Rüyada Büyük Abdest Görmek

Kişinin bazı sıkıntılardan kurtulmasına, özellikle iş konusunda beklentisi olanlar için bu rüya yakında işlerinizin açılacağına, bazen bir kabahat işlemeye, bazı alimlere göre bu rüya kişinin eline geçecek bir miktar mala ve paraya, fakirler için zenginleşmeye, selamete ermeye, dünyevi üzüntülerden uzaklaşmaya işarettir.

 

Rüyada Herkesin İçinde Büyük Abdestini Yapmak

Herkesin içinde büyük abdestini yapan kişi, eğer bu hareketinden dolayı utanıyorsa, bu rüya günahlardan tövbe ederek hatalarınızdan döneceğinize; selamete erişeceğinize, toplum içinde saygın bir konum kazanacağınıza veya sıkıntılardan kurtulacağınıza yorumlanır.

Bu işi yaparken utanmayan kimse, gerçek hayatta da hatalarından pişmanlık duymaz ve birçok günahı hiç utanmadan isteyerek yapar.

 

Rüyada Camiye Büyük Abdest Yapmak

Rüyasında camiye büyük abdest yapmak, kişinin dini anlamda ilerleyeceğinin ve maneviyata yönelik derecesinin artacağının işaretidir.

Bu rüya, özellikle ilim öğrenmek isteyen kimseler için hayırlı bir ilimle meşgul olmaya, kendini geliştirmeye, bazen de çıkılacak uzun bir yolculuğa işarettir.

 

Rüyada Tuvalete Büyük Abdest Yapmak

Rüyada tuvalete büyük abdest yapmak iyiye yorumlanır.

Dünyevi mutlulukların ve huzurun göstergesidir.

Bazen de bu rüya mal kazanmaya, iş hayatında yükselmeye, terfi almaya, kazanca ve mevkiye, her anlamda talihli bir sene geçirmeye ve isteklerine kavuşmaya işarettir.

 

Rüyada Tuvalette Büyük Abdest Görmek

Rüyada tuvaletin içinde büyük abdest görmek, genellikle para ve maldır.

Rüyada tuvalette çok miktarda büyük abdest çokça para, makam ve mevkidir.

Bu rüyayı gören zenginleşir, selamete erişir, ferahlara; az miktardaki büyük abdest ise az miktarda paraya veya elinize geçecek birtakım menfaatlere işarettir.

 

Rüyada Tuvaletteki Büyük Abdesti Temizlemek

Böyle bir rüya gören kişi elindeki malın bir kısmını kaybeder veya zengin ise fakirleşir.

Bazen de bu rüya, başa gelecek bazı sıkıntıların göstergesidir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.