your body,...

Mobile Marketing is the Future of E-Commerce, Real-World Study Finds

I understand how that could positively effect your body,...

Çikolata Görmek

Rüyada çikolata görmek

Yakın zamanda aşık olabileceğinize, bir kutlamaya ya da kendinizi ödüllendirmeye delalet eder.

Kendinizi güzel, huzurlu ve mutlu hissettiğinize işarettir.

Rüyanızda bir sürü çikolata gördüyseniz, gerçek hayattaki isteklerinizde aşırıya kaçtığınızı, biraz durulmanız gerektiğini işaret eder.

 

Rüyada Çikolata Yemek

Yaşamınızda aldığınız kararlarda mantıktan çok duyguya yer verdiğinizi gösterir. Duygularınıza hakim olmayı öğrenmeniz gerektiğine bir işarettir. Aynı zamanda insanların size güven duyduğu ve birçok insanla tanışıp, birçok dostluklar kazanacağınıza yeni arkadaşlıklar kuracağınıza işaret etmektedir.

Rüyada çikolata yemek sağlıkla ilgili olarak da yorumlanır.

Rüyada çikolata yediğini gören kimsenin yakın zamanda bir sağlık kontrolünden geçmesi gerektiğine, aksi takdirde ciddi sağlık sorunlarıyla karşılaşacağına delalet eder.

Rüyanızda çikolatayı yiyen siz değil de başka bir kişiyse, yani rüyada başka bir kişinin çikolata yediğini görmek hayatınızda bazı kısıtlamalar gerektiğine zira bazı şeylere olan aşırı düşkünlüğünüzün hayatınızda kötü sonuçlar doğurabileceğine işaret eder.

 

Rüyada Çikolata Aldığını Görmek

Rüyada çikolata aldığını gören kişi, hayatınızda güzel gelişmelerin olacağının habercisi olabilir.

Yeni lezzetler, yeni arkadaşlıklar belki de yeni aşklar sizi beklemektedir.

 

Rüyada Çikolata Vermek

Rüyada bir kişiye çikolata verdiğini görmek, hayatta aldığınız kararların mantık ve duyguyla eşit seviyede olduğunun, duygularınızı dizginlemeye, onları yönetmeye başladığınıza işaret eder.

Rüyada etrafınızdaki herkese çikolata dağıttığınızı gördüyseniz önünüzdeki dönemlerde herkese karşı biraz daha adil olacağınıza işaret eder.

 

Rüyada Sıcak Çikolata Yapmak

Rüyada sıcak çikolata yapmak ya da rüyada sıcak çikolata içmek, önünüzdeki zamanlarda sevgi dolu, mutlu ve huzurlu bir döneme gireceğinize işaret eder.

Rüyada çikolatalı süt içmek, artık hayattan zevk alır hale geleceğinize, birçok şeyin sizin için daha güzel olacağına, hayat hakkında çok daha güzel duygular beslemenize işaret eder.

 

Rüyada Çikolata Vermek

Rüyada karşı cinsten birine çikolata vermek, özel duygular beslenilen bir kimseye açılmaya ya da uzun zamandır kendisinden saklanılan özel hisleri kendisine itiraf etmeye işaret eder.

Rüyada birinin çikolata vermesi yine karşı cinsten bir kişinin aşk ilanında bulunması anlamına gelir.

Rüyada sütlü çikolata vermek, uzun zamandır konuşmayan ve görüşmeyen arkadaşları bir araya getirecek ilk adımın taraflardan biri tarafından atılması demektir.

Rüyada bitter (acı) çikolata vermek, cenk etmek yani arayı açacak sert sözler söylemektir.

 

Rüyada Çikolata Dağıtmak

Rüyayı gören kişinin candan, paylaşımcı, gönlü zengin, insanlarla iyi geçinen bir insan olduğu anlamına gelir.

Rüyada nişan çikolatası dağıtmak, yaşanılan büyük bir sevinci ya da çok hayırlı niyetlerle girilecek bir yola ve bunu insanlara açıklamaya yorulur.

Rüyada bozuk çikolata dağıtmak, bir iyilik yapmak isterken bilmeden ve istemeden insanların ağız tadını daha fazla kaçırmak anlamına gelir.

Rüyada kutu içinde çikolata dağıtmak, insanları memnun ve mutlu edecek bir davranışta bulunmak demektir.

Rüyada tepside çikolata dağıtmak, gönüllü olarak bir organizasyon, davet ya da etkinlikte davetlilere severek ve isteyerek hizmet etmektir.

 

Rüyada Çikolata Çalmak

Rüyada marketten çikolata çalmak, kimseye zararı olmamasına rağmen toplum yasaklarına aykırı bir davranışta bulunmaya bu nedenle herkes tarafından iyi bilinen imajın zedelenmesine ve itibarın sarsılmasına delalet eder.

