Rüyada Büyük Dalga Görmek

Kişinin yaşayacağı bazı sıkıntılara bazen gösteriş ve azamete, yaşanacak bazı hadiselere, büyük makam sahibi olan bir adama, bir kişinin yanında çalışmaya, kişinin patronuna, devlet yöneticilerine, çok büyük bir mirasa, ganimete veya mala yorumlanır.

 

Rüyada Büyük Bir Dalganın Üzerine Gelmesi

Rüyada büyük bir dalganın üzerine geldiğini ve bundan korktuğunu gören kişi, önemli bir adamın gazabını çekecek hareketlerde bulunur.

Bazen de bu rüya kısa süre içinde bazı sıkıntılar yaşamanıza veya başınıza gelecek bazı musibetlere işarettir.

Dalganın üzerine geldiğini fakat korkmadığını gören kişi ise korktuğundan emin olur.

 

Rüyada Büyük Bir Dalganın Sizi Örtmesi

Büyük bir dalganın gelip kendisini tamamen örttüğünü gören kimse, bir belaya maruz kalarak sıkıntı çeker.

Bu rüya, kişinin yaşayacağı musibetlere, bazen hastalık haline, yaşayacağınız bazı tatsız olaylara, çok güçlü ve nüfuzlu bir kimsenin öfkesini kazanmaya, başınıza gelecek belalardan sonra tekrar her şeyin düzelmesine ve düze çıkmaya da yorumlanır.

 

Rüyada Dalgaların İçinde Olmak

Rüyada dalgaların içinde bulunup bu durumdan dolayı debelenen kimse, birden fazla işe girerek her birisinden farklı sebeplerden dolayı ayrılır.

Bazen de bu rüya hayatınızın çalkantılı bir şekilde geçeceğine, başınıza gelecek bazı tatsız hadiselere veya sıkıntılara da yorumlanmaktadır.

 

Rüyada Bir Dalganın Oluşturduğu Felaketi Görmek

Rüyada bir dalganın gelerek her yeri yakıp yıkması, eğer dikkat etmezseniz iş hayatınızda ve özel yaşamınızda bazı sıkıntılı hadiseler yaşayacağınıza; o bölge halkına toptan inecek bir musibete, o halkın yaşayacağı sıkıntılara, toplum içine nifak sokan zararlı kimselerin girmesine işarettir.

 

Rüyada Küçük Ve Durgun Dalgalar Görmek

Rüyada görülen küçük ve durgun dalgalar, huzurlu ve sakin bir ömür geçireceğinize ve ailenizle mutlu bir şekilde hayatınızı sürdüreceğinize işarettir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.