Rüyada birinin çantasından çikolata çalmak, bir insanın yararına yani onu düşünerek onu bir konuda uyarmaya ya da bir alışkanlığını abartması durumunda yaşayabileceği sıkıntıları ona anlatabilmek için bir davranışta bulunmaya yorulur.

Rüyada buzdolabından çikolata çalmak, bir işi kimseye sezdirmeden gizli gizli idare etmeye ve ilerletmeye çalışmak demektir.

 

Rüyada Çikolata İkram Etmek

Rüyada eşine çikolata ikram etmek, başta eşe sonra da tüm sevdiklerine karşı sorumluluklarını yerine getirmeye, onları sıklıkla aramaya, görmeye gitmeye ve hiç eli boş gitmemeye işaret eder.

Eğer rüyayı gören kişi evliyse eşine bir hediye alabilir.

Rüyada sevmediğin birine çikolata ikram etmek, onunla mecburi olarak yüz yüze gelmeye fakat bunun aradaki hoşnutsuzluğu gidermeye yönelik değil sadece zorunluluk nedeniyle selamlaşmaya sonrasında yine tavrını sürdürmeye alamet eder.

Rüyada beyaz çikolata ikram etmek, rüya sahibinin doğum günü, nişan, düğün gibi özel günler için tercih ettiği hediyelerin en seçkin ve en orijinal olanlarından olduğu anlamına gelir.

 

Rüyada Çikolata Hediye Almak

Rüyada sevgiliden çikolata hediye almak, aşk, muhabbet, sadakat demektir. Sevgili tarafından önemsenmeye, ilgi ve değer görmeye, onun tarafından el üstünde tutulmaya ve aradaki aşkın büyüklüğüne, gerçekliğine ve de saflığına yorulur.

Rüyayı gören kişi ve sevgilisi bir birine deyim yerindeyse kör kütük aşık demektir.

Rüyada eski sevgiliden çikolata hediye almak, unutulmayan eski anılardır.

Rüyada sepet sepet çikolata hediye almak, bir insanın rüya sahibinin kendi nazarında ne kadar kıymetli ve vazgeçilmez olduğunu ona ispat etmek için yapacağı bir jest demektir.

Bu hoşluk anne, baba, kardeş, eş, sevgili ya da iyi geçim halinde olunan bir arkadaş, komşu veya dost tarafından gerçekleştirilebilir.

 

Rüyada Çikolata Sosu Görmek

Çok yerde kullanılabilecek ve bu yönüyle çok işe yarayacak bir mal ya da eşya edinmek anlamına gelir.

Rüyada çikolata sosu yapmak, her yerde geçerli olacak bir yetenek geliştirmeye ve dünyanın neresinde olursa olsun ilgi ve kabul görmesi sayesinde bunun avantajını yaşamaya işaret eder.

Rüyada çikolata sosu yemek, kazanılanın ve rızkın helal ve temiz olması sayesinde onu tatlı tatlı harcamaya ve yemeye yorulur.

Rüyada çikolata sosu almak, bir eğlenceye katılmak için hazırlık yapmak demektir.

 

Rüyada Çikolata Şeker Görmek

Deyim yerindeyse azı karar çoğu zarar denebilecek bir davranışa, inanışa ya da bu anlamda bir yaşam şeklini benimseye delalet eder.

Aşırıya gidilmesi durumunda sıkıntı ya da zorluk yaratacak ve rutin olarak tekrar edilen bir durumdur. Örneğin; rüyayı gören kişinin kontrolsüz şekilde kredi kartı kullanması ve ödeyebileceği limiti çok aşması gibi.

Oysa kredi kartı doğru ve kararında kullandığı zaman kişiyi sıkıntıdan kurtarabilecek bir araçtır. Başka bir deyişle, bir şeyi avantaj olabilecekken onu dezavantaja çevirmek gibi bir hataya düşme riskine alamet eder.

Rüyada kutu kutu çikolata şeker yemek, sağlık sorunu yaşamaktır. Rüyada birkaç çikolata şeker yemek, ölçülü bir insan olmaya yorulur.

 

Rüyada Çikolata Toplamak

Hiçbir fonksiyonelliği, özelliği ya da işe yararlılığı olmayan eşyaları biriktirmek demektir.

Sadece yer işgal eden ama yine de kişiye hoş gelen, gözüne hitap eden ve onda estetik duygusu uyandıran şeylerin koleksiyonunu yapmasıdır.

Rüyada ağaçtan çikolata toplamak, gerçek sanılarak alınan malların taklit olduğunu fark etmek anlamına gelir.

Rüyada yerden çikolata toplamak, herhangi bir bedel ödemeden elde edilen mal ya da eşyaların kazanç olmasına alamet eder.

Kişiye, deyim yerindeyse kısa günün karı dedirtecek bir olay yaşaması demektir.

 

Rüyada Çiçek Ve Çikolata Görmek

Rüya sahibinin kendisine yapılacak bir sürprizden ya da ona verilecek bir hediyeden haberdar olmasına fakat ona sürpriz yapacak veya hediye verecek kişilerin hevesinin kırılmaması ve heyecanının bitmemesi için yine de habersizmiş gibi yapmasına işaret eder.

Yani kişinin kendisine yapılacak bir güzelliği bildiği için beklediği anlamına gelir.

Rüyada birinden çiçek ve çikolata almak, karşı cinsten bir kişinin rüya sahibini duygusal olarak cezbetmek ve etkilemek için bir girişimde bulunması demektir.

Rüyada birine çiçek ve çikolata almak, bu defa da rüyayı gören kişinin karşı cinsten birinin dikkatini çekmek adına atacağı büyük bir adıma yorulur.

 

Rüyada Çikolata Görmek Ama Yememek

Bir tövbe, karar ya da yemin konusunda çok kararlı davranmaya alamet eder. Bir niyeti gerçekleştirmek için gösterilecek iradenin ne kadar sağlam olduğu anlamına gelir.

Rüya sahibinin kendisine daha önce zarar vermiş, onu üzmüş, yıpratmış ve mutsuz etmiş bir kimseden ya da bir durumdan özellikle kaçınması konusundaki titizliğine işaret eder.

Rüyada elinde çikolata görmek ama yememek, mutluluğun da mutsuzluğun da kişinin kendisine bağlı olması ve hayatını yönlendirecek tek kişinin kendisi olması demektir.

Rüyada tabakta çikolata görmek ama yememek, bir oyuna gelmemek ve uyanık davranarak bir tuzağa düşmekten kurtulmak demektir.

 

Rüyada Çikolata Görmenin Yorumu

Çikolata lezzeti, güzelliği ve hatta kokusuyla insanı kendine çeken ve reddedilmesi mümkün olmayan bir yiyecektir.

Ekmek ya da su gibi yaşamsal zorunluluğu simgelemez. Yani birey için yokluğunda büyük sıkıntı verecek bir şey değildir.

Zevke yönelik, varlığında mutluluk verecek, ağzı tatlandıracak özelliği olan çikolata yokluğunda kimseyi öldürmez.

Aynı şeyi ekmek için ya da su için söyleyemeyiz çünkü her ikisi de birey için mecburidir ve olmamaları halinde büyük zahmet yaşanması anlamına gelir. Dolayısıyla çikolata bireyde keyfi yerinde olduğunda görmek, tatmak ve yaşamak isteği şeyleri ifade eder. Bu demektir ki birey bir borcu ödemenin, bir belayı savmanın,tatsız bir konuyu kapatmanın ya da bir hastalığı yenmenin çabası içindedir ve aksi halde şu an için her ne kadar çok ihtiyacı olsa da tatile çıkmayı, kutlama yapmayı ya da eğlenmeyi düşünmesi söz konusu bile olmayacaktır.

Latest

Discover the Newest Waterproof and Fast Smartphones that Come on Sale

I understand how that could positively effect your body,...

New Small Speaker Review: Pricing is Not Always the Only Criteria

I understand how that could positively effect your body,...

Apple Electronics Climb the List of the Top Gadgets in Forbes Magazine

I understand how that could positively effect your body,...

Technology Will Help Keep Your Home from Becoming Obsolete

I understand how that could positively effect your body,...

Newsletter

spot_img

Don't miss

Discover the Newest Waterproof and Fast Smartphones that Come on Sale

I understand how that could positively effect your body,...

New Small Speaker Review: Pricing is Not Always the Only Criteria

I understand how that could positively effect your body,...

Apple Electronics Climb the List of the Top Gadgets in Forbes Magazine

I understand how that could positively effect your body,...

Technology Will Help Keep Your Home from Becoming Obsolete

I understand how that could positively effect your body,...

Things to Look For in a Financial Trading Platform Environment

I understand how that could positively effect your body,...
Atlas
Atlas
Geçmiş, Şimdi, Gelecek, Her şey birbiriyle bağlantılıdır. Hayatımızın Kıymetini Bilelim.
spot_imgspot_img

Discover the Newest Waterproof and Fast Smartphones that Come on Sale

I understand how that could positively effect your body, but alchemizing means turning elements to gold basically through magic. That lead me to research...

New Small Speaker Review: Pricing is Not Always the Only Criteria

I understand how that could positively effect your body, but alchemizing means turning elements to gold basically through magic. That lead me to research...

Apple Electronics Climb the List of the Top Gadgets in Forbes Magazine

I understand how that could positively effect your body, but alchemizing means turning elements to gold basically through magic. That lead me to research...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